Проходження "Сталкера: Тінь Чорнобиля": лабораторія Х-18 (секрети і тактика)

598 0 Новини високих технологій

Якщо вас цікавить проходження "Сталкера: Тінь Чорнобиля", лабораторія Х-18 стане важливим ділянкою, стратегію дій на якому бажано знати заздалегідь. В іншому випадку можна витратити чимало часу даремно, перш ніж вдасться впоратися із завданням.

Хто дає квест

Завдання можна отримати від Бармена, обустроившего свій заклад, бар "100 рентген" (єдине подібне в Зоні!), під крильцем у Боргу. Але попередньо доведеться виконати завдання з викрадення кейса з секретними документами у військових, які засіли в колишньому НДІ "Агропром".
Проходження "Сталкера: Тінь Чорнобиля": лабораторія Х-18 (секрети і тактика)
Завдання передбачається дуже небезпечне, тому й винагорода буде відповідною – Бармен обіцяє за документи цілих 10 тисяч рублів. До того ж це дозволить більше дізнатися про "Выжигателе мізків", а це вже в інтересах самого Міченого. Тому виконувати завдання все-таки доведеться, хоча лізти під землю зовсім не хочеться. Отже, починаємо проходження "Сталкера: тінь Чорнобиля". Лабораторія Х-18 чекає.


Які небезпеки зустрінуть Міченого в лабораторії

Звичайно, яке ж підземелля в Зоні без аномалій? На щастя, тут зустрічаються тільки смаження – їх добре видно навіть у темряві, тому можна обійти без особливої шкоди для себе. До того ж завжди можна використовувати болти, щоб вибрати безпечний маршрут. А ось з мутантами буде поскладніше. Почати з того, що тут зустрічається вогненний полтергейст, – один з декількох на всю гру (ще зграйка чекає Міченого в залі управління). Крім того, у вузькому коридорі з жарками сталкера чекає кілька снорков. Тут погане освітлення, так і аномалії здорово погіршують огляд. Тому вони можуть завдати серйозної шкоди. Так що будьте максимально обережні при проходженні.


Проходження "Сталкера: Тінь Чорнобиля": лабораторія Х-18 (секрети і тактика)
Ще тут мешкає псевдогіганта – дуже небезпечна тварюка, особливо в умовах невеликого приміщення. Не зайвим буде запастися гранатами і просто закидати мутанта ними. Також не забувайте використовувати бочки з пальним – розстрілюйте їх, коли псевдогіганта поблизу. При такій тактиці проходження "Сталкера: Тінь Чорнобиля" (лабораторії Х-18) стає легше. Нарешті, в підземеллі мешкає кілька звичайних полтергейстів – іноді їх навіть не видно, вони просто "балуються", піднімаючи предмети в повітря і кидаючи їх у Міченого. Але головна небезпека – люди. Загін досвідчених і добре озброєних військових цілком може прикінчити героя, тому діяти потрібно дуже обережно.

Основне проходження

Відразу після переходу в підземелля (під Темною долиною) геймер побачить літаючі предмети – полтергейсти пустують. Походивши по приміщенню, натрапите на вузький коридор з жарками. Перебити снорков і акуратно просувайтеся вперед. Тут можна знайти труп вченого, обнишпоривши який, ви отримаєте пароль в лабораторію Х-18 - 1243. Але спроба ввести його до того, як буде виявлене тіло, марна, він не буде активним. Відкривши двері, спускайтеся вниз.
Проходження "Сталкера: Тінь Чорнобиля": лабораторія Х-18 (секрети і тактика)
Тут водяться полтергейсти – самі по собі вони нешкідливі, але можуть завдати шкоди, кидаючи предметами. Варто перебити їх – розстрілюйте згустки енергії, літаючі по кімнатах. Пройшовши далі і спустившись по сходах, гравець зіткнеться з псевдогигантом – застосовуйте гранати, не підпускаючи його близько до себе.
У цьому залі знаходиться тіло ще одного вченого – з нього можна зібрати не тільки хорошу гвинтівку ИЛ86 але і код від других дверей – 9524. Піднімаємося сходами і йдемо до броньованих дверей. Відкриваємо її і опиняємося в кімнаті з індуктивними котушками. Тут же сталкера атакує вогненний полтергейст – розстрілюємо його в обов'язковому порядку. Адже двері заблоковано і поки мутант не буде убитий, не відкриється. Після смерті вогняного полтергейсту Мічений раптово засне і знову побачить дивний сон.
Проходження "Сталкера: Тінь Чорнобиля": лабораторія Х-18 (секрети і тактика)
Піднявшись нагору і пошаривши серед комп'ютерів, він знайде теку з шуканими документами. Тепер можна і на чисте повітря. Але "S. T. A. L. K. E. R : Тінь Чорнобиля" славиться несподіваними поворотами. Героя тут чекає загін армійського спецназу – четверо крутих бійців. Та й біля виходу на поверхню зустрінеться урочиста процесія. Бажано мати що-небудь далекобійні з хорошою оптикою. Як і кожна локація, ця містить чимало схронів з корисними речами. Але найважливіший схованку в лабораторії Х-18 - це той, який знаходиться в самому початку, тобто перед вогненним коридором зі снорк. Обшарьте шафки, що стоять в приміщенні праворуч від коридору, – тут можна знайти костюм угрупування "Моноліт" з гарним захистом.

Вихід перекрито – шукаємо інший шлях

Відразу після того як Мічений вийде з лабораторії, він отримає повідомлення від Сидоровича. Виявляється, що Темна долина обкладена військовими. Повернутися через звалище не вийде – виставлений кордон. Доведеться йти по новому маршруту, який веде відразу на кордон. Слідуємо за покажчиком і йдемо туди.
Проходження "Сталкера: тінь Чорнобиля" (лабораторії Х-18) передбачає й можливість прориву через кордон, хоча зробити це буде непросто. Якщо ж залишити військових у спокої, то незабаром їх переб'ють долговці.

Цікаві факти

Двері в кімнаті з вогненним полтергейстом можна підперти ящиком – тоді вона не закриється, і у геймера буде можливість маневрувати в бою.
Проходження "Сталкера: Тінь Чорнобиля": лабораторія Х-18 (секрети і тактика)
Знайдені у лабораторії документи є четвертою папкою – так свідчить сама назва. Де ж решта? Їх не існує. Розробники хотіли зробити квест більш довгим, для його проходження треба було знайти кілька папок. Але перед виходом гри завдання було спрощено – залишилася тільки одна папка. У той час, коли Мічений буде в підземній лабораторії, мітка на його PDA чому буде показувати, що він знаходиться на локації "Радари".

Висновок

Тепер ви знаєте основні тонкощі і складнощі проходження локації "Лабораторія Х-18". Будемо сподіватися, що завдяки цьому чудова гра "S. T. A. L. K. E. R. Тінь Чорнобиля" принесе вам ще більше задоволення.

Популярі новини
Загрузка...