Огляд Dead Space 2: опис, системні вимоги, рецензії на гру та проходження

201 0 Новини високих технологій

Багато геймери вважають, що гра не може застаріти. Якщо вона свого часу стала культовою і популярною, то про неї навряд чи забудуть. А нові покоління гравців будуть заново з нею знайомитися, в той час як олдфаги з задоволенням повернуться до неї через пару років. Але чи всі ігрові проекти отримують можливість стати вічними?

Гра

Оглядів Dead Space 2 величезна кількість. У свій час гра справила незабутнє враження на любителів шутерів від третьої особи. Та й жанр survival horror виявився виграшним. Друга частина стала оригінальним продовженням раніше вийшла. Раніше розробкою займалася студія Visceral Games. У 2011 році вона підготувала разом з видавцем Electronic Arts випуск нової частини. Спочатку російська локалізація була реалізована субтитрами, але пізніше одна з творчих студій зайнялася озвучкою. У 2017 році з'явилася російська версія Dead Space 2.


Оглядом гри зайнялися відразу кілька великих ігрових російськомовних ресурсів. Тут же з'явилися і перші рецензії, які багато в чому склали загальне враження від нового проекту. Власники ПК, Playstation 3 і Xbox 360 кинулися знайомитися з персонажами, вивчати зброю і занурюватися в нову історію.
Огляд Dead Space 2: опис, системні вимоги, рецензії на гру та проходження

Сюжет

Відразу варто сказати, що зазвичай у гри Dead Space 2 огляд сюжетної лінії ділиться на дві частини. Основна оповідає про пригоди головного героя. До неї можна докупити додаткову історію, яка розповість нам про героїв першої частини. За класикою жанру розробники перенесли геймера в 2511 рік. З подій першої частини минуло вже 3 роки. Саме стільки часу провів Айзек Кларк в так званій комі. Інженер знаходиться на космічній станції-мегаполісі. Після свого пробудження він знову зауважує велика кількість некроморфов.


З часом виявляється, що Айзек пробув у штучному сні, в якому його тримали співробітники Комітету. Вони-то за ним полюють. Кларку треба відшукати якусь Дайну, яка дасть ліки від психічного розладу. Знову закони жанру survival horror дають про себе знати в Dead Space 2. Огляд сюжетної лінії не раз призводить геймера до зрадників і критичних ситуацій. Так, Дайна призводить Айзека в пастку. Розробники вирішують допомогти головному героєві і знищують його ворогів. Але Кларк стикається з некроморфом-катом, якого йому належить здолати. Основна сюжетна лінія змушує Айзека повернутися до пропозиції Стросса. Герої вирішують зайнятися знищенням Обеліска. Гравцеві доведеться зіткнутися з багатьма несподіваними ситуаціями в Dead Space 2. Огляд сюжетної лінії проте вказує на те, що в іграх завжди все закінчується добре, навіть якщо це жанр survival horror.

Додаток

Гравці могли придбати додаток Dead Space 2 Severed. Огляд сюжетної лінії багатьом допоміг визначитися з покупкою. Деякі гравці вирішили, що в DLC буде розказано, що ж сталося з Айзеком далі. Але в додатковій частині розповідається про життя Гейба Уэллера і Лексин Мердок. Ці герої знайомі нам по першій частині гри. Тому якщо ви не минали її, то, швидше за все, вам буде нецікаво проходити і DLC.
Огляд Dead Space 2: опис, системні вимоги, рецензії на гру та проходження
Друга історія відбувається паралельно основним подіям з Кларком. Починається вона в той же момент, коли станцію-мегаполіс населяють некроморфи. Гейб і Лексі - чоловік і дружина, які також борються за виживання. Пара змушена пройти через багато чого. Деякі сюжетні повороти виявляться дійсно несподіваними. В цілому ж Dead Space 2 Severed - це ідеальний приклад survival horror, який переплетений з любовною лінією. Історія DLC, на жаль, позбавлена щасливого кінця і залишає після себе дуже багато питань.

Системні вимоги

Оскільки гра вийшла в 2011 році, огляд системних вимог Dead Space 2 навряд чи когось здивує. Гра працює на операційних системах Windows XP, Vista і 7. Вимагає підтримки DirectX 9.0 c і підключення до мережі для активації гри. Мінімальні вимоги:
 • центральний процесор Intel Pentium 4 або AMD Athlon XP з частотою від 28 ГГц;
 • об'єм оперативної пам'яті 2 Гб;
 • потрібно 10 Гб вільного місця на вінчестері;
 • відеокарта GeForce 6800 або Radeon X1600 Pro з об'ємом пам'яті від 256 Мб і підтримкою шейдерів.
 • Рекомендовані вимоги:
 • центральний процесор Intel Core 2 Duo або AMD Athlon 64 на частоті від 26 ГГц;
 • оперативна пам'ять 2 Гб;
 • 12 Гб вільного місця на ЖД;
 • відеокарта GeForce 8800 GTX або Radeon HD 2900 XT.
 • Огляд Dead Space 2: опис, системні вимоги, рецензії на гру та проходження

  Огляд Dead Space 2: проходження гри

  В цілому глава перша присвячена знайомству з керуванням і загальною ситуацією всередині гри. Розробник вчить геймера використовувати підручні засоби для битви з некроморфами. Завдяки внутриигровым підказок можна легко зібрати зброю і знайти патрони. Після того, як у руки гравця потрапляє пістолет, битися з зараженими стає легше. Досить пари куль в лоб. Тому не намагайтеся відстрілювати некроморфам ноги або руки. Кулі потрібно економити.
  Після того як ви знаходите скарб зброї, набоїв та різних корисних артефактів, намагайтеся зберігатися, щоб потім не шукати їх. В кишенях ворогів можна після бійки знайти корисні інструменти. У першій главі одним з непростих завдань є локація в кімнаті, в якій щось вибухає. З-за вибуху з'являється діра в стіні, яка починає все засмоктувати. Щоб загерметизувати приміщення, треба стрельнути трохи вище червоного трикутника. В кінці розділу необхідно заморозити стазисом брута і стрельнути в жовту органічну плоть його руки. Через кілька пострілів руки відваляться.

  Нові знайомства

  Огляд проходження Dead Space 2 призводить гравця до другої чолі. Тут ніяких складних загадок практично немає. У магазині потрібно поліпшити костюм, зброя. Оскільки в грі постійно темно, треба бути обережним і на всяк випадок час від часу відстрілюватися. Паралельно з цим доведеться вести переговори з Дайною, яка повинна привести нас до мети.
  Огляд Dead Space 2: опис, системні вимоги, рецензії на гру та проходження
  У новій главі ми знайомимося з підривником. Щоб здолати нового персонажа, потрібно цілитися в жовтий кокон на його руці. Причому стріляти потрібно швидко, оскільки він може зачепити вибухом Айзека. Потрапивши в метро, слід зупинити інфектора, який оживляє трупи. Їм потрібно зайнятися в першу чергу, поки всі некроморфи не повстали проти вас. Після того, як поїзд рушить, гравцеві доведеться перенестися в інший вагон, а для цього потрібно бігти, летіти, бігти, та ще й маневрувати від непотребу. Тут доведеться витратити багато часу, щоб пройти цю місію.

  В кінці глави Кларк виявиться догори ногами, і з такого становища гравцеві потрібно буде вести бій. На героя буде нападати броньовик, його треба вбити в першу чергу.

  Важко в навчанні, легко в бою

  У третьому розділі знайомимося з загоном школярів-некроморфов. Ці істоти небезпечні тим, що завжди нападають натовпом. Треба мати величезну кількість патронів, щоб впоратися з ними. Як пізніше з'ясовується з щоденника трупа, необов'язково стріляти весь час з пістолета, можна завдяки кинезису кидатися у ворогів лезами, а після підбирати їх. У диспетчерській сохраняемся і покращуємо наше оснащення. Кларк потрапляє в повну невагомість. Йому потрібно відстрибнути від землі і перелетіти яму. Там активувати вентилятор, який поставляє нову партію сміття. В ньому доведеться покопатися, оскільки там можуть бути патрони. Біля вентилятора можна повернути праворуч і зайти у відсік. Знову потрапляємо в абсолютну темряву. Потрібно відшукати батарею і запустити ліфт.

  Пошук шляху

  В четвертій главі треба навідатися в сувенірну лавку, взяти все необхідне. Після нас чекає чергова битва. Потрапивши після неї в зал, важливо не чіпати скло руками. У сусідньому приміщенні знаходимо батарею і відкриваємо двері з допомогою кинезиса. Через неї можна пройти лише з допомогою стазис. У вентиляції боремося з ворогом, швидко натискаючи кнопку «Е».
  Огляд Dead Space 2: опис, системні вимоги, рецензії на гру та проходження
  Потрапивши в нове приміщення, потрібно буде знову битися, поки Дайна шукає новий шлях для Айзека. Потрібно вичекати момент, коли вороги будуть спереду, і кинути в них леза. Слідуємо по новому шляху.

  Похід в морг

  Пересуваючись по морозильних камер, Айзек лише завдяки баченню розуміє, що він в морзі. Щоб відключити гравітаційне поле, потрібно спуститися на вантажному ліфті і зламати управління. З'являться магнітні тримачі. Потрібно тримати верхнє кільце з обох сторін. Використовуємо для балансу стазис і кинезис. Якщо все пройшло успішно, гравітація відключиться і Кларк підніметься вгору. Головне - вчасно уповільнити лопаті вентилятора. Далі героєві знову доведеться боротися з ворогами. А в кінці шляху ми зустрінемо Дайну. Закінчується голова дуже несподівано.

  Новий план

  Незважаючи на те що Дайна більше не вказує нам шлях, у нас все одно є мета. У шостий главі нам зустрінеться товстун, якому не можна потрапляти в живіт. Гнійників краще заморожувати стазисом або відстрілювати на відстані. В наступному приміщенні потрібно буде перекрити кисень, щоб загасити полум'я. Пізніше ми знову зустрінемося з бігунами, яких неважко здолати. В кінці познайомимося з Еллі. Щоб здолати дітей-некроморфов, потрібно стріляти в них на відстані, оскільки вони люблять вибухати. Як варіант, можна почекати, поки вони зберуться в групу і стрельнути в одного.

  Нелегкі головоломки

  У сьомий главі потрібно полагодити стикувальну капсулу. Не забувайте, що можна користуватися клавішею «B». Щоб пройти у двері, яка пропускає тільки по розпізнаванню осіб, потрібно знайти труп в сусідньому приміщенні і піднести його обличчя до сканера. В залі не стійте поруч з вікном. Наше завдання - зламати панель ліфта і сісти в нього. Перешкоди на нашому шляху прибираємо кинезисом. Далі включаємо подачу кисню і йдемо відкривати двері, за якої 5 генераторів. Для цього потрібно спуститися в ліву і праву кімнати. Там відшукуємо батареї і вставляємо їх у потрібні відсіки. Якщо все правильно, на панелі з'являться зелені лампочки. Далі потрібно відключити захист проходу.
  Огляд Dead Space 2: опис, системні вимоги, рецензії на гру та проходження
  Після того як потрібна двері відкриється, необхідно зламати всі 5 генераторів і вийти у відкритий космос. Там потрібно буде розібратися з головоломкою з сонячних батарей. Одна з них буде повернена правильно, залишається перенаправити ще три.

  На шляху до мети

  У восьмій главі нам потрібно дістатися до Еллі і Стросса. Використовуємо балони-прискорювачі для вибуху дверей. Під час проходження потрібно обов'язково відвідувати магазин, в якому може з'явитися новий костюм або зброю. У новій главі слід вставити диски і підняти щит. Після цього необхідно буде активувати вагонетку. Але пізніше потрібно буде впоратися з великим щупальцем. Для цього слід кинути балони в цистерну і підірвати. Потрапивши на Ишимуру, знову доведеться битися з великою кількістю ворогів. Тут же героя потягне щупальце у відкритий космос. Потрібно буде знищити чудовисько. По дорозі назад знаходимо бункер з балонами-прискорювачами. Після деяких подій знову зустрічаємо Еллі. Дівчина просить полагодити бурову машину. Для цього Айзеку потрібно подолати пастки і дістати батарею. Після початку бурових робіт на машину полізуть всі страхіття, які тільки є в грі, доведеться паралельно відстрілювати кожного.

  Фінал

  В урядовому секторі відбуваються фінальні події гри. Тут ми відправляємо Еллі на кораблі в безпечне місце. У залі, де припаркована бурова машина, потрібно перейти до дверей. За неї чекатимуть вороги, тому слід швидко перебігти в туалет. Щоб розібратися з толпищем солдатів, необхідно вентиляції перейти в приміщення, де можна вимкнути світло. Некроморфи зроблять свою справу самі. У кімнаті з бігунами потрібно поміняти батареї, а після використовувати кинезис в приміщенні з лазерами. Зброєю зупинити обертові механізми. У передостанній главі Айзека чекає битва з мисливцем. Це чудовисько безсмертне, оскільки може відновлювати втрачені кінцівки. Потрібно відвести його від плати та відірвати кінцівки стазисом.
  Огляд Dead Space 2: опис, системні вимоги, рецензії на гру та проходження
  Чудовисько регенерується, а Кларк зламує панель, підхоплює труп і проходить двері з розпізнаванням осіб. Все це час мисливець буде слідувати за нами. Потрібно перейти в транспортну мережу, щоб відключити гравітацію і злетіти. В останній главі герою доведеться періодично відрубувати кінцівки мисливцеві, щоб зробити його повільніше. Біля Обеліска знаходимо Тейдманна (головного антагоніста) і вбиваємо. Наступні події здадуться гравцеві дуже дивними, але їх потрібно пережити. В останній главі доведеться вистрілити в Ніколь, а після - в серці Обеліска.

  Зброя

  Огляд зброї Dead Space 2 буде корисний тим, хто серйозно вирішив зайнятися прокачуванням героя і покроковим проходженням гри. Інформація про гарматах допоможе швидко розбиратися в грі з ситуаціями, коли можна використовувати відразу кілька пістолетів. Крім силового і лазерного пістолета, в грі є вогнемет, труборіз, детонатор, ручна гармата і імпульсна гвинтівка. Якщо файли другій частині гри виявлять збереження першої, то гравцеві буде доступний плазмовий різак.

  Рецензія

  Гра виявилася дійсно дуже популярною, тому зібрала багато рецензій. Огляд Dead Space 2 робили автори «Канобу», «Ігроманії» та StopGame. Результат - середній бал 85. І незважаючи на таке практично одностайне рішення, все ж ресурси робили акцент на різні моменти гри. «Канобу» написав відмінний огляд Dead Space 2. Рецензія на гру допомогла зрозуміти тим, хто ще не грав в неї, що нова серія виявилася кращою за попередню. Герой помітно «виріс», у нього з'явилося більше реплік. Розробники додали мережевий режим. Автори рецензії радять проект тим, хто любить фантастику, але не знайомий з першою частиною. «Ігроманія» також зазначила, що другу частину «допиляли» дуже вдало. З неї прибрали все зайве і підчистили недоліки, які були в попередній грі. Але ось спроби розробників і видавців зробити з сюжету цілу ігрову всесвіт успіхом не увінчалися. Мабуть, основний історії і продуманості персонажів поки не вистачає для чогось особливого і запам'ятовується.
  Огляд Dead Space 2: опис, системні вимоги, рецензії на гру та проходження

  Мобільний аналог

  Огляд Dead Space 2 на «Андроїд» навряд чи розповість щось нове про гру. Деякі гравці відзначили, що мобільна версія практично не поступається по духу і атмосфері комп'ютерного проекту. Хоча об'єктивно зрозуміло, що і управління не таке зручне, і екран набагато менше, та й звуки не виконані настільки якісно, як хотілося б. Тим не менш мобільна гра існує і комусь навіть подобається.

  Додатково

  Звичайно, огляд Dead Space 2 на Xbox 360 або PS3 нічим не відрізняється від версії для ПК. Сюжетка і основна ідея не змінилися. З нами як і раніше Айзек, який потребує нашої допомоги у знищенні Обеліска. Огляд Dead Space 2 Limited Edition також нічим новим не порадує. Зараз цей набір купити практично неможливо, оскільки ще в 2011 році він вважався лімітованої версією, а зараз його можна знайти хіба що на форумах у геймерів. Суть Limited Edition в тому, що разом з диском другій частині також були файли для установки першої гри. Цей диск можна було використовувати тільки на PS3.

  Популярі новини
  Загрузка...