Паслін в «Скайриме»: опис, особливості та місця проживання

210 0 Новини високих технологій

Невід'ємною частиною гри The Elder Scrolls V: Skyrim можна назвати алхімію. Саме вона дозволяє створювати унікальні лікувальні зілля та отрути. Для цієї мети протагоністу знадобляться різні інгредієнти. Створення потужної отрути складно уявити без використання квітки пасльону. У «Скайриме» його можна знайти в різних локаціях, які просто просякнуті кров'ю. Куди варто відправитися в пошуках цієї рослини?

Опис пасльону

Паслін в «Скайриме»: опис, особливості та місця проживання
Найчастіше паслін зустрічається на кладовищах. Вся справа в тому, що йому просто необхідно, щоб місце, де він росте, було оточене смертю. Однак всередині склепів і гробниць його неможливо зустріти, адже паслін потребує сонячному світлі. У книзі під назвою «Путівник по рослинам Скайріма» автор Агнета Фалія пише наступне: Назва і форма цієї рослини загальновідомі. Норды зазвичай намагаються триматися подалі від цих лілових квітів з темними листям, так як з них варять дуже сильні отрути. Паслін дуже ефективний як чистий отруту, але його можна поєднувати з іншими компонентами, щоб паралізувати суглоби.


Саме з цієї самої причини паслін в «Скайриме» так цінують персонажі, які прагнуть послабити свого ворога в запеклих битвах. Ті отрути, до складу яких входять ці красиві лілові квіти, ідеально підходять для нанесення їх на мечі і стріли.

Алхімічні властивості

Початківці алхіміки можуть дізнатися перше властивість цього інгредієнта, лише написавши його в їжу. Якщо ж навик алхімії більш розвинений, процес вивчення істотно полегшується: вся справа в тому, що досвідчені алхіміки можуть визначити всі чотири властивості будь-якого інгредієнта за один раз. Алхимическими ефектами пасльону є наступні:
 • рослина завдає істотної шкоди здоров'ю;
 • воно підвищує навик руйнування;
 • паслін пошкоджує регенерацію магії;
 • отрута на основі квіток рослини завдає істотної затяжний шкоди запасу сил.
 • Але незважаючи на свою отруйність, паслін в невеликих кількостях може входити до складу напоїв, які абсолютно безпечні для здоров'я.


  Паслін в «Скайриме»: опис, особливості та місця проживання

  Поєднання з іншими інгредієнтами

  Для отримання цілої склянки зілля, яке завдасть шкоди магії суперника, зашкодить її регенерацію, а також позбавить ворога сил, спробуйте поєднувати паслін з крилом монарха і бородатим мохом. Отрута, назавжди паралізує противника, можна також виготовити з пасльону і блакитного горноцвета.

  Де відшукати паслін?

  Найбільша концентрація пасльону в «Скайриме» виявлена в містах Рифтен і Солитьюд. Чимало його і в Лабиринтиане. Ці чудові квіти ростуть у великій кількості у входу в притулок Темного Братства, а ще їх можна зустріти у таємного входу в Гільдію злодіїв. Якщо говорити про те, де в «Скайриме» росте паслін, слід зазначити також те, що його можна знайти в місцях, пов'язаних зі смертю, – на місцях боїв, на кладовищах, в могилах. Ймовірно, саме з цим і пов'язане таке алхімічне властивість, як шкоду здоров'ю.
  Паслін в «Скайриме»: опис, особливості та місця проживання
  Слід зазначити, що паслін в "Скайриме" відноситься до категорії рідкісних інгредієнтів - ймовірність зустріти його в продаж у місцевих аптекарів становить всього 21%. Кілька рослин можна знайти в таких локаціях, як:
 • Мзулфт.
 • Храм Призывателей Ночі.
 • Колегія Вінтерхолда.
 • Влиндрел хол.
 • Підвал будинку Алвы.
 • Східці, що ведуть до Високого Хротгару.
 • Знайти паслін в «Скайриме» можна у Сторожової вежі, розташованої неподалік від Фолкрита, а також неподалік від Туманної застави, у Привалу Біженців, в околицях печери Крегслейн і Каирна Холдира.

  Популярі новини
  Загрузка...