Де знайти Колун в "Скайриме"?

337 0 Новини високих технологій

Улюблена зброя кожного дроворуба в "Скайриме" - це, звичайно ж, колун. Але де ж його відшукати починаючому дроворуба? Про це ми і розповімо у статті. Що може його змінити в кращу сторону? Будьте обережні з цим гострою зброєю! І тоді ви впораєтеся з будь-яким монстром.

Колун і його особливості

Де знайти Колун в "Скайриме"?
Колун сам по собі становить дуже часто зустрічається одноручне зброю на просторах всього "Висування". Він дуже хороший для рубки дров, а так само ворожих пазурів під час навали злих монстрів, або ожилих скелетів. На нього також можна накладати чари, але не часто зустрінеш воїна з одним лише колуном в руках. Як в самому початку свого шляху, так і в подальшому, герой може знайти цю зброю у кожного бандита, а також воно зустрічається під час походів через свердловини в пошуках руди.


Розташування Колуна

Де знайти Колун в "Скайриме"?
Перебуваючи в Скайриме", де знайти колун? Кожен геймер замислюється над цим питанням. Бачите рубочную колоду? Він прямо біля неї! Але це лише звичайні колуни, які нічим не примітні. Існує один єдиний, який дає ефект, який зустрічається лише раз у всіх володіннях "Висування". Його місце появи - Вайтран, на північ від міста, в руках бандита той чекає свого могутнього героя, здатного розкрити всю силу накладених чар. У комплекті з Цибулею Полювання він складе одну з кращих і неповторних комбінацій зброї, поєднуючи ті заклинання, які в них вкладені. Табір Чистих джерел став місцем його перебування. Тепер ви знаєте, де ж знайти колун в "Скайриме".

Моди на колун

Всього існує безліч модов на зброю у "Скайриме". І навіть на звичайний колун таких досить багато. Одні з них може змінити його структуру, зробити більш яскравим, чітким і помітним у темних сутінках лісів. Інші ж повністю змінюють модель цієї зброї. Колун стає більш грізним, виконаним з неймовірною точністю і деталізованістю. Деякі ж, зовсім рідкісні моди, можуть додати цьому простому виду зброї вигляд одного з артефактів "Висування". Таким чином роблячи Колун "Скайріма" одним з яскравих видів зброї з усього арсеналу Великого Сина Дракона - Довакина. Не варто забувати про істинну силу колуна, який здатний роздрібнити самі міцні кістки. Тому кожному героєві, яка оволоділа ним, варто бути обережним.

Популярі новини
Загрузка...