Причини і виправлення помилки WC-41274-8 на PS4

228 0 Новини високих технологій

Ми з вами живемо в двадцять першому столітті. Цифрові технології, електронна техніка - все це поступово стає частиною нашої повсякденної рутини. Але і вони не без вади. Що таке помилка WC-41274-8 багато користувачів не знають. Чому вона з'являється і як її усунути - про це в даній статті.

Причини і виправлення помилки WC-41274-8 на PS4

Помилка WC-41274-8

Те, що колись вважалося казками, фантастикою, чудесами і мріями, зараз стало реальністю. Не обійшов прогрес і нас, любителів розваг. Втім, ігрові приставки, одне із досягнень сучасної світу, до цих пір не позбавлені вад, властивих будь-яким творінь людства. Одним з таких вад вважається типова, яка виникає при спробі прив'язки банківської карти, можна сказати, ексклюзивна для PlayStation, помилка: WC-41274-8. Дана проблема з'являється найчастіше при спробі додавання дебетової або кредитної картки в мережі PlayStation. Причина ж у цієї помилки завжди одна і та ж (і вона навіть вказується в повідомленні, яке ви отримуєте разом з помилкою WC-41274-8): «Адресна рядок містить спеціальні символи». При цьому спеціальними символами в разі виникнення цієї помилки вважаються значки на зразок &, /, %, « ». Справа в тому, що система сама по собі не підтримує ці символи в цілях безпеки, оскільки вони часто використовуються в програмуванні та написанні скриптів, які, в теорії, могли б заподіяти шкоду сервісу чи навіть дозволили б зловмиснику отримати доступ до вашої карті.


Причини і виправлення помилки WC-41274-8 на PS4

Що робити, якщо сталася помилка WC-41274-8

Все дуже просто:
 • Перевірте: чи не ведуться технічні роботи на сервісі, супроводжувані саме цією помилкою (у звичайних випадках ви отримаєте сповіщення про це від системи чи знайдете його на офіційному сайті). Цілком можливо, що на PS4 помилка WC-41274-8 пов'язана саме з ними. Гілку з технічною інформацією ви зможете знайти на офіційному форумі PlayStation, заглянувши в розділ "підтримка".
 • Переконайтеся, що під час занесення вами даних в систему в ім'я держателя картки, поле з її номером, CVV2-кодом для карт Maestro (або CVC2 - для карток Visa і MasterCard), дата закінчення терміну дії (Expiry Date на фото) і адресу, введений вами (знайти його ви можете в договорі банківського обслуговування), містять тільки літери та/або цифри і (обов'язково!) збігаються з даними, зазначеними вами при отриманні в банку привязываемой карти.
 • Переконайтеся, що порядок і спосіб написання вами адреси збігається з порядком і способом, зазначеним у документах банку, що випустив вашу карту: як це не прикро, але ви знову ризикуєте отримати помилку WC-41274-8 що, зрозуміло, не додасть вам гарного настрою.
 • Використовуйте карту, зареєстровану на реальну поштову адресу (зустрічаються також карти, прив'язані до абонентських скриньок, чи інші – на розсуд банку. Будь ласка, відкладіть їх в сторону - вони вам точно не знадобляться).
 • Не використовуйте передплатні кредитні картки, оскільки часто вони не вимагають прив'язки адреси і будуть сумісні з системою, в той час як при інших виконаних умов ви все одно будете отримувати помилку WC-41274-8.
 • Якщо ваш адресу, номер квартири/кімнати, все ж містить у собі спеціальні символи (такі як: зірочка (*), апостроф ( ' ), слеш ( /) – просто не вводите ці символи, система припускає такий розвиток подій).
 • Якщо Ваше ім'я або адресу містить у собі символи з розширених алфавітів (такі як: ? , Дочки , ? і т. д.), просто замініть їх найближчими аналогами (C, E, e і т. д).
 • Причини і виправлення помилки WC-41274-8 на PS4
  Це все, що можна зробити самостійно.


  Якщо нічого не допомогло

  І нарешті, якщо після виконання цих семи простих кроків ви все ще продовжуєте отримувати помилку WC-41274-8 це означає, що проблема, з якою ви зіткнулися, не є типовою для більшості користувачів. В такому випадку, будь ласка, зверніться в офіційну службу підтримки PlayStation, щоб фахівці компанії могли максимально швидко почати роботу з метою усунення несправностей свого сервісу. Хто знає? Може бути, вчасно пояснивши ситуацію фахівцям, ви зможете запобігти виникненню цієї (чи більш гіршій) проблеми у когось ще. Адже ви хочете трошки побути героєм, правда? Тільки будь ласка: описуйте при цьому ситуацію максимально чітко і детально, розповідаючи про всі дії, які вчиняли з сервісом. Фахівці підтримки - теж люди, які з задоволенням вам допоможуть розібратися в сформованій ситуації.
  Причини і виправлення помилки WC-41274-8 на PS4

  Підведемо підсумки

  Не варто переживати, отримуючи в черговий раз повідомлення "помилка WC-41274-8". Як ви бачите, у цьому повідомленні немає нічого страшного: воно всього лише носить інформаційний характер, допомагаючи, крім усього іншого, забезпечувати японської компанії SONY вашу і свою безпеку, щоб радувати вас новими іграми як можна довше.

  Популярі новини
  Загрузка...