Two Worlds 2: огляд гри, системні вимоги, графіка, чіти, коди та проходження

181 0 Новини високих технологій

Розробка другої частини "Двох світів" почалася ще в далекому 2007 році, коли польської студії RealityPump захотілося продовжити експерименти з тайтлом. Спочатку в планах компанії було одне лише доповнення під назвою The Temptation, яке могло продовжити сюжетну історію свого попередника. Кілька разів реліз відкладався на невизначений термін, і в результаті розробники вирішили зробити з аддона повноцінне продовження. Так, в 2010 році в світ вийшла гра Two Worlds 2 огляд на яку нижче.

Передмова

Two Worlds 2 — це рольова гра в фентезійному жанрі, є прямим продовженням першої частини серії. Гравцеві належить довгу подорож по величезному, прекрасного і багатому світу, який можна повністю досліджувати. Його населяють незвичайні створення разом з небезпечними і смертоносними супротивниками, а також різноманітна флора і фауна.


Багато огляди Two Worlds 2 згадують те, що розробники спробували виправити попередні помилки і недоробки. Особливо це відзначають шанувальники, які грали в першу частину серії і з нетерпінням чекали продовження. Також деякі користувачі порівнюють другу частину "Двох світів" з такими іграми, як "Королівство Амалура" і "Морровинд".
Two Worlds 2: огляд гри, системні вимоги, графіка, чіти, коди та проходження

Що потрібно знати перед запуском: системні вимоги

Мінімальні вимоги:
 • ОС: Windows XP;
 • процесор: Intel Pentium 420 GHz/AMD Athlon 2400+;
 • необхідну кількість пам'яті: 512 Мб;
 • відеокарта: NVIDIA GeForce FX 5600/ATI Radeon 9500;
 • вільне місце на диску: 8 Гб.
 • Рекомендовані вимоги:
 • ОС: Windows Vista або 7;
 • процесор: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz/AMD Athlon 64 X24200+;
 • необхідну кількість пам'яті: 1 Гб;
 • відеокарта: NVIDIA GeForce 7600/ATI Radeon x1800;
 • вільне місце на диску: 8 Гб.
 • Головна сюжетна лінія: проходження початку

  Історія "Двох світів 2" може здатися комусь далекою від оригінальності. Однак, що стосується опрацювання і виконання, то в цьому плані вона виконана на всі 100 %.


  Вже на самому початку гравця чекають яскраві події. Головний герой (проходження Two Worlds 2 можливо тільки в якості чоловіка) разом зі своєю сестрою опиняються у полоні в тюрмі Гандохара, антагоніста, зійшло на престол в першій грі. У планах лиходія — дістати енергію, якою володіє дівчина, так як в ній заточене давнє вогняне божество. Тільки нам вдалося змиритися з роллю в'язнів, як раптово наше становище змінюється на краще — замок Гандохара опинився під облогою орків. Саме вони і сприяють втечі головного героя. Від них дізнаємося, що визволили нас не просто так — тільки нам під силу врятувати народ орків і покласти край правлінню узурпатора. Після втечі гравець повинен взяти участь у тривалому навчанні, у процесі якого нам розкажуть про бойової системі, класах, деяких особливостях зброї і навичках. Тільки після завершення цього етапу головний герой може відправитися у вільне плавання. Нудьгувати в світі Анталора вже точно не доведеться!
  Two Worlds 2: огляд гри, системні вимоги, графіка, чіти, коди та проходження
  Основна сюжетна лінія обіцяє порадувати цікавими і несподіваними моментами, а фінал взагалі переверне уявлення про події, що відбуваються події з ніг на голову. Повне дослідження "Двох світів" здатна затягнути на кілька десятків годин гри. В даному випадку мова йде про цікавих місцевих завданнях, другорядних місіях, відмінних персонажів і, звичайно ж, глибоко проработанном живому світі. По тривалості і захопливості проходження Two Worlds 2 може зрівнятися з такими гігантами жанру, як "Обливион", "Скайрим" та інші. Варто віддати належне сценаристам і геймдизайнерам — завдяки їх трудомісткою роботі, у другу частину "Двох світів" хочеться грати не перестаючи.

  Нестандартні квести — запорука успіху

  В початку будь-РПГ мимоволі починаєш представляти ту кількість однотипних і стандартних сайдквестов, якими розробники наповнили ігровий світ. Всім геймерам добре знайомі завдання типу: "Збери N-кількість тюльпанів", "Добудь N-кількість шкур убитих ведмедів", "Розчистити N-кількість територій, окупованих бандитами", і інше в такому ж дусі. У грі Two Worlds 2 вдалося відійти від стандартного сценарію квестів і підготувати щось справді дивовижне.
  Two Worlds 2: огляд гри, системні вимоги, графіка, чіти, коди та проходження
  Інтерактивність світу виправдовує себе в кожному незначному завданні. Багато що тут залежить від того, якими діями і рішеннями керувався головний герой, яку сторону конфлікту він вибрав. Сайдквестов у другій частині "Двох світів" справді багато, і кожен з них по-своєму унікальний. Крім розваги, гравець зможе набратися цінного та необхідного досвіду, відсутність якого помітно ускладнить геймплей.

  Важливість прокачування

  Проходження гри Two Worlds 2 — заняття складне, при цьому серйозність ігрового процесу відчувається ледь не з перших місій. Завдяки добре відпрацьованої бойової системі, головний герой може задовольнятися комбінованими вміннями, які спочатку належали різним класам. Невдало розподілені очки навичок, неправильно поліпшені характеристики і недостатня сила озброєння — ось гарантії вірною і частої загибелі. Довгий подорож по вабить і прекрасного світу (в якому є все, від чудових пейзажів і чарівної атмосфери до живої трави і натуралістичного рельєфу) нерідко заводить на похмурі і небезпечні стежки. Якщо не приділити належної уваги прокачування, то саме головному герою доведеться платити за помилку користувача.

  Розподіл очок

  Розвиток персонажа краще проводити в якомусь одному напрямі: воїн буде потребувати витривалості, лучник — у влучності, маг — в силі волі. Якщо вже дуже сильно хочеться спробувати комбінацію класів, то у такому випадку не варто "розпорошуватися" на все і відразу. До того ж придбати все вміння нам навряд чи вдасться, так як загальна кількість очок обмежена. Звичайно, можна виправити дану ситуацію через відповідні коди до гри Two Worlds 2 проте ми не рекомендуємо використовувати чіти під час першого проходження.
  Two Worlds 2: огляд гри, системні вимоги, графіка, чіти, коди та проходження
  На кожному новому рівні гравець отримує кілька очок на загальні параметри і кілька умінь, які вибираються за власним уподобанням. Крім того, окуляри можуть нараховуватися за виконання певних досягнень: за розкритий замок, зварене зілля, велике число вбитих супротивників, поліпшені обладунки і багато іншого.

  Про крафтінге і предметах

  Продовжуємо огляд Two Worlds II і переходимо до обговорення внутрішньоігрових речей. Кожне місто населяють торговці, які продають різні зілля, зброю і обладунки. Однак всі товари, виставлені на продаж, значно поступаються того, що розкидано по ігровому світу, і того, що можна скрафтить самостійно. Що допускається використовувати в якості лута? З тел супротивників зазвичай випадає різну зброю, убиті тварини і монстри дають гравцеві інгредієнти, луки і поля багаті рідкісними рослинами — ось одні з деяких способів отримання внутрішньоігрових речей. З непотрібним зброєю можна розлучитися шляхом їх продажу чи розбору на корисні запчастини, які потім підуть на поліпшення інших предметів. Так, знайдений меч з декількома корисними ефектами, по максимуму покращений самим гравцем і оснащений новими камінням, буде виглядати набагато вигідніше зброї торговців. Броня і одяг можуть бути кастомизированы через фарбування відповідними фарбами. Також зберегти золото на покупках лікувальних пляшечок допомагає навичка алхімії — з його допомогою герой отримує здатність створювати різні зілля прямо в дорозі. Не варто забувати і про квестах, по завершенні яких можна обзавестися абсолютно унікальними речами. Наприклад, у грі є одна дуже цікава місія про стародавньому підземелля з різноманітними випробуваннями — пройти її варто не тільки заради захоплюючого сюжету, але і заради цінної винагороди.
  Two Worlds 2: огляд гри, системні вимоги, графіка, чіти, коди та проходження

  Що потрібно знати про бойовий системі?

  Кожен тип зброї має кілька унікальних прийомів, які можна використовувати проти ворога. До речі, те, чим вбивається один супротивник, не завжди підходить іншому. У таких випадках доводиться покладатися на власний досвід і тактичне мислення. Битви не стомлюють однообразностью, багато прийоми і здібності радують своїми яскравими ефектами, які досягаються за рахунок вигідного положення камери. На початку проходження гравець може швидко розправлятися з поодинокими монстрами, спочатку заганяючи їх у кут, а потім забиваючи з відповідного зброї. Якщо головний герой опинився в оточенні одразу кількох ворогів, то без правильної тактики йому навряд чи вибратися з халепи живим. Крім того, дізнатися рівень опонента не можна — він не вказується. У грі велика різноманітність супротивників-монстрів, випадкові зустрічі з якими прирівнюються до лотереї. Такі несподівані і дуже дратівливі сюрпризи змушують користуватися частим автоматичним збереженням.

  Корисні чит-коди

  Нижче ми привели невеликий список найбільш популярних читів, використовуваних гравцями під час проходження Two Worlds 2:
 • healH — заповнює рівень здоров'я;
 • AddGold _ — збільшити свій запас золота;
 • AddSkillPoints _ — отримати певну кількість очок вміння;
 • AddExperiencePonts _ — отримати очки досвіду;
 • SetStrength _ — збільшити рівень сили на певну кількість поінтів;
 • ResetFog — позбутися від туману війни;
 • god 1 — активувати режим бога (невразливості);
 • creat potion_mana_01 — створити невелике зілля мани;
 • creat potion_healing_01 — створити невелике зілля лікування.
 • Castle Defense і духовне продовження серії

  Всього через рік після виходу другої частини "Двох світів" RealityPump випустили продовження історії під виглядом стратегії в реальному часі. Огляди на Two Worlds 2: Castle Defense хвалили гру за зміну перспективи, завдяки якій користувачі можуть відчути себе в ролі головних антагоністів серії — відомого Гандохара і його правої руки Сордагона.
  Two Worlds 2: огляд гри, системні вимоги, графіка, чіти, коди та проходження
  Герої повинні відбиватися від нападів орків, захищаючи території покинутих руїн, темних лісів і звивистих катакомб. Допомагають їм у цій нелегкій справі такі елементи, як тактика, різні види озброєння, а також незвичайний дар передбачення. Two Worlds II: Castle Defence — це не тільки духовне продовження однойменної серії. Це прекрасний спосіб спробувати знайомий сеттінг в новому жанрі.

  Три гри, схожі на Two Worlds 2

  Друга частина "Двох світів" пройдена і хочеться чогось аналогічного? Спеціально для вірних шанувальників жанру ми підготували топ трьох ігор, які допоможуть скрасити дозвілля в очікуванні нових РПГ.
 • Gothic 2 — друга частина культової RPG, яка вийшла в 2003 році. Магічний бар'єр упав, і людям вдалося вибратися на волю з Долини. Головний герой, той самий протагоніст, що і в першій частині "Готики", що відправляється за амулетом Очей Инноса — тільки з його допомогою можна зупинити темні сили і зло, що прийшла з глибин океану.
 • Divinity 2: Ego Draconis — ще одна гра з нашого топа, яка є продовженням. Цій RPG вдалося об'єднати в собі західні традиції та епічний фентезійний сеттінг. Ігровий світ населений чарівниками, гоблінами, драконами і іншими дивними істотами. Занурюватися в цю всесвіт доведеться через стандартні для жанру дії: діалоги з НПР-персонажами, проходження квестів та отримання досвіду. Головний герой Divinity 2 — Мисливець на драконів, що володіє телепатією.
 • Risen — пригодницька РПГ, творці якої в свій час працювали над вже згаданої "Готикою". Події сюжету відбуваються у новому світі, заснованому на середньовічному періоді. Гравець бере під контроль персонажа, що зазнав корабельної аварії і внаслідок цього опинився на невідомому острові. Незабаром навколо нього починають відбуватися дивні події, які призводять до самого несподіваного результату. Гравцеві належить зробити небезпечну подорож до вершини діючого вулкана, щоб допомогти місцевим жителям врятувати їх острів.
 • Two Worlds 2: огляд гри, системні вимоги, графіка, чіти, коди та проходження
  Геймери залишаться задоволеними. Відмінна графіка нікого не залишить байдужим. Що стосується системних вимог, то вони відповідають сучасним іграм, тому варто враховувати це при установці.

  Популярі новини
  Загрузка...