"Бліцкриг 3": огляд, системні вимоги, проходження

207 0 Новини високих технологій

Відразу після анонса гра «Бліцкриг 3» привернула величезну увагу з боку численних фанатів попередніх двох стратегій. Що й не дивно – початок серії стало справжнім проривом у вітчизняному створення стратегій, а друга частина прекрасно закріпила результат. Тому немає нічого дивного в тому, що багато людей хотіли б прочитати огляд «Бліцкригу 3».

Трохи передісторії

Перша стратегія реального часу в цій серії – легендарний «Бліцкриг» вразив навіть самих вимогливих геймерів відразу після виходу. Що й казати – для 2003 року це була дійсно цікава гра, причому не тільки на російському ринку, але і на світовому. Прекрасна графіка, хороший ІІ, безліч кампаній, можливість грати за різні країни – це дійсно подобалося.


"Бліцкриг 3": огляд, системні вимоги, проходження
Друга частина вийшла вже через два роки – у 2005 році. Вона також не розчарувала любителів стратегій. Всі переваги, які були в першій частині, зберегли і додали чимало нових, а ось всі виявлені недоліки і помилки старанно усунули. Немає нічого дивного в тому, що геймери чекали якнайшвидшого виходу і третьої частини. На жаль, чекати їм довелося цілих 12 років. Так-так, завершальна частина стратегічної трилогії вийшла тільки в 2017 році. Порадувала вона чи розчарувала прихильників? Звичайно, в першу чергу викликала шалений захват. Але деякі залишилися незадоволені. Про це – трохи пізніше.

Вибери свою сторону

Починаючи писати огляд «Бліцкригу 3», не можна не сказати про основний сюжет. На вибір геймеру дається три вже звичних держави: СРСР, Третій рейх і США. У кожній з них є сотні унікальних бойових одиниць – починаючи від легкої піхоти і техніки, закінчуючи танками і авіаційної підтримки. Безумовно, це стало величезним плюсом і розвинуло успіх, якого вдалося домогтися попереднім частинам.


"Бліцкриг 3": огляд, системні вимоги, проходження
Але на цьому «Блискавична війна» не вичерпала себе. У кожної сторони конфлікту були власні головнокомандувачі. Перед тим, як починати місію, потрібно вибрати підходящого. Як? А от це велике питання. Адже кожен з генералів має певні сильні сторони. Приміром, один підвищує характеристики піхоти, а ось інший віддає перевагу танкам. Так що не завжди вдається зробити правильний вибір – нерідко доводиться починати місію спочатку, розібравшись з її особливостями. Кожна держава має власну кампанію, що складається з десятків місій. Радянська починається з героїчною і вкрай кровопролитної оборони 1941 року на Лужському рубежі. Граючи за німців, є можливість пройти всі етапи війни, починаючи з захоплення Польщі. Ну а якщо вам подобається керувати американцями, то кампанія розпочнеться з боїв з японцями на островах Тихого океану. Місій просто безліч. Тут у геймера є можливість побувати на полях битв, де вирішувалась історія всього світу, так і взяти участь в крихітних сутичках, про яких знають лише деякі військові історики. Саме завдяки цьому гра вийшла настільки живий і глобальною.

Що порадувало гравців

Складаючи огляд «Бліцкригу 3», спочатку хотілося б описати основні достоїнства.
"Бліцкриг 3": огляд, системні вимоги, проходження
Одним з найпомітніших стала можливість грати як в поодинці, так і в онлайн, борючись проти інших гравців – як поодинці, так і в коаліції з іншими любителями стратегій. Гра продумана дійсно добре. Навіть на найбільш легкому рівні складності проходження «Бліцкригу 3» займе багато десятків годин. Кожна місія починається з набору військ. Так, загони не формуються автоматично, як у попередніх іграх серії – цей обов'язок лягає на гравця. І тут потрібно дотримуватися баланс. Набереш танків – напорешься на мінні поля і залишишся з порожніми руками. Віддаси перевагу піхоті – натрапиш на кілька дотів і покладеш весь загін даремно. Також з'явилася можливість викликати війська з резерву. Але вони дуже обмежені, тому використовувати їх слід розумно, ретельно продумавши ситуацію, можливі сценарії розвитку.
"Бліцкриг 3": огляд, системні вимоги, проходження
Але, безумовно, головним проривом став Борис. Саме таке ім'я отримав штучний інтелект, здатний до самонавчання. На думку багатьох експертів, програма стала однією з найбільш досконалих на 2017 рік. Перший бій Борис може «злити» навіть недосвідченому гравцеві. У третьому здобути перемогу буде значно складніше. А ось у п'ятому попотіти доведеться навіть стратегу, який пройшов десятки найскладніших ігор. Справа в тому, що штучний інтелект враховує свої помилки, вивчає сильні і слабкі місця супротивника, знаходить огріхи в його рішеннях і вибудовує свою стратегію, виходячи з цього. Вже завдяки цьому гра «Бліцкриг 3» заслужила місце в золотому фонді російських і світових військових стратегій.

Не обійшлося без недоліків

Втім, складно створити ідеальну гру, особливо сьогодні, коли у кожного геймера і критика є свої уподобання і уявлення про правильної стратегії.
"Бліцкриг 3": огляд, системні вимоги, проходження
Наприклад, багато гравців заявили, що на цей раз «Блискавична війна» стала зовсім не такою, як була колись. Сильно змінилася атмосфера, адже перші дві частини, разом з їх численними доповненнями, багато шанувальників любили саме за неї. Також деякі відзначають, що поріг входження став значно вище. Недосвідченому стратегу розібратися з усіма тонкощами управлінням буде досить складно. А гарне знання попередніх ігор часто не спрощує процес освоєння, а навпаки, ускладнює його.

Системні вимоги

Звичайно, не можна розповісти про гру і не згадати про те, який комп'ютер потрібен, щоб можна було в повній мірі насолодитися її красою. Отже, які ж має «Бліцкриг 3» системні вимоги? Почнемо з операційної системи – тут підійдуть не тільки 64-бітні версії Windows, починаючи з 7 і вище, але і ХР, яку раніше люблять багато геймери. Головне, щоб був встановлений SP3. Процесор потрібен не самий потужний – достатньо двох ядер по 266 ГГц. Також досить 2 гігабайт оперативної пам'яті. Та й відеокарта підійде практично будь – наприклад Nvidia GeForce GT 240 Radeon HD 6570 або більш потужна. Тому, виносячи вердикт, можна з упевненістю сказати – насолодитися цією стратегією зможуть навіть володарі відверто слабких комп'ютерів.

Висновок

На цьому закінчуємо статтю. Прочитавши складений огляд «Бліцкригу 3», ви дізналися про її головні переваги та недоліки, а заодно зробили невеличкий екскурс в історію – як військову, так і створення ігор. Будемо сподіватися, що проходження цій чудовій стратегії доставить вам чимало приємних годин.

Популярі новини
Загрузка...