"Відьмак 2: Королівська кров": проходження ігри, секрети

337 0 Новини високих технологій

Завдання в грі «Відьмак 2» «Королівська кров» включає в себе кілька сценаріїв розвитку з моральними виборами. Гравцеві перед виконанням місії слід ознайомитися з усіма можливими варіантами проходження і вирішення поставленого завдання. У статті можна знайти всю необхідну інформацію по даній темі з важливими коментарями та повним описом квесту.

Початок історії

Завдання «Королівська кров» в «Відьмака 2» доступне, тільки якщо гравець приймає ще на початку подорожі бік Йорвета – ватажка повстання нелюдів. Починається все на військовій раді в державі Аэдирн, який зібрала королева Саскія. Всі важливі особистості зібралися обговорити подальші плани по обороні держави від загарбників Каэдвена. Після розмови про чарівному тумані і способи позбавлення від нього Саскія піднімає келих і говорить тост. Вона вітає своїх гостей, робить ковток і падає на землю. Пані була отруєна потужним отрутою, що швидко зреагувала чарівниця Філіпа Эйльхарт. Жінка зуміла стабілізувати стан Саскії. Вона попросить поговорити з нею, і тоді Геральт дізнається про можливості зробити протиотруту. Одним із компонентів у цьому випадку буде справжня королівська кров. «Відьмак 2» славиться цікавими історіями, а тому однойменний квест принесе велике задоволення. Уникнути його неможливо, так як це основна сюжетна лінія.


"Відьмак 2: Королівська кров": проходження ігри, секрети

Початок першого шляху

Місія в чудовому ігровому шедеврі «Відьмак 2» «Королівська кров» вимагає дійсно крові людини шляхетного походження. Для цього є тільки дві кандидатури, і першим є принц Стенніс. У його жилах тече кров колишнього короля Аэдирна Демавенда, а тому він може допомогти. Якщо підійти до принца відразу після ради з проханням віддати свою кров на протиотруту, то він обурено відмовить, посилаючись на своє походження. Далі буде розмова з Филиппой, яка розповість про необхідність виконати завдання «Де ж Трісс?». В цей момент з'явиться дворянин і повідомить важливу звістку про Стеннисе. Після прибуття до барикад біля покоїв принца Геральт буде спостерігати цікаву картину. Селяни зберуться біля будівлі і почнуть вимагати видати їм Стенниса. За їх переконаннями, саме він винен в отруєнні Саскії. Королеву любили всім серцем селяни Вергена за її доброту, а також справедливе правління. Коли народ дізнався про подію, то підозра впала відразу на того, кому було вигідно позбутися від Саскії в першу чергу. Селяни хотіли вчинити самосуд вже зараз, але напруга зумів розвіяти Йорвет. Він прийшов до замка і втихомирив натовп. Тільки от народ не забув про образу, а тому люди твердо переконані в необхідності страти Стенниса. Тут є кілька шляхів для вирішення.


"Відьмак 2: Королівська кров": проходження ігри, секрети

Один з подальших сценаріїв

Багато людей задаються питанням при проходженні завдання «Королівська кров» в «Відьмака 2»: винен чи принц Стенніс? Гравцеві пропонують вирішити долю цього персонажа за допомогою одного рішення. Першим сценарієм буде віддати його на суд селян. Озлоблені отруєнням королеви люди засудять його до моментальної смерті через страту з відсіканням голови. Тільки Геральт може видати його, а тому вирок доведеться виконувати саме гравцеві. Це найпростіший спосіб отримати потрібний інгредієнт, але відразу робити це не рекомендується. Якщо користувач звертає увагу на мораль, то слід розібратися в тому, чи винен принц. У «Відьмака 2» «Королівська кров» (завдання) пропонує безліч способів для розслідування, але тут є свої проблеми. Коли Геральт почне розмовляти з усіма що знаходяться в залі дворянами і селянами по іншу сторону барикад, то запуститься кат-сцена. У ній гравець побачить, як головний герой видає Стенниса на розтерзання юрбі. Якщо таке сталося, то необхідний ресурс для протиотрути можна буде зібрати з власного меча по проходженні «Королівської крові». «Відьмак 2» - гра, яка часто ставить перед користувачем моральний вибір. Тут краще завжди знати всі факти завдання, провести розслідування і тільки тоді виносити вирок. Саме тому гравцеві слід знати, з ким саме говорити при виконанні місії.
"Відьмак 2: Королівська кров": проходження ігри, секрети

Роль детектива

Якщо ж гравець хоче гранично розібратися в тому, чи варто віддавати Стенниса народу, то варто поговорити з деякими людьми за завданням «Королівська кров» в «Відьмака 2». Проходження передбачає вищеописані складнощі із запуском кат-сцени і стратою персонажа, але цього можна уникнути. Для цього потрібно вести бесіду лише з певними особистостями. Золтан і Жовтець будуть дотримуватися нейтралітету, так як слабо знайомі з принцом. З ними можна говорити, але вони лише підтвердять той факт, що ситуація потребує розгляду. Далі можна поспілкуватися з самим Стеннисом, який в черговий раз відмовиться дати невелику частку своєї «блакитної» крові. Щоб пройти в покої, слід використовувати магічний знак Аксій для переконання стражників. Він заявить, що ні в чому не винен, а селяни просто вирішили на нього виплеснути свою злість. З усіх дворян найкраще провести діалог з Хальдорсоном. Дворянин почне захищати принца і буде запевняти в тому, що селяни просто хочуть швидше помститися за отруєння Саскії. У цій же розмові можна дізнатися про те, що Стенніс завжди прислухався до порад якогось жерця. Далі слід звернутися до селянина, якого звинувачують дворяни в підкупі і отруєння. Він розповість, що підслухав розмову жерця Вільшана і Стенниса. Перший попросив другого відкликати слугу від кухні. Це дає натяк на те, що саме наближений жрець отруїв вино. Після всіх розмов з'являться квести, що входять в місію «Королівська кров», «Відьмак 2» – «У стін є вуха» і «Підозрюваний: Торак».
"Відьмак 2: Королівська кров": проходження ігри, секрети

Додаткові завдання

Похід по двом згаданим завдань дозволить пропрацювати за завданням «Королівська кров» в «Відьмака 2» всі варіанти. Місія «Підозрюваний: Торак» починається з походу до майстра рун, який відмовиться зробити спеціальну чашу для протиотрути. На цьому завдання зупиняється до моменту проходження «Кошмару Балтімора». Воно пов'язане з пропажею другого майстра рун. Для початку гравцеві доведеться взяти з дошки в Вергене повідомлення про те, що чоловік може бути живий. Через деякий час гравець побачить сон Балтімора, після чого слід попрямувати в його майстерню. Там він знову побачить Торака і декількох інших кузнєцов. Той дасть дозвіл на обшук. При ретельному огляді можна знайти ящик з ключем та інструкції з описом шляху до одного місця. На вході буде Торак, але записи йому віддавати не слід. По інструкції користувач прийде до того місця, яке вказував Балтімор. Текст треба читати уважно, інакше можна заплутатися. Після походу до скрині слід повернутися в майстерню, але попередньо підготуватися до атаки Торака з друзями. Після перемоги гравець повинен обшукати тіло, щоб забрати ключ. Знаки Аксій і Ірден допоможуть впоратися в битві. У скрині Торака можна знайти рецепт жерця Вільшана з фальшивою чашею. Це перший доказ провини, а друге буде знайдено за завданням «У стін є вуха».

Рішення

Після розмови з селянином Віллі Облатом, якого дворяни підозрюють в отруєнні, почнеться вищезазначене завдання. В сюжетної місії «Королівська кров» в «Відьмака 2» (шлях Йорвета) його рекомендується пройти, щоб отримати друге доказ провини жерця. Варто також знати, що Віллі відмовиться спочатку говорити, але в цьому випадку можна застосувати Аксій або просто залякати. Він розповість про подслушанном розмові Вільшана і Стенниса з уже згаданої фрази про відволікання слуги на кухні. Після цього шлях гравця лежить до місцевого старійшини Сесилю Бурдону. Він у розмові погодиться показати будинок Вільшана. При вході туди можна виявити великий бардак, але головну цінність представляють папери на столі. З них гравець дізнається мотиви жерця і тут доведеться приймати рішення. Моральний вибір буде полягати тільки в тому, слід страчувати Стенниса за невелику допомогу довіреній Вільшану. Якщо гравець вважає таке покарання справедливим, то його можна видати людям, здійснити страту і отримати у вигляді необхідного матеріалу королівську кров «Відьмак 2». Докази його співучасті вже будуть на руках, але є й інше рішення цього інциденту. Можна просто розповісти про все старійшині, що призведе до арешту принца, але він залишиться цілим. Слід розуміти, що у цьому випадку Стенніс знову відмовиться віддавати свою кров.
"Відьмак 2: Королівська кров": проходження ігри, секрети

Можливі наслідки

Вище описаний повністю перший сценарій дій Геральта за завданням «Королівська кров» в «Відьмака 2». Як виправдати Стенниса, стало відомо, а чи заслуговує він цього, вирішує сам гравець. Принц дотримується позиції світу з Каэдвеном, але він не хоче отримувати допомогу від Йорвета. Тільки от рішення приймає військовий рада, а тому отруєння Саскії було йому вигідно. Якщо віддати його на поталу селянам, то Аэдирн виявиться без престолу і держава зануриться на довгі роки вир безпросвітній війни. У другому випадку гравець виправдає Стенниса, і він буде відправлений в ув'язнення. В майбутньому його звільнять, після чого він стане першим королем свого імені в Аэдирне. Протистояння з Каэдвеном не закінчиться на цьому, але громадянські війни не будуть роздирати держава. У будь-якому випадку після виконання завдання «Королівська кров» в «Відьмака 2» наслідки обов'язково будуть. Тут питання тільки в тому, чи готовий гравець пожертвувати Стеннисом для того, щоб піти найпростішим шляхом виконання. Якщо ні, то слід приготуватися до другого сценарію. Королівську кров у будь-якому випадку вдасться роздобути для продовження сюжетної історії.

Початок другого варіанту

За завданням у грі «Відьмак 2» «Королівська кров» всі варіанти слід обов'язково розглядати кожному гравцеві. Якщо користувач вирішив виправдати Стенниса, то доведеться шукати інший шлях до отримання необхідного ресурсу. Єдиним, що залишилися кандидатом є король Хенсельт, який знаходиться по іншу сторону чарівного туману. Він бажає завоювати Аэдирн і за характером є не самою приємною персоною. Першою перешкодою на шляху стане зачароване поле битви з туманом. Щоб Філіпа Эйльхарт вказала вірний шлях, необхідно спочатку відправитися до старої каменоломні і врятувати там троллиху. Це потрібно для завдання «Де ж Трісс?», адже істота в подяку віддасть хустку чарівниці. Гравцеві необхідно віднести його Філіпа, і тоді вона у формі сови стане провідником для Геральта до табору короля Каэдвена Хенсельта. Спочатку шлях буде лежати до спаленої селі, а звідти вже в чарівний туман. Орієнтиром слугуватиме табір скоят'аелей (повстанців ельфів і краснолюдов), який повинен опинитися по праву сторону. Слід зазначити, що подібний сценарій буде відбуватися навіть при смерті Стенниса, але це вже не буде стосуватися завдання «Королівська кров». На іншій стороні Геральт зустріне старого знайомого Вернона Роше, який погодиться допомогти з проникненням у табір Хенсельта.
"Відьмак 2: Королівська кров": проходження ігри, секрети

Варіанти проникнення

Наступною складною завданням буде проникнення в табір за завданням «Королівська кров». Для цього можна скористатися кількома шляхами. Перший відкриється після домовленості з мадам Кароль, яка продасть ключ від таємного ходу в шатрі за півтисячі монет. Гравець повинен буде пройти через печери і битися з деякими монстрами. Сюди також можна потрапити через східну сторону узбережжя, звідки шлях йде в їдальню і ті ж самі підземелля. Це найлегший шлях із всіх доступних. У будь-якому випадку користувач прибуде до намету посла Нильфгаарда Шилярда Фіц-Эстерлена. Він втече, але з охоронцями доведеться битися. Противники сильні, слід підготуватися до битви, випити зілля з арсеналу. Вернон Роше тут також допоможе, але краще бути самостійно підготовленим. Наступний пост охорони новий союзник відволіче, а гравцеві належить за завданням «Королівська кров» в «Відьмака 2» дочекатися розвитку подій. Потім, ховаючись за шатрами, просуватися вглиб табору. Третя намет великих розмірів по шляху буде необхідною метою. У головного ходу присутня охорона. Щоб відвернути солдатів, потрібно знаком Аард розбити ящики, що стоять ззаду королівського намету. Це відверне їх, а Геральт зможе проникнути всередину. Далі піде діалог з Хенсельтом, в якому головний герой попросить фиал з його кров'ю. Він погодиться дати його відьмак, після чого накаже охорони проводити Геральта на вихід з табору. При цьому його ніхто не чіпатиме, а один з найбільш важливих інгредієнтів для порятунку Саскії буде отримано без втрат центральних персонажів оповідання.
"Відьмак 2: Королівська кров": проходження ігри, секрети

Висновок та корисні поради

Гравцеві рекомендується при проходженні завдань звертати увагу на те, що не припиняються умови з іншими місіями. У грі Відьмак 2» часто початок одного квесту автоматично робить проваленим іншої, із-за чого гравці можуть не отримати важливих нагород. Щоб розпочати місію «У стін є вуха», потрібно знайти Віллі Облат, а це пов'язано із завданням «Королівська кров» в «Відьмака 2». Де виночерпій (професія селянина підозрілого), не знають багато гравців. Для цього достатньо піти в південну частину Вергена і знайти загін скоят'аелей. Вони охороняють Віллі від гніву дворян. Якщо підсумувати завдання «Королівська кров», то перед гравцем відкриваються класичний моральний вибір, яким славиться вся серія «Відьмак». Гравцеві пропонується пройти простим шляхом і обрати більше зло, засуджуючи Стенниса, на якому немає прямої провини. В цьому випадку користувачеві буде цікаво випробувати себе і побачити, який саме він зробить вибір.

Популярі новини
Загрузка...