Dead Space 3 Awakened: проходження, опис гри, поради

201 0 Новини високих технологій

Свого часу перша частина Dead Space справила справжній фурор. Багато геймери досі із захопленням згадують науково-фантастичну гру. Завдяки успіху, що перша частина принесла розробникам, ті зважилися на випуск другий, а пізніше і третьої глави. Так, в 2013 році був випущений проект Dead Space 3.

Про гру

Третя частина все так само залишилася науково-фантастичним шутером від третьої особи. Розробники не забули і про головну родзинку проекту - Survival Horror. Третю главу очікували, оскільки спочатку було заявлено про космічної трилогії. В Dead Space 3 змінився ігровий процес. Головний герой тепер може присідати і ховатися за укриттями. Крім того, крім злісних некроморфов, з'явилися солдати церкви Юнитологии. Розробники пропрацювали нових персонажів, а також переробили зовнішність некроморфов. Зміни торкнулися верстата. Тепер стало легко створювати зброю, боєприпаси і амуніцію. Крім креслень для крафта пістолетів і автоматів, гравець може використовувати власну фантазію. Після створення зброї можна вдосконалити модифікаторами.


Dead Space 3 Awakened: проходження, опис гри, поради

Головне нововведення

Але головна зміна, яка торкнулася і основний голови та доповнення Dead Space 3: Awakened, - проходження в кооперативному режимі для двох геймерів. В основній частині друзі можуть вивчати історію за Айзека і Джона Карвера. Геймплей кооперативу значно відрізняється від одиночного проходження. Розробники зробили акцент на взаємодії гравців. Тепер можна піднімати пораненого товариша, ділитися знахідками і т. д. Змінюється трохи і сюжет третьої глави залежно від режиму проходження.
Dead Space 3 Awakened: проходження, опис гри, поради

Додаток

Проходження Dead Space 3: Awakened стало доступно гравцям через місяць після виходу основної частини. Це доповнення є продовженням історії. Воно було випущено на ПК, Xbox 360 і PS3. Вважається, що DLC стало яскравим представником класичних фільмів жахів. Причому в додатку розробники вирішили не лякати несподіваними выпрыгивающими чудовиськами або нагнітаючої музикою, вони зробили акцент на сюрреалістичні образи і загальну атмосферу. Під час проходження Dead Space 3: Awakened героя чекає не перемога над Темрявою, а торжество Зла.


Dead Space 3 Awakened: проходження, опис гри, поради

Сюжет

Третя гра закінчується на тому, що перед геймером з'являється чорний екран, який супроводжується долинає десь далеко голосом Айзека, який в черговий раз здобуває перемогу над зграєю некроморфов. І все якось неоднозначно виявляється для героя. Ніби й пророцтва не судилося збутися, начебто і Айзек вийшов живим з усієї ситуації, що сталася. Проходження Dead Space 3: Awakened починається з того, що і Айзек, і Джон вижили після катастрофи. Вони намагаються залишити прокляту планету з льоду. Але зробити це не так вже й просто. Тому багато, хто вже пройшов DLC, радять і тут використовувати кооперативний режим: так і не страшно, і трохи легше. Відмінності доповнення від основної частини в тому, що розробники вирішили зіштовхувати головного героя з монстрами набагато рідше. Але саме тому момент очікування нападу вимотує ще більше. Гра готує до кожної зустрічі з чудовиськами декораціями, музикою і загальною атмосферою. Все це підкріплено галюцинаціями, які не завжди можна відрізнити від реальності.
Навіть на Youtube-каналі «Скарбничка з іграми» проходження Dead Space 3: Awakened виглядає страшною. Тут можна побачити те, як розробники раптом згадали про юнитологах, яких ввели в гру. І якщо в основній частині вони виявилися звичайними терористами, то в доповнення їх показали справжніми фанатиками. Тут ми бачимо, як вони калічать свої тіла, проводять нелюдські обряди і окупують космічний корабель головних героїв. Ось тут то і доведеться зіткнутися з божевільними і їх ватажком.
Dead Space 3 Awakened: проходження, опис гри, поради

Проходження DLC

Як вже згадувалося, додаток складається з 3 глав. Час проходження Dead Space 3: Awakened виявилося дуже коротким - близько 2 годин. Тим не менше воно коштує уваги, оскільки ці пару годин будуть одними з найстрашніших у віртуальному житті геймера. Перша глава «Реквієм» починається зі вступного відеоролика. З Джоном потрібно відправитися в печеру, знайти підйомник. Після чергового ролика необходиимо повернути праворуч і перейти у приміщення для крафта зброї. Тут можна поліпшити гармати, переодягнутися і підготуватися до страхітливим битв. Повертаємо наліво і зустрічаємо на шляху Нортона і некроморфов. Після перемоги над ними можна продовжувати свій шлях, при цьому боротися з галюцинаціями і монстрами. По дорозі до ущелини потрібно здолати двох величезних некроморфов. Для цього достатньо ухилятися від їх атак і стріляти в кінцівки. В печері у вас буде вибір повернути наліво або направо. Так ви можете пройти до виходу або в приміщення з припасами відповідно.
Після локації з верстатом Айзек і Джон зустрічають черв'яків, яких можна перемогти за допомогою стазис. Піднявшись на ліфті, герої помічають відлітають кораблі. Потрібно повернути наліво, по сходах пройти прямо і слідувати потім по коридорах. В кораблі Айзека вже чекає Джон. В кінці глави клікаємо по кнопці зліва біля дверей. У розділі «Невірні» геймер потрапляє в звичну ситуацію: він подорожує по кораблю, знищує ворогів і відкриває двері. Ніяких складних загадок на цьому шляху не трапляється, оскільки все вже відомо за основним серій гри. В кінці потрібно буде стріляти в Обеліск, але ухилятися від одержимих. У третьому розділі потрібно зустрітися з Карвером. На шляху доведеться знову боротися з монстрами в реальності і в галюцинаціях. Після вбивства клонів Джона Айзек потрапляє в інший світ. Тут йому треба знищити пророка. Стріляємо по світиться Обелісків, а коли бос на колінах, стріляємо по ньому. В кінці розділу потрібно на ліфті дістатися до реактора. Після перейти наліво і підключити панель. Завдяки стазису підбираємо кулі і кидаємо їх у центр. При точному попаданні будуть з'являтися платформи з різних кутків кімнати. Потрібно знищувати їх. Після успішного проходження на цій локації можна бігти до виходу. Додаток закінчується фінальним роликом.
Dead Space 3 Awakened: проходження, опис гри, поради

Особливості

Проходження Dead Space 3: Awakened в складному режимі практично нічим не відрізняється від звичайного. На шляху Айзека зустрічаються більш потужні персонажі. Доводиться довше з ними битися. Боси також стають сильнішими, тому краще відразу максимально покращувати зброю і бути готовим до атак.

Також багато гравці ставили питання, як запустити додаток Dead Space 3: Awakened. Якщо у вас ліцензійна версія третьої глави, то нічого складного немає. Потрібно просто купити DLC і встановити. Воно легко запускається без помилок і вильотів. Якщо ви хочете пограти в піратську версію доповнення, то доведеться гарненько пошукати, щоб знайти файл без вірусів і помилок. Зазвичай з таким паком йде супроводжуючий документ, в якому описані правила установки зламаної гри.
Dead Space 3 Awakened: проходження, опис гри, поради

Відгуки та рецензії

Напевно, найприємнішим виявилося те, що головні герої все-таки вижили після фінальних подій основної частини. Тому геймери цього були невимовно раді, хоча багато хто і вважали це досить передбачуваним. Ще однією приємною новиною стало те, що розробники не обдурили з приводу страшних сцен і моторошної атмосфери доповнення. І якщо основна частина більше схожа на екшен, то тут все-таки багато страшних моментів. А ось до недоліків можна віднести шаблонність всього, що є в грі і в цьому DLC. Нічого нового розробникам не вдалося придумати, тому всі давно використані прийоми і механіку жахів вони, не соромлячись, впровадили в новий проект. Що робить гру моторошною? Ясна річ, що головною фішкою всієї серії ігор стала темрява. Не обійшлося без різких стрибків з-за рогу і нагнітають звуків. Підігрівають таку атмосферу галюцинації і, звичайно ж, страшний головний антагоніст, переслідує головного героя, причому завжди. Ті, хто любить цей жанр і знайомий з ним, не будуть так перелякані, як якщо б у гру новачок потрапив, який жодного разу не грав у Survival Horror. І це, мабуть, головний недолік проекту. В іншому ж багато геймери були незадоволені тим, що витратили 10 доларів за годинне проходження гри. Точно сказати, вдалим чи провальним виявилося DLC, непросто. Тут думки розділилися, і сперечатися на цю тему можна нескінченно.

Популярі новини
Загрузка...