Цибуля Витяжки в грі "Скайрим": опис, характеристики, отримання

240 0 Новини високих технологій

В один прекрасний момент персонаж в "Скайриме" може зіткнутися з необхідністю пошуку лука Витяжки. Що це таке? Де шукати подібний ресурс? І як його можна отримати без довгих подорожей по просторах "Скайріма"? Розібратися у всьому цьому і не тільки нас чекає далі. Насправді все простіше, ніж здається.

Опис

Цибуля Витяжки в "Скайриме" - зброя, яка може бути знайдено в ігровому світі The Elder Scrolls V. Це іменний цибулю. Його можна застосовують як зброю далекого бою для виконання спеціалізованого квесту.
Цибуля Витяжки в грі "Скайрим": опис, характеристики, отримання
Названий тим володіє наступними параметрами:
 • вартість - 50 монет;
 • вага - 7;
 • збиток - 7.
 • Ніяких чар, зачарований і додаткових характеристик цибулю Витяжки не має. Це саме звичайне зброю. І, як не важко здогадатися, відрізняється від своїх аналогів воно тільки вказівкою імені власника.


  Де знайти

  Багато хто цікавиться, де шукати відповідний предмет. У торговців придбати його ніяк не вийде, тому що цибуля використовується при проходженні квесту "Знайти цибулю Витяжки" і видається на "Веселій фермі" власником зброї. Знайти його можна в сховище Щурячої нори. А пройти туди пропонують через притон злодіїв "Буйна фляга". Завершити квест простіше, якщо гравець приєднався до Гільдії злодіїв і на даний момент не перебуває в процесі проходження завдання "Дипломатична недоторканність". Справа в тому, що після його взяття в грі з'являються більш сильні супротивники. Як тільки гравець поверне цибулю власнику, він відразу одержить нагороду - жменя дорогоцінних каменів. Важливо враховувати, що згадане раніше завдання не є обов'язковим. "Знайти цибулю Витяжки" - це сторонній квест, який може частково відображатися в журналі завдань. Тому краще не зволікати з його виконанням після взяття.


  Цибуля Витяжки в грі "Скайрим": опис, характеристики, отримання

  Самостійна видача

  Як ми вже говорили, при бажанні, користувач може без праці видати себе абсолютно будь-який предмет з світу "Скайрим". І квестові предмети не є винятком. Щоб отримати цибулю Витяжки, потрібно:
 • Відкрити під час ігрового процесу консоль, натиснувши на "~".
 • Набрати за допомогою клавіатури команду player.additem, через пробіл вказати ID предмета - 0006B9AD.
 • Поставити ще один пробіл і вказати кількість луків, які видаються персонажу.
 • Натиснути на клавішу Enter на клавіатурі.
 • Після виконаних дій в інвентарі персонажа з'явиться зазначене кількість луків. Зброю можна використовувати як для особистих цілей, так і для того, щоб пройти відповідне завдання. До речі, пам'ятаєте, щоб перемкнути мову ігрової консолі на англійську, доведеться внести зміни в мовні параметри операційної системи.

  Популярі новини
  Загрузка...