КОЗА в Fallout 3: сюжет, герої, тести, відповіді, проходження квестів і результати

438 0 Новини високих технологій

Напевно, будь-який сучасний любитель дійсно хороших, атмосферних екшенів з величезним відкритим світом проходив або, як мінімум, грав у "Fallout 3". Не дивно, іграшка дійсно є однією з кращих у своєму жанрі – це визнають багато критики, а також рядові геймери. На самому початку гравцеві доведеться пройти іспит КОЗА, адже Fallout 3 славиться своєю різноманітністю, що і робить його настільки популярним.

Трохи про Fallout 3

КОЗА в Fallout 3: сюжет, герої, тести, відповіді, проходження квестів і результати
Ігрова всесвіт ігор Fallout переносить геймера в не надто віддалене майбутнє. У середині двадцять першого століття енергетичний криза стала причиною Третьої Світової війни. Європа оголосила війну Близького Сходу, Канада була захоплена США, а Китай анексував Аляску. Все це призвело до обміну ядерними ударами. Ця фаза була дуже короткою, зайняла не більше двох годин. Але в результаті весь світ перетворився на випалену пустелю.


Лише деякі люди змогли сховатися в притулках – підземних комплексах, призначених для багаторічного автономного виживання. Але і тут не все йшло так гладко, як сподівалися творці притулків. Головний герой Fallout 3 народився через 200 років після ядерної війни в притулок під номером 101. До повноліття він жив як звичайний член колонії. Але його батько – видатний професор – безслідно зник, наостанок зіпсувавши стосунки з Наглядачем притулку. В результаті герой, щоб уникнути арешту, був змушений покинути притулок і вийти на поверхню – в радіоактивну Пустку, де жили нащадки людей, що вижили в Ядерній війні, а також численні мутанти. Тепер він абсолютно вільний. Звичайно, в грі присутня певна сюжетна лінія. Але у гравця є можливість вибирати – слідувати їй максимально строго, або ж відкласти проходження сюжетних квестів на кілька днів, тижнів або місяців. Мабуть, таке проходження навіть цікавіше – блукаючи по Пустки, можна знайти чимало цікавих додаткових місій, заробити очки досвіду і просто зануритися в зловісну, але притягальну всесвіт легендарної гри Fallout 3.


Що таке КОЗА

Але перш ніж сталося все це, герой пройшов іспит КОЗА - Fallout 3 який, незважаючи на гнучкість, підкидає гравцеві основні події в певному порядку.
КОЗА в Fallout 3: сюжет, герої, тести, відповіді, проходження квестів і результати
Розшифровується це як "Кваліфікаційно-оцінний задачник адміністрації". Тест показує, ким можна стати в Fallout 3. КОЗА допомагає визначитися з професією. Адже суспільство притулку порівняно невелике – лише кілька сотень людей. Для кожного з нащадків тих, що вижили підбирається відповідне заняття, виходячи в першу чергу з його нахилів. Неважливо, яким характером володіє людина: урівноваженим або запальним, боязким або напористо-агресивним, завдяки тому, що КОЗА Fallout 3 передбачає спеціальне тестування, кожному можна підібрати відповідне місце для роботи. Людині задається 10 питань – напівсерйозних, напівжартівливі. Для кожного передбачається по чотири варіанти відповідей. Гравець повинен вибрати той, який вважає правильним. Важливо, що для відповіді не потрібно володіти певними знаннями – просто натискайте той, який, на вашу думку, є найбільш правильним. Таким чином, відповіді на тест КОЗА в Fallout 3 можуть бути будь-якими.

Коли його здають

Кожен мешканець притулку 101 повинен здати цей важливий тест у віці 16 років, при настанні повноліття. Саме з цього віку люди вважаються повнолітніми, повинні вибрати певний шлях у житті, почати приносити користь суспільству. До цього старші члени притулку навчали його, містили і забезпечували всім необхідним. Після проходження тесту, вчорашній підліток стає дорослим і йому дають роботу, яку він буде виконувати все життя.

На що він вплине

За ігровий всесвіту цей тест має величезний вплив на те, які схильності має той чи інший людина, а, отже, з якою роботою він найкраще впорається. Насправді ж ваш персонаж просто отримає певний навик, яким ви будете мати, згідно з вибраних вами відповідей. Звичайно, певне значення це має, але ж всі навички можна буде отримати і під час гри, витративши кілька очок розвитку. Тому дуже переживати з приводу того, що ви дали неправильні відповіді, не варто. До речі, якщо говорити про правильні і неправильні відповіді, буде корисно розповісти про це докладніше.

Як вибрати правильні відповіді

Багатьох гравців, вперше проходять цю чудову гру, всерйоз цікавить – як здати КОЗУ в Fallout 3 на Доглядача. Не дивно, це дійсно почесна посада, адже саме Доглядач приймає важливі рішення: як розподілити наявні ресурси, кого з членів громади вигнати, кому дати підвищення. У всьому притулок немає людини важливіше, ніж він.
Однак переживати не варто. Хоча б тому, що через зовсім небагато часу після того, як тест буде зданий, вашому героєві доведеться надовго покинути притулок. Тому хвилюватися з приводу подальшої кар'єри Доглядача не варто.
КОЗА в Fallout 3: сюжет, герої, тести, відповіді, проходження квестів і результати
Вибирайте той варіант, який, як вам здається, влаштував би вас самих. Розрахунок ведеться простим способом. Кожен варіант відповіді здатний виявити ваші схильності. Саме ваші, а не персонажа. Наприклад, якщо ви намагаєтеся вирішувати проблеми силою, то отримаєте бонус до бойових навичок. Поступаєте обережно, намагаючись не робити несподіваних рішень, сподіваючись умовити супротивника? Швидше за все, ви володієте неабияким красномовством – цей навик отримає і ваш герой.

Можливі результати

КОЗА в Fallout 3: сюжет, герої, тести, відповіді, проходження квестів і результати
Коли тест буде закінчено, результати КОЗА в Fallout 3 будуть оголошені містером Бротчем. Він скаже, які три основних досвіду дозволило виявити випробування. Однак професія може бути лише одна, і переважаюче стремління, звичка, визначать його. Заодно містер Бротч розповість, чим буде займатися головний герой до кінця своїх днів, якщо залишиться в притулок. Варіантів тут кілька, деякі дійсно важливі, а інші швидше забавні. Герою може випасти можливість стати:
 • священиком;
 • оператором пульта в пральні;
 • майстер педикюру;
 • спеціалістом з утилізації відходів;
 • інспектором відданості;
 • піддослідним кроликом для випробувань нових препаратів;
 • кухарем;
 • програмістом;
 • механіком;
 • майстром тату-салону;
 • психотерапевтом;
 • масажистом (тільки для жіночих персонажів);
 • тренером бейсбольною збірної (тільки для чоловічих персонажів);
 • змінним майстром.
 • Як бачите, список досить значний. На кожен випадок у містера Бротча припасена дотепна фраза.

  Які питання він містить

  Вище вже згадувалося, що питання тесту швидше забавні. Втім, саме такі краще всього дозволяють виявити приховані здібності будь-якого індивідуума. Тому, якщо вас цікавлять правильні відповіді для КОЗА в Fallout 3 переживати не варто – всі вони правильні.
  КОЗА в Fallout 3: сюжет, герої, тести, відповіді, проходження квестів і результати
  Наприклад: "Ви вирішили розіграти батька. Увійшовши до вбиральні, ви зробите" та чотири варіанти відповіді: відкрутити на зливних трубах гайки, засунути хлопавку в унітаз, зіпсувати електробритву або ж підмінити ліки від підвищеного тиску глюкозою. Кожен з цих варіантів дозволяє визначити, який склад розуму має гравець. Наприклад, якщо ви віддасте перевагу зіпсувати бритву, значить, є навик "Злом". Нахімічити з препаратами можна тільки розбираючись в медицині. Хлопавку вибере любитель вибухівки. Гайками на трубах займеться майстер по ремонту. Кожна відповідь на питання вказує на один навик, і лише декілька мають подвійне значення. Тому надто серйозно ставитися до тесту зовсім не обов'язково. Розслабтеся і отримуйте від гри максимум задоволення, адже зовсім скоро, про настільки спокійних часах можна буде тільки згадувати з ностальгією.

  Можна перездати

  КОЗА в Fallout 3: сюжет, герої, тести, відповіді, проходження квестів і результати
  Отже, ми з'ясували, що в грі Fallout 3 відповіді на іспит КОЗА мають не надто серйозне значення. Але все-таки отримати навик, який не потрібен при подальшій грі, не захоче ні один геймер. Тому виникає питання "чи Можна змінити результати іспиту?", наприклад, пересдав його. Відповідь тут однозначна – не можна. Тест проходиться всього один раз – таке обмеження придумали розробники. Однак це зовсім не означає, що результати залишаються незмінними. Коли тест завершений, а ви прочитали його результати і подальше вирок для свого героя, завжди можна спробувати оскаржити результати, просто підійшовши до містера Бротчу і заявивши, що ви не впевнені в правильності тесту. Він розумна людина і зовсім не догматичен в таких питаннях. В результаті містер Бротч просто запропонує герою повідомити, які свої навички він вважає найбільш сильними і корисними. Після цього характеристики персонажа зміняться, щоб найбільш повно відповідати стилю проходження геймера. Особливо це стане в нагоді на перших порах.

  Обов'язково його здавати?

  Деяким геймерам цікаво не тільки, як здати КОЗУ в Fallout 3 але і є можливість уникнути його, просто для того, щоб обійти стандартний сценарій, передбачений творцями гри. Дивно, але розробники продумали і таку можливість. Якщо поспішити до містера Бротчу в кабінет до того, як герой буде сповіщений про необхідність пройти тест, то можна поговорити з ним один на один і просто прямо сказати, що не вірите в ефективність КОЗА. Не дуже прискіпливий і вимогливий чоловік погодиться, що тест є пережитком минулого, тож складати його сучасним молодим людям не обов'язково.
  КОЗА в Fallout 3: сюжет, герої, тести, відповіді, проходження квестів і результати
  Замість цього він просто попросить героя назвати його сильні риси, і у геймера з'явиться дуже корисна можливість відразу розвинути у себе якийсь навик.

  Де зустрічається тест

  Геймерам, які дійсно люблять всесвіт Fallout, напевно, буде цікаво дізнатися, де взагалі можна наткнутися на тест. Звичайно, перше і основне згадка - це початок третьої частини, про який ми вже детально розповіли. У цій грі можна натрапити на ще одне цікаве згадування цього тесту. Відвідавши локацію "Технічний музей", герой побачить цікаву виставку "Притулок", яка оповідає про різні нововведення, що стосуються виживання невеликої групи людей у вкрай обмежених умовах підземного комплексу. Там згадується і тест КОЗА як дозволяє кожному члену громади знайти своє місце в житті, де він буде справді корисний суспільству. Крім того, з тестом можна зіткнутися у не дуже вдалій грі Fallout Shelter. Призначена в першу чергу для мобільних пристроїв, вона була перенесена на ПК. Тут геймеру не потрібно ламати голову, як здати КОЗУ. у Fallout 3 на Доглядача, адже він вже займає цю почесну посаду. Але доведеться виживати не тільки самостійно, але і забезпечувати життя всім мешканцям притулку в умовах гострого дефіциту ресурсів і постійних неприємностей. Іграшка, на відміну від інших серій, які є шутерами або, як мінімум, экшенами, швидше відноситься до категорії симуляторів поселення. Особливої популярності вона не отримала навіть серед фанатів.

  Як стати доглядачем

  Але все-таки багатьох геймерів всерйоз цікавить, які потрібно дати відповіді на Доглядача на КОЗА в Fallout 3. На жаль, можливість зайняти цю важливу посаду просто не передбачена розробниками. Ми вже розповіли про те, на які вакансії може розраховувати молодий герой після здачі тесту. Однак як не існує школи або університету для президентів у нашому світі, так ніхто не дозволить 16-річному хлопцю або дівчині стати на чолі притулку. Тому є натяк, що, вибравши одну із спеціалізацій і показавши себе з кращого боку, герой може розраховувати на підвищення, нехай і через багато років. Щасливий квиток витягнув змінний майстер. Він отримує навичка "Скритність". А коментар, залишений містером Бротчем, містить натяк: "Хто знає, чи не говорю я з майбутнім Доглядачем?". Це зайвий раз показує дивовижну глибину і опрацювання гри, адже навіть на таку дрібницю творці звернули увагу.

  Висновок

  У статті ми постаралися розповісти про відповіді на КОЗА в Fallout 3 розглянули способи вибору відповідного варіанту, а також розглянули трохи історії самої гри. Будемо сподіватися, що при проходженні тесту читачі отримають не менше задоволення, ніж при самій грі.

  Популярі новини
  Загрузка...