Як виростити дерево в "Майнкрафт": інструкція

572 0 Новини високих технологій

Дерево - один з найважливіших будівельних ресурсів "Майнкрафте". Хоч уполювати його і дуже легко, але при масштабних будівництвах не обійтися без великих запасів або власних ферм. А на громадських серверах ви взагалі можете з'явитися на місцевості без будь-яких ресурсів. Як виростити дерево в "Майнкрафт" самостійно? Відповідь на це питання буде дано нижче.

Як виростити дерево в "Майнкрафт": інструкція

Що потрібно?

Перед тим, як виростити дерево в "Майнкрафт", вам знадобляться його саджанці. З імовірністю 5 % ви можете отримати їх при зборі листя в кронах дерев. Тому ви не зможете обійтися без дикорослих рослин хоч у малій кількості. При грі на власному сервері простіше перейти в креативний режим, що зайвий раз псувати собі нерви в пошуках рослинності в тундрі.


Якщо ж ви хочете побудувати "ферму" дерев, то вам також можуть знадобитися факели і трохи дощок. Але про все по порядку.

Ферма

Як виростити дерево в "Майнкрафт"? Найпростіший спосіб налагодити виробництво деревини - побудувати ферму. Для цього вам буде потрібно кілька паростків певної породи. Ідеально підійде дуб. Він дає багато деревини, має високу крону, а іноді з крони можна отримати яблука. Для створення ферми розмітьте ділянка 9 на 9 клітин. В кожен кут посадіть по саджанцю. Також зробіть це в центральних клітинках. Разом у вас вийде 9 саджанців. Просто почекавши деякий час, ви зможете нарубати дров.
Як виростити дерево в "Майнкрафт": інструкція
У деяких випадках на висоті в 10 блоків можна побудувати стелю з будь-яких твердих матеріалів. Тоді стовбур дерева буде всього 7 одиниць у висоту, і його можна буде повністю зрубати, стоячи прямо на землі. Однак пам'ятайте, що стеля дасть тінь, а для росту рослині потрібно багато світла.


Ще один спосіб виростити кілька дерев для зручного збору - використовувати смолоскипи. Відомо, що сипучі і трав'янисті блоки згоряють при падінні на факел. Таким чином можна розмістити кілька смолоскипів на вашій ділянці, щоб вони спалювали зростаючі гілки. З одного боку, це полегшить збір з деревини стовбурів, з іншого - зменшить кількість видобуваються паростків з крон дерев. Також такий спосіб зажадає трохи більше простору для вирощування, так як смолоскипи будуть сприйматися як об'єкт, що заважає зростанню, і їх треба розставляти на відстані не менше 2 клітин від стовбура.

Гіганти

Що ще потрібно знати? Деякі породи деревини здатні виростати в гігантські дерева незбагненної висоти, завдяки чому ви отримаєте практично невичерпне джерело матеріалів. Як виростити велике дерево "Майнкрафт"?
 • Для цього потрібно посадити 4 паростка поруч впритул, не розділяючи їх землею або спорудами.
 • Забезпечте достатньо простору над рослиною.
 • Збоку від стовбура залиште мінімум на 3 вільних блоку.
 • Використовуйте паростки однієї рослини - ялина або тропічне дерево.
 • Окремо варто згадати темний дуб. Це дерево саме по собі виростає до величезних розмірів, проте також вимагає для посадки 4 саджанця, як і у випадку з гігантами.
  Як виростити дерево в "Майнкрафт": інструкція

  Прискорення

  Останнє, що вам потрібно знати, як швидко виростити дерево в "Майнкрафт". Прискорення зростання - один з найбільш значущих процесів. В цілому у гравця є два варіанти.
 • Почекати. Просто лягайте спати, і час автоматично перемотается. На жаль, цей варіант не підходить для громадських серверів, оскільки лягти спати повинні всі гравці онлайн.
 • Використовувати на паросткові кісткове борошно (від 2 до 10 штук), яку можна зробити з кісток скелета.
 • Таким чином, вам не знадобиться вибудовувати цілі ферми для виробництва дерев. Все необхідне ви будете отримувати при вирубці прямо на місці і вночі при полюванні. Єдиною проблемою може стати видобуток праху. Скелети хоч і є досить поширеними монстрами, але їх дальня атака викликає чимало проблем. Щоб протистояти їм, використовувати щит. У ближньому бою отскочившие стріли можуть поранити вашого супротивника.

  Популярі новини
  Загрузка...