Як очистити флешку: способи та їх опис

313 0 Новини високих технологій

«Як очистити флешку?» - питання, яким задаються багато починаючі користувачі ПК. Насправді, нічого складного тут немає, і вся процедура не забере багато часу. У даній статті ми розповімо про декілька простих способів, які допоможуть очистити інформацію з флешки і повернути її у первісний стан.

Просте видалення

Перший і самий простий, банальний спосіб, як очистити флешку – просто видалити всі файли на диску через стандартний провідник. Зробити це елементарно просто. Флешку вставляють в порт USB. Потім необхідно відкрити провідник, перейти в розділ «комп'ютер» і відкрити підключений USB-пристрій. Все, що залишається зробити, – виділити всі файли. Можна вибрати мишкою, якщо файлів трохи, або натиснути клавіші Ctrl+A. Потім натиснути на клавіатурі кнопку Delete, після чого підтвердити дію, виберіть «Так».


Форматування Windows

Як очистити флешку: способи та їх опис
Другий спосіб очистити флешку – форматування через вбудовану утиліту «Віндовс». Для початку необхідно підключити накопичувач до комп'ютера через USB-роз'єм. Далі відкриваємо «Провідник», переходимо у вкладку «Цей комп'ютер» і знаходимо підключений накопичувач. Тепер потрібно натиснути на ньому ПКМ і з випадаючого списку вибрати «Форматувати». Відкриється невелике віконце, де потрібно виставити тип файлової системи NTFS і клікнути на кнопку «Почати».

Командний рядок

Як очистити флешку: способи та їх опис
Очистити флешку від записів можна за допомогою командного рядка. Для початку потрібно встановити накопичувач в порт USB. Тепер відкриваємо " командний рядок. Робимо це таким чином: натискаємо поєднання кнопок Win+R, у віконці пишемо cmd і натискаємо Enter. Тепер у командному рядку необхідно ввести наступний текст: convert: /fs:ntfs /nosecurity /x, де буква флешки в провіднику. Ось приклад:
convert G: /fs:ntfs /nosecurity /x

Після того як все буде прописано, залишається натиснути Enter і дочекатися завершення.

Очищення за допомогою програм

Якщо ж з якихось причин попередні способи не підходять або не працюють, то ось ще один дуже ефективний метод, як очистити флешку, – за допомогою спеціальних програм. Існує безліч версій такого софта від різних розробників, але нижче будуть розглянуті лише дві програми, які вже давно зарекомендували себе з кращого боку.

USB Disk Storage Format Tool

Отже, перша – USB Disk Storage Format Tool. Завантажити її можна з офіційного сайту розробника, поширюють її абсолютно безкоштовно.
Як очистити флешку: способи та їх опис
Після установки програмки її необхідно буде запустити, але перед цим потрібно не забути увіткнути накопичувач в порт USB. Тепер про те, як очистити флешку від файлів ЗА допомогою цього пз. Загалом-то, тут все просто. У самому верху в випадаючому списку потрібно вибрати підключену флешку для форматування. Далі вибираємо файлову систему (повинна бути NTFS) і ставимо галочку навпроти Quick format. Як тільки все буде налаштовано, можна запускати очищення, натиснувши на Format disk.

HDD Format Tool

Друга програма для очищення флешки – HDD Low Level Format Tool. Завантажити та встановити її, як і в попередньому випадку, можна з сайту розробника. Є навіть версія, яка працює без інсталяції.
Як очистити флешку: способи та їх опис
Алгоритм дій такий же, як і в минулий раз: підключаємо накопичувач до комп'ютера і запускаємо програму. У вікні зі списку доступних пристроїв потрібно вибрати підключений накопичувач і натиснути кнопку Continue. Виставляти якісь додаткові налаштування не потрібно, оскільки всі вони вже заздалегідь прописані розробником у вихідному коді. Клікаємо на Format this device і чекаємо закінчення процедури.

Популярі новини
Загрузка...