Як закликати Очей Ктулху в Terraria: інструкція

312 0 Новини високих технологій

У такий комплексної грі як Terraria складно розібратися самостійно без додаткових гайдів і підказок. Підготовка до босів вимагає не тільки кращого спорядження, але і правильно підібраної тактики, а також додаткових предметів, за допомогою яких можна закликати того чи іншого монстра. Розберемося, як закликати Очей Ктулху в Terraria.

Як закликати Очей Ктулху в Terraria: інструкція

Що це таке?

По-перше, не варто плутати даного боса з повноцінним Ктулху, який водиться в океані. Це всього лише його частина, хоч і досить страхітлива. По-друге, Очей є одним з перших босів, які були введені в грі, тому досвідчені гравці вже давно знайомі з ним і знають, як підібрати тактику для битви. Даний монстр є одним з найлегших у грі. У нього є дві форми. У першій бос має 15 одиниць шкоди, 2800 здоров'я і 12 захисту. У другій формі шкоди підвищується до 23 одиниць, але захист падає до нуля. Активується форма після досягнення порогу здоров'я в 1400 одиниць.


Як викликати?

Щоб закликати Очей Ктулху в Terraria на Андроїд, необхідно дотримати кілька правил і умов. Для виклику монстра необхідно зібрати 6 демонічних лінз, які випадають з демонічних очей, з'являються вночі. Після цього їх необхідно покласти на вівтар демонів і створити предмет для призову. Він називається Підозріло виглядає очей. Друга умова - активація в нічний час доби. По-іншому Очей Ктулху просто не з'явиться, а ви витратите ресурси даремно. Третє правило - обов'язкова підготовка перед боєм. Підберіть вигідну для вас місце. Для битви підійдуть кілька платформ, розташованих один над одним. Також подбайте про те, щоб у вас було приблизно 10 одиниць броні і 200 здоров'я.


Як закликати Очей Ктулху в Terraria: інструкція

Тактика

Після того як у вас вийшло закликати Очей Ктулху в Terraria, потрібно приготуватися до першої фази. Під час першого етапу противник буде парити над вашим героєм і атакувати в лоб. Іноді закликатимуть посіпаки, яких легко знищити, адже у них всього 8 одиниць здоров'я. Найкраще встати напроти зіниці боса і стріляти прямо в нього, оскільки звідти якраз і будуть з'являтися поплічники. Попадати по противнику просто, оскільки він у багато разів більше вас. Опустіть рівень ХП ворога до половини, щоб активувати другу фазу. На наступному етапі замість зіниці у супротивника з'явиться величезна паща із зубами. Тепер Очей Ктулху став набагато спритніші і небезпечніше. Він швидко пересувається і завдає підвищений шкоди. Іноді він зависає на кілька секунд над персонажем, якщо ви перестаєте рухатися. За босові проходить підвищений шкоди з-за низького рівня захисту, але ухилитися від його атак практично нереально. Ви повинні використовувати кілька зілля лікування, щоб пережити весь шкоди. Також варто відзначити, що у другій фазі бос більше не викликає прислужників, що буде вагомим плюсом у бік гравця.

Популярі новини
Загрузка...