Квести "Скайріма": проходження "Божевільного розуму", "Будинку жахів" і "Повернення Сутінків"

281 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми приготували невеликі гайди на три захоплюючих квесту з "Висування". Їх виконання може викликати невеликі труднощі як у новачків, так і досвідчених гравців, так як ніхто не застрахований від неуважності або упущення якихось важливих деталей. Наші підказки допоможуть впоратися з будь-якої виниклої складністю.

Різноманітність квестів

У Skyrim кожен знаходить щось собі до душі, будь то безцільне блукання по просторах північної провінції або ж виконання якого-небудь цікавого квесту. На радість всіх любителів хороших історій, гра дійсно радує найрізноманітнішими завданнями. Можливо, комусь сподобалися пошуки стародавніх артефактів, захованих в покинутих двемерских руїнах "Скайріма", або проходження "Божевільного розуму" та інших квестів про Даэдрических принців — в будь-якому випадку тут завжди є чим себе зайняти.


"Будинок Жахів" і Молаг Бал

Квести "Скайріма": проходження "Божевільного розуму", "Будинку жахів" і "Повернення Сутінків"
Для виконання першого квесту з нашого сьогоднішнього списку гравець повинен відправитися в місто Маркарт. Біля входу можна помітити занедбаний будинок — поруч з ним буде стояти вартовий, який задає всім повз проходять жителям один і той же питання. Відповідаємо йому, що хочемо, але в кінці обов'язково пропонуємо допомогу. Вже в хаті спускаємося в підвал. Як тільки ми опинимося внизу, страж запанікує і повернеться на верхній поверх. У підвалі з нами зв'яжеться голос Даэдрического принца Молаг Балу, який накаже нам вбити стражника. Виконуємо доручення і тут же отримуємо ще одне — доставити в будинок персонажа по імені Логрольф. Використовуємо карту, щоб знайти пункт призначення і вирушаємо за Логрольфом. Коли доставимо його назад до Молаг Балу, то доведеться знову попрацювати особистим катом Даедра. В кінці принц нагородить Довакина своєю булавою.


Проходження "Божевільного розуму"

"Скайрим 5" продовжує радувати гравців цілою лінійкою завдань про Даэдрических принців. В кінці кожного з них Довакин отримує в нагороду певний артефакт. Зазвичай принци дарують зброю, але деякі можуть обдарувати гравця бронею, цінною книгою та іншої унікальної реліквією.
Квести "Скайріма": проходження "Божевільного розуму", "Будинку жахів" і "Повернення Сутінків"
Назва чергового квесту "Скайріма" — "Божевільний розум". Проходження знайомить нас, мабуть, з найвідомішим Даэдрическим принцом по імені Шеогарат. Для початку нам необхідно відвідати Солитьюд, де поряд з бардівської колегією на нас вийде бродяга Дервенин. Після невеликого розмови погоджуємося переконати його господаря взяти його назад. Шукаємо покої Пелагія (вони знаходяться в Синьому Палаці), пробираємося всередину і переносимося в інший вимір, поза Скайріма". Проходження "Божевільного розуму" триває, і нас зустрічає Шеогорат, який пропонує відпустити збожеволілого Пелагія за умови, що ми виконаємо три його завдання. Для нашої ефективності принц презентує нам свій Ваббаджек. Кожне завдання пов'язане зі страхами Пелагія: в першому необхідно битися з його нічними кошмарами, у другому — вистрілити в глядачів змагання, а в третьому — зменшити злого Пелагія і збільшити самолюбивого. Звільняємо Пелагія, говоримо з Шеогоратом і знову опиняємося в "Скайриме". Проходження "Божевільного розуму" завершено!
Квести "Скайріма": проходження "Божевільного розуму", "Будинку жахів" і "Повернення Сутінків"

Завершення основного сюжету Гільдії злодіїв

Продовжуємо розповідати про виконання цікавих квестів "Висування". Проходження "Повернення Сутінків" ставить крапку в основної сюжетної ланцюжку завдань Гільдії злодіїв. Вирушаємо в локацію "Сутінкова гробниця", де нас зустріне привид Галаса. Він дасть нам декілька корисних порад, які повинні допомогти під час подорожі до Чорного озера — порталу, зв'язує обитель смертних і світ Ноктюрнал. По дорозі Довакину доведеться розібратися з кількома збожеволілими примарами-солов'ями і пройти через безліч пасток (розтяжки, кнопки та інші добре знайомі "сюрпризи"). Діставшись до темної кімнати, варто притримувати тіні — якщо вийти на світло, то герой почне диміти і втрачати хп. Далі нас чекає коридор зі статуєю Ноктюрнал. Позаду смолоскипів розташовуються два кільця, які відкривають доступ до секретного проходу — заходимо всередину і падаємо вниз. Де-то в стінах є таємна свердловина, куди можна вставити наш Скелетный ключ.
Квести "Скайріма": проходження "Божевільного розуму", "Будинку жахів" і "Повернення Сутінків"
В кінці завдання ми опинимося в святилище самої Нічний Пані. Повертаємо ключ туди, де йому саме місце, зустрічаємося з Ноктюрнал "лицем до лиця" і вибираємо собі в нагороду одну з трьох солов'їних здібностей. Вітаємо, фінальний квест Гільдії злодіїв завершено!

Популярі новини
Загрузка...