Як видалити ReShade з PUBG

229 0 Новини високих технологій

Одна з найпопулярніших онлайн-ігор останніх років - це PUBG. З-за неймовірного успіху і величезного ігрового співтовариства навколо проекту з'являються аматорські модифікації і чити, за які можна отримати довічний бан. Однією з таких модифікацій є ReShade, яка істотно змінює візуальне оформлення шутера. Розглянемо, навіщо потрібен і як видалити ReShade з гри.

Навіщо він потрібен?

Навіть через багато часу після релізу, гравці скаржаться на погану оптимізацію і погану графічну складову. Картинка в грі виглядає тьмяно і невиразно порівняно з такими ж великими проектами 2017-2018 років. Невдоволено співтовариство зайнявся самостійним поліпшенням графіки і випустило повноцінний ReShade для PUBG. Ви можете порівняти результат роботи з оригіналом і здивуватися, оскільки гра дійсно стала яскравіше й приємніше для очей.


Частина гравців після тесту зміни графіки намагаються видалити ReShade з PUBG, оскільки їх комп'ютери не можуть "витягнути" гру на прийнятному кількості кадрів в секунду. Шутер користується великою популярністю серед кіберспортсменів, тому достатнім рівнем ФПС вважається 60. Для досягнення такої продуктивності багато знижують якість графіки на мінімальну. В таких умовах гравцям простіше орієнтуватися на місцевості. Якщо ви вдосталь надивилися на красиву картинку і хочете видалити ReShade, то скористайтеся цією інструкцією.
Як видалити ReShade з PUBG

Керівництво з видалення

Варто відзначити, що ReShade для цієї комп'ютерної гри не вносить ніяких змін в основні файли і папки. Модифікація являє собою бібліотеки Dll і файли конфігурації, які просто копіюються в кореневий каталог з грою. Щоб видалити ReShade з PUBG, достатньо стерти сторонні файли. Розберемося, як це зробити.


Для початку необхідно закрити Steam, щоб гра не почала качати оновлення. Потім потрібно відкрити кореневий каталог. За замовчуванням гра встановлюється в папку Steam/steamapps. У ній потрібно знайти каталог Win64 який розташовується в common/PUBG/Binaries. В кінцевому каталозі вам необхідно видаляти не всі файли, а тільки деякі з них. До модифікації належать папка з фільтрами ReShade-Shaders, dxgi.dll, dxgi.ini, dxgi.log. Перераховані файли можна сміливо прати без можливості відновлення. Після цього необхідно знову запустити Steam. Тепер ви знаєте, як видалити ReShade в PUBG.
Як видалити ReShade з PUBG

Де встановлена гра?

Якщо ви не можете знайти теку з встановленою грою, то скористайтеся допомогою Steam. Для цього відкрийте бібліотеку, натисніть ПКМ на рядку з Playerunknown's Battleground і зайдіть у властивості. Відкрийте вкладку "Локальні файли" і натисніть на кнопку "Переглянути локальні файли". У провіднику відкриється кореневий каталог з PUBG.

Популярі новини
Загрузка...