Огляд Cyberpunk 2077: що нас чекає?

691 0 Новини високих технологій

Невелика польська студія CD Projekt Red вирішила не зупинятися на виході трилогії про Відьмака, а продовжувати експериментувати в жанрі Action RPG і анонсувала новий проект Cyberpunk 2077. Перший трейлер з'явився ще в 2012 році, до виходу самої популярної частини Відьмака, тому гра знаходиться в розробці вже більше 5 років. Як видно, поляки не люблять поспішати.

Огляд Cyberpunk 2077: що нас чекає?

Передісторія

Перед тим, як приступити до огляду Cyberpunk 2077 за наявною на сьогодні інформацією, варто трохи розповісти про те, як з'явилися перші новини по цій грі. 30 травня 2012 року компанія CD Projekt RED оголосила про те, що їх новий проект знаходиться в розробці. Також було відзначено, що гра не має ніякого відношення до всесвіту відьмака. Хоча це було зрозуміло і за назвою. Поляки підтвердили, що їх новинка базується на настільній грі Cyberpunk 2020.


Повноцінний огляд Cyberpunk 2077 складати ще рано, тому що крім короткого трейлера і опису самих розробників інформації вкрай мало. Разом з анонсом розробники представили короткий тізер, який, швидше, демонстрував тематику кіберпанку у всій красі, ніж розкривав подробиці геймплея або сюжету. Через рік творці гри поділилися інформацією про те, на яких платформах вийде їх проект. У спектр потрапили PC, PlayStation 4 і XBOX One - всі актуальні ігрові платформи на сьогоднішній день. Після релізу The Witcher 3 в 2015 році штат компанії був розширений для посиленої роботи над Cyberpunk 2077. В огляді на Відьмака від самих розробників говорилося, що через фінальної частини трилогії створення нової РПГ про кіберпанк призупинилося. Після успішного релізу CD Projekt RED видихнули і з новими силами і співробітниками почали допрацьовувати гру. Подейкують, що вже існує готова демо-версія Cyberpunk 2077 огляд геймплея якій можна буде побачити на найближчих ігрових виставках 2018 року.


Огляд Cyberpunk 2077: що нас чекає?

Концепція і жанр

Творці розповіли, що у нової RPG гравець зможе самостійно створити персонажа, вибрати його клас і навички. Також стало відомо, що в грі буде вигляд не тільки від третього, але і від першої особи з непоганою шутерной складової. Обіцяється тісна вплетення можливості встановлювати імпланти з унікальними характеристиками і вміннями, що сильно нагадує мутагени з цього Відьмака. Ще одним важливим аспектом є великий відкритий світ в Cyberpunk 2077. Огляд The Witcher 3 показує, що на дослідження середньовічного світу йде більше сотні годин. В цей раз CD Projekt RED обіцяють вільну карту, яка буде в кілька разів більше. Подробиць про сюжет відомо вкрай мало. Зрозуміло, що основні події будуть розвиватися в період ворожнечі великих корпорацій і гноблення звичайних жителів. Гравець буде сам має право вирішувати, на якій стороні приєднатися і яку роль відігравати в Cyberpunk 2077. Огляд гри за поточними даними скласти складно, але розробники обіцяють одну з найцікавіших і продуманих RPG, а також похмуру історію, в якій багато часу приділяється опису життя звичайних людей з яскравих і темних сторін.
Огляд Cyberpunk 2077: що нас чекає?

Висновок

Реліз попередньо запланований на перший квартал 2019 року. Часу у CD Projekt RED достатньо для того, щоб уявити, дійсно, одну з кращих RPG останніх років і переплюнути планку, яку самі ж і встановили в 2015 році. Якщо у студії вийде реалізувати всі задуми, то огляди на Cyberpunk 2077 будуть пістрявити тільки високими оцінками і хвалебними промовами.

Популярі новини
Загрузка...