Квест "Біда з тролем" в "Відьмака 2": проходження, секрети

254 0 Новини високих технологій

У завданні «Біда з тролем» в «Відьмака 2» проходження надасть можливість ознайомитись з чудовою історією. Ця місія додаткового характеру, але в ній є певні моменти, до яких слід підготуватися. Вся інформація з квесту з варіантами дій присутній в статті. Фанатам гри даний матеріал буде вельми корисний.

Звідки йдуть корені

На дошці оголошень населеного пункту під назвою Флотзам головний герой може взяти завдання «Біда з тролем». У «Відьмака 2» проходження починається саме з цього моменту. Вже на старті користувач може підготуватися, що це не буде звичайним убивством, адже в даному проекті так майже ніколи не буває. Геральт приступає до власного розслідування. Вивісив місію комендант Бернард Лоредо, який славиться своєю жорстокістю і всіма силами намагається домогтися дотримання законів серед населення. Цю інформацію слід запам'ятати гравцям для прийняття рішень у майбутньому.


Квест "Біда з тролем" в "Відьмака 2": проходження, секрети

Перші неясності

Здавалося б, у завданні «Біда з тролем» проходження до «Відьмака 2» гранично ясна. Гравець повинен розібратися з однойменною істотою, яка мешкає в околицях Флотзама. У третій частині даної прекрасною ігрової серії полюванні на різноманітних монстрів навіть присвячені окремі місії. Квести в «Відьмака 2», правда, не діляться по категоріях, але представляють не менший інтерес. Перший тривожний дзвінок за завданням прозвучить в той момент, коли гравець врятує селянина по дорозі на місії біля мосту. Його обложили накеры, але бій буде недовгим. При розмові з чоловіком Геральт запитає про те, де знайти троля для вбивства, але селянин швидко заперечить Білому Вовку. Він скаже, що вбивати його не потрібно, а тим більше вірити Лоредо. Персонаж також розповість про глибокому запої троля, з якого його потрібно витягувати. Це перший натяк на майбутнє варіативна розгалуження, яким так сильно славиться гра.


Квест "Біда з тролем" в "Відьмака 2": проходження, секрети

Подальший розвиток

Початок проходження «Лиха з тролем» в «Відьмака 2» вже дає натяк на те, що суть його не буде зводитися до стандартного вбивства. Однак Геральт після розмови з селянином не має іншого вибору, крім як піти до старості Биндюги за подробицями. Це село розташоване відразу за стінами Флотзама і відома тим, що неподалік від неї працюють бандити Димитра. Білий Вовк направляється до Харабу – місцевому старості, який майже повністю повторює прохання селянина на мосту. Цей чоловік також просить головного героя не вбивати троля, а допомогти нещасному як позбавитися від алкогольної залежності. Після розмови шлях лежить вже безпосередньо в лісову гущавину до троля. При першій зустрічі Геральт спробує з ним поговорити, але істота не дуже розташований до розмови. У грубій формі троль відмовиться йти на контакт і зажадає горілки для продовження свого бенкету. Білий Вовк подібного ставлення терпіти не збирається, а тому починається поєдинок.
Квест "Біда з тролем" в "Відьмака 2": проходження, секрети

Головний вибір за завданням

В гри «Відьмак 2» в 1 розділі місія «Біда з тролем» є однією з найцікавіших в плані реалізації. Розробники виконали її у фірмовому стилі, це можна побачити відразу після поєдинку з тролем. Запійний бідолаха не занадто рухливий, а тому бій з ним за наявності уміння правильно ухилятися затягнеться на хвилини дві або три. Коли здоров'я ворога впаде до критичного рівня, то включиться кат-сцена. В момент, коли Геральт буде готовий нанести останній удар, колишній ворог звернеться до нього з дивною проханням про допомогу. Саме тут герой вирішує, як вчинити з істотою. Можна згадати про старості Биндюги Харабе, а також селянина з мосту. Всі вони просили допомогу бідному тролеві. Щоб продовжити завдання, істота слід вислухати. Другий варіант передбачає типове вбивство без розглядів справжніх мотивів. В цьому випадку гравець не дізнається продовження цікавої історії, і даремно, адже квести в «Відьмака 2» часто пропонують подібне. Правда, при такому розкладі гравець зможе швидко повернутися за досить пристойною нагородою до Людвігу Мерс. Це один з чиновників Флотзама і кузен Бернарда Лорено.
Квест "Біда з тролем" в "Відьмака 2": проходження, секрети

Продовження розслідування

Але щоб насолодитися цим квестом, гравцям не рекомендується вбивати троля. Користувач може погодитися вислухати його історію. Виявляється, що це істота цілком доброзичливе, але втрата коханої жінки сильно позначилася на ньому. Хтось вбив троллиху, і чоловік просить знайти цю людину, а потім помститися за заподіяну шкоду. Якщо гравець погоджується, то подальший шлях лежить знову в село Биндюга. Тут потрібно поговорити зі старостою Хорабом і деякими мешканцями. Вони нічого не знають, але допомогти в справі зуміють Золтан і Шеала. У ході діалогів Геральт дізнається при проходженні квесту «Біда з тролем» в «Відьмака 2» про Пропалені. Де знайти будинок цього чоловіка, стане зрозуміло також після декількох розмов в ході розслідування. Якщо зайти до нього в гості, то можна побачити на стіні голову тієї самої втраченої коханої. Якщо почати розпитувати про це детальніше, то господар почне заперечувати причетність до вбивства.
Квест "Біда з тролем" в "Відьмака 2": проходження, секрети

Продовження пригод

Завдання в грі «Відьмак 2: Вбивці Королів» «Біда з тролем» є прикладом того, як доведеться крок за кроком домагатися правди головному герою. В будинку Пропаленого власник буде всіляко заперечувати свою причетність до вбивства цієї істоти. Він розповість, що насправді трофей купив для прикраси кімнати у ватажка місцевої зграї бандитів Димитра. Тут не потрібно поспішати і вирушати на пошуки вбивці. Пропалений - майстер гри в карти, а тому йому можна запропонувати зіграти партію. За перемогу Білий Вовк отримає ту саму голову троллихи. З першого разу здобути перемогу може не вийти, але кілька підходів та вивчення стратегії опонента виправлять становище. Голова потрібна для того, щоб віддати її тролю та отримати цінний креслення «Обладунку Мисливця», який стане в нагоді в свій час Геральту. Завдання цінне ще й тим, що гравець зможе подорожувати по локаціях і насолоджуватися видами. А якщо ще і встановити для гри «Відьмак 2» моди на поліпшення візуалізації, то користувач отримає подвійну насолоду.

Квест "Біда з тролем" в "Відьмака 2": проходження, секрети

Вистежування вбивці

У грі Відьмак 2» завдання, на перший погляд, тягнуться довго, але на практиці їх гравець виконує за десяток хвилин, якщо не відволікатися на місцеві краси або розмови з іншими персонажами. Після карткового поєдинку Геральт може розпитати Пропаленого про те, де знаходиться Димитр. Чоловік скаже, що йому нічого не відомо про розташування бази бандитів. Але все ж дасть наводку на таверну в Біндюзі, де часто люблять сидіти підлеглі ватажка. Туди Білий Вовк і відправиться, адже інші зачіпки відсутні. По прибутті слід відразу йти на нижній поверх, де буде сидіти один з посіпак Димитра. При діалозі з ним злочинець нахабним чином відмовиться розповідати що-небудь про свого командира. Тут можна застосувати залякування від Білого Вовка або ж вступити з ним в кулачний поєдинок. Механіка подібних битв реалізована дуже просто розробниками, а тому ніяких складнощів у ході сутички не повинно виникнути.

Завершення завдання

Після тривалого поєдинку гравець отримає необхідні відомості. Виявляється, що Димитр свою базу облаштував на старовинному кладовищі, яке розташоване недалеко від села Биндюга. Перед походом туди всім користувачам вкрай рекомендується підготуватися до битви. Для початку запастися зіллям на посилення шкоди, а також на відновлення здоров'я (Грім, Ластівка). Тільки після цього йти на вказану точку для бійки. Димитр на кладовищі не один, з ним кілька його підлеглих бандитів. Якщо вміло використовувати знаки Ірден, Ігні, а також зілля, то бій повинен завершитися швидко. Звичайно, це також залежить і від виставленого рівня складності. Після перемоги Геральт повинен відправитися до троля, віддати голову і отримати креслення «Обладунку Мисливця». Троль зможе зі спокійною душею повернутися до роботи, а ось староста Хараб не захоче віддавати гроші за порятунок істоти. Доведеться використовувати Аксій або ж залякування для отримання заслуженої нагороди.
Квест "Біда з тролем" в "Відьмака 2": проходження, секрети

Цікава інформація

Крім того, що можна встановити моди для «Відьмака 2», ще, щоб зробити ігровий процес більш цікавим, можна використовувати таку хитрість. Гравець може не брати голову в Пропаленого, а вибрати іншу нагороду. Після цього відправитися в таверну, а далі - до Димитру на кладовищі. Після перемоги доповісти тролеві, що вбивця покараний, забрати креслення і піти до старости за нагородою. У разі такого перебігу подій є можливість повернутися до втратив кохану дружину суті. Вся суть в тому, що взагалі-то троля бажано вбити для отримання його мови. Цей інгредієнт використовується в завданні «Серце Мелитэле». Але якщо це зробити відразу, як вже говорилося, то не буде всіх описаних пригод, так і креслення в якості нагороди. Тому якщо не провернути таку хитрість, то другу місію пройти не вдасться. На це слід звернути увагу всім гравцям.

Популярі новини
Загрузка...