Інструкція, як змінити ім'я в обліковому записі Google

277 0 Новини високих технологій

Часто, коли користувач заводить новий акаунт у якийсь, як йому здається, не потрібної службі, він не замислюється про дані, які вводить. Так, з часом він виявляє, що хотів би поміняти ім'я. Це правило відноситься і до власників облікового запису Google. У цій статті буде розказано, як змінити ім'я в обліковому записі Google без його видалення. Буде розказано про те, як його змінити не тільки в своєму обліковому записі, але і в пошті, щоб, коли ви відправляєте електронне повідомлення, адресат його отримував з вказаними вами ім'ям.

Способи зміни імені

У статті будуть позначені два способи, як змінити ім'я в Google-акаунті. Відразу варто сказати, що вони досить сильно відрізняються один від одного, тому прочитайте статтю до кінця, щоб вирішити, який підходить для вас краще. Ще варто зробити ремарку, пояснивши, що змінити ім'я облікового запису Google Android (як за допомогою настройок смартфона, так і за допомогою програми Google Play) не вийде, є тільки один спосіб – через браузер.


Спосіб 1: через сайт GMail

Інструкція, як змінити ім'я в обліковому записі Google
Дуже просто поміняти ім'я через пошту від Google для цього вам необхідно:
 • Перейти на сторінку пошти від "Гугл".
 • Ввести реєстраційні дані.
 • Якщо акаунтів у вас декілька, то вибрати бажаний.
 • Перейти в налаштування "Гугл". Для цього потрібно натиснути на кнопку у вигляді шестерні і в меню вибрати відповідний пункт.
 • На новій сторінці, перейти в розділ "Облікові записи та імпорт".
 • Знайти серед всіх пунктів "Відправляти листи як" і натиснути кнопку "Змінити", що знаходиться навпроти нього.
 • Відкриється діалогове вікно. У ньому потрібно ввести бажане ім'я і натиснути кнопку "Зберегти зміни".
 • Інструкція, як змінити ім'я в обліковому записі Google
  Тепер ви знаєте перший спосіб, як змінити ім'я Google-аккаунта. У майбутньому всі листи будуть відправлятися під ім'ям, яке ви вказали. Ну а тим часом ми переходимо безпосередньо до другого способу.


  Спосіб 2: через налаштування облікового запису

  Попередній метод, як змінити ім'я в обліковому записі Google, передбачав внесення в налаштування пошти, цей же передбачає зміну імені безпосередньо в обліковому записі. Для цього:
 • Перейдіть на головну сторінку свого облікового запису. Якщо ви користуєтеся браузером від компанії Google, то простіше за все це зробити, натиснувши іконку у верхньому правому куті.
 • Натисніть на посилання "Особиста інформація", яка розташована в області "Конфіденційність".
 • На новій сторінці, що з'явиться, натисніть іконку у вигляді стрілочки, що розташована навпроти пункту "Ім'я".
 • У вікні натисніть на іконку у вигляді олівця, щоб з'явилося поле для введення нового імені, і введіть його, після чого підтвердіть, натиснувши відповідну кнопку.
 • Інструкція, як змінити ім'я в обліковому записі Google
  Ось так просто можна замінити ім'я облікового запису Google. Звернемо вашу увагу, що ці обидва способи можна застосувати не тільки персонального комп'ютера, але і з телефону, тільки в другому випадку необхідно буде користуватися браузером для виконання всіх інструкцій. Через Play Market змінити ім'я не вийде.

  Висновок

  Ви ознайомилися з двома методами, як виправити ім'я в обліковому записі Google. Хоч вони й різні, але дозволяють в рівній мірі внести корективи в профіль користувача. За підсумком ви можете змінити ім'я, яке буде прописуватися в доставлених від вас листах до іншим користувачам, так і ім'я самого аккаунта, яке відображається, наприклад, в деяких іграх з Google Play.

  Популярі новини
  Загрузка...