Гра "Відьмак 2": де шукати Малену, проходження квесту

278 0 Новини високих технологій

Проходження другій частині серії "Відьмака" займає набагато менше часу, ніж першої або третьої гри. Незважаючи на це, The Witcher 2 є чим зайнятися: проходження замовлень, торгівля, міні-ігри, сюжетна лінія, додаткові квести і спілкування з другорядними персонажами. Зупинимося докладніше на останньому пункті і розберемося, де шукати Малену в "Відьмака 2".

Хто це?

Для початку познайомимося з цим персонажем. Малена - це типова ельфійка, яка переслідує ті ж цілі, що і весь її рід. Вона співпрацює з звичайної бандою скоят'аелей і виконує підступний план по заманиванию охорони Флотзама в печеру, де нічого не підозрюючи загін чекає ельфійська засідка.
Гра "Відьмак 2": де шукати Малену, проходження квесту
План виходить успішним, але солдати не кидають цю справу просто так, а знаходять її і збираються судити. Міра покарання за подібний злочин, звичайно ж, найбільш суворе - страта через повішення. Малена не збирається зізнаватися у своїх діяннях. Відьмак належить розібратися в цьому питанні і вирішити, чи довіряє він дівчині. Від його вибору залежить подальший розвиток подій.


Щоб знати, де шукати Малену в "Відьмака 2", необхідно ознайомитися подальшою інструкцією по даного квесту. Варто зазначити, що незалежно від рішення Геральта і кінцевого підсумку завдання основний сюжет гри і серії в цілому ніяк не зміниться.

Де знайти?

Почнемо з того, де знайти Малену у грі "Відьмака 2". Для цього ви повинні пройти сюжетну лінію до прибуття в Флотзам. Прогулюючись по околицях фортеці, не забудьте відвідати село Биндюга, яка знаходиться недалеко від корабля. По стежці від села до печері ви побачите групу стражників, яка голосно і бурхливо обговорює щось. Вирушайте до них, і вступайте в розмову (діалог активується автоматично при наближенні до другорядних персонажів).


Гра "Відьмак 2": де шукати Малену, проходження квесту
Під час першої розмови зі стражниками Геральт дізнається подробиці того, що відбувається події. Після цього нашому герою стають доступні кілька варіантів, які різною мірою впливають на проходження квесту і його фінал. Тепер ви знаєте, де знайти Малену в "Відьмака 2", тому перейдемо безпосередньо до розвитку подій в завданні.

Перший варіант

Невинна на вигляд ельфійка не хоче миритися зі своєю долею і пропонує відьмак прогулятися до місця злочину. Оскільки Геральт є справжнім детективом, він без зусиль зміг би обчислити справжню причину трагедії і порадити правильне рішення стражникам. Проте вам ніхто не заважає вислухати всю розмову і просто відправитися у своїх справах. У цьому вся відмітна особливість гри "Відьмак 2", де можна знайти десятки другорядних історій та вирішити, чи бажаєте ви в цьому брати участь. Якщо ви вирішите залишитися в стороні, то стражники влаштують самосуд. Такий перший і суворий варіант проходження даного квесту.

Другий варіант

Проходження гри "Відьмак 2" славиться по-справжньому багатою варіативністю, незважаючи на невеликий ігровий світ і загальну тривалість сюжету. Якщо головний герой вирішує взяти участь в розслідуванні, то йому потрібно відправитися до печер. Неподалік від місця, де шукати Малену в "Відьмака 2" довелося для початку квесту, знаходиться вхід в досить глибоку і звивисту печеру. Знайшовши його, обов'язково досліджувати кожен куточок і перевірте всі докази, які знайдете. Варто попередити, що при відвідуванні печери вас будуть чекати монстри, яких потрібно одноразово позбутися, щоб вони не заважали в подальшому.
Гра "Відьмак 2": де шукати Малену, проходження квесту
В ході розслідування Геральт дізнається справжню причину. Всюди валяються тіла стражників, яких стирчать стріли. Той факт, що стріли належать скоя'таэлям, не залишає другого варіанту для эльфийки - вона брала участь у змові. Із зібраними доказами і всією інформацією Геральт відправляється на вихід з печери, де його чекає компанія стражників разом з Мален. Під час розмови головний герой гри може вибрати кілька варіантів відповіді, які вплинуть на результат квесту і долю другорядного персонажа. Саме у другому варіанті проходження відкривається ще більше кінцівок. По-перше, ви можете розповісти стражникам все так, як воно було насправді. Після цього у вас вже більше не буде варіантів врятувати життя Малені. Правоохоронці заарештують ельфійка незалежно від її виправдань. Природно, її стратять, а ви більше ніколи не зустрінетеся з даними героєм або його згадкою. До речі, після показової страти в місті і околицях перестануть пропадати стражники, що лише підтвердить правоту Геральта. Однак ви можете вчинити по-іншому, що призведе до більш розгорнутим подій.
Гра "Відьмак 2": де шукати Малену, проходження квесту

Збрехати стражникам

Якщо вам раптом сподобалася Малена "Відьмака 2", де шукати позитивних персонажів складно (добрими героями можуть здатися навіть затяті шахраї), то ви можете зберегти справжню причину зникнення варти в секреті. Замість цього Геральт розповідає вигадану історію про те, як солдати відправилися в печеру і потрапили в лапи чудовиськам. В цю казку починають вірити, оскільки вона розповідається не кимось стороннім, а професіоналом своєї справи. Компанія стражників розбудовується, але не починає бунт, а просто віддаляється по своїх справах, залишаючи Геральта і Малену один на один. З цього моменту починається ще одне відгалуження, які залежить від подальших дій.

Розмова з Мален

Після того як ви допомогли эльфийке минути кари, вона обіцяє віддячити вас. Але не прямо тут і зараз, а в умовленому місці. Отже, розберемося, де шукати Малену в "Відьмака 2" після цієї розмови. Під час діалогу ельфійка говорить вам, що згодна зустрітися неподалік від красивого водоспаду. Знайти його на карті досить складно, але по місцевості легко зорієнтуватися. Дане місце розташовується біля эльфских руїн, які важко не помітити.
Гра "Відьмак 2": де шукати Малену, проходження квесту
Дійсно, на місці зустрічі буде Малена. Однак приємного проведення часу чекати не доведеться, оскільки зустріч виявиться підставний, і Геральт потрапить в чергову пастку. В результаті дівчина тікає, а замість неї звідусіль починають з'являтися скоя'таэли. У цьому моменті у відьмака немає вибору, оскільки він повинен або перебити всіх супротивників, або загинути.

Продовження завдання

Проігнорувати бій або втекти від ельфів у вас не вийде, оскільки після цих дій ви не активуєте продовження даного квесту. Тому обов'язково переможете всіх ворогів, після чого вирушайте на пошуки зрадниці. І навіть на цьому етапі у головного героя з'являється можливість самостійно визначити долю другорядного персонажа.

Де знайти втекла эльфку в The Witcher 2 ("Відьмак 2")?

Після нападу загону ельфів Малена збігає в невідомому напрямку. Ви можете знайти її в ході самостійного дослідження локації, оскільки по всіх квестів вам доведеться відвідати кожну ділянку Флотзама і околиць. Щоб довго не розбиратися, де знайти втекла эльфку Малену, ви можете скористатися даними керівництвом.
Гра "Відьмак 2": де шукати Малену, проходження квесту
Виявити дівчину можна біля руїн занедбаній лікарні. Вона вкрай налякана і засмучена, оскільки її план провалився, і вона не знає, що їй робити в ситуації, коли Геральт її знайшов. Після короткої розмови у нашого героя з'являється вибір з трьох варіантів.

Вбити Малену

Якщо ви розчаровані в тому, як надійшла ельфійка, то можете без довгих пояснень та розмов помститися їй. Досить вибрати відповідний варіант у діалозі. Після цього квест автоматично закінчиться, а в журналі з'явиться відповідне опис завдання.

Відпустити Малену

Якщо зрада дівчини не вплинуло на ваше рішення, то ви можете відпустити її. Проте з однією умовою: ельфійка не повинна з'являтися у Флотзаме і його околицях. Дівчина подякує вам за виявлену милість, а після цього Геральт більше ніколи з нею не зустрінеться.

Здати Малену

Ви можете передати право вирішення долі эльфийки в руки Лоредо і його солдатів. Однак у цьому випадку ви вже не дізнаєтеся, що сталося з дівчиною в подальшому. Якщо судити по доброчесності вартою Флотзама, правосуддям в подібних справах і не пахне. Швидше за все, її вб'ють або повісять прилюдно.
Гра "Відьмак 2": де шукати Малену, проходження квесту

Висновок

На цьому, мабуть, і все. Тепер ви знаєте, де знайти Малену в The Witcher 2. Бажаємо вам приємного проведення часу під час проходження цього захоплюючого квесту!

Популярі новини
Загрузка...