Скільки людей грають в "Доту 2": статистика

846 0 Новини високих технологій

Незважаючи на те що Dota 2 вийшла в 2011 році, її популярність і не збирається падати. Звичайно, як і у будь-якого проекту, "Доти" бувають періоди спаду і зростання популярності, проте це не заважає їй бути другою по затребуваності МОБУ-грою у світі після LoL. Давайте розберемося, скільки людей грають в "Доту 2" і чому вона так популярна?

Скільки людей грають в "Доту 2": статистика

Загальна кількість гравців

Всю статистику по кількості геймерів в "Доті 2" можна розділити на дві категорії – загальна чисельність аудиторії та постійний онлайн. Зрозуміло, що перше значення буде в рази більше із-за того, що гри вже більше 7 років. З 2011 року кількість гравців, які додали Dota 2 в свою бібліотеку магазину Steam, перевалило за 125 мільйона. За весь час було зіграно більше 3 мільярдів матчів (враховується рейтинг і паблік).


Про те, скільки людей грають в "Доту 2" постійно, говорити досить складно, оскільки поточний онлайн постійно змінюється. На початку 2016 року гра встановила абсолютний рекорд за весь час існування – 880 тисяч користувачів у грі одночасно. Більш того, даний рекорд був побитий тільки в другій половині 2017 року грою PUBG, яка також поширюється через Steam, але за гроші.

Поточний онлайн

На даний момент кількість одночасних гравців в Dota 2 сильно коливається. У найгірші дні онлайн може опуститися до 250-300 тисяч користувачів. Середня кількість тримається на рівні 500 тисяч гравців. Подивитися, скільки людей грають в "Доту 2" зараз, і дізнатися максимальне число за поточну добу ви можете за допомогою офіційної статистики сервісу Steam. У більшості випадків Dota 2 стабільно знаходиться на другій позиції в рейтингу за кількістю гравців. Перше місце вже довгий час не поступається надто популярний PUBG. Відома MOBA-гра іноді опускається на третє місце, поступаючись CS GO або вийшли новинок (що буває дуже рідко).


Скільки людей грають в "Доту 2": статистика

Причина падіння інтересу

По тому, скільки людей грають в "Доту 2", можна судити про різкому спаді онлайну за останній рік. В основному це викликано частими оновленнями від розробників (останній глобальний патч був випущений більше півроку тому) і відсутністю подій, приурочених до свят і т. д. Друга явна причина – саме ігрове співтовариство. Геймери в "Доті 2" вважаються одними з самих неприємних гравців для командної взаємодії. Чат практично будь-якого матчу рясніє образами і колкостями. З-за цього багато йдуть в інші проекти, де адміністрація пильно стежить за поведінкою гравців або не дає їм можливості так себе вести. І остання причина – система рейтингу, яка не змінювалася кардинально з моменту релізу. На тлі цілком успішною системи сезонів у LoL дана схема виглядає застарілою та неточною. Всі ці фактори в сукупності сприяють постійному відтоку людей, незважаючи на зростаючі призові і зарплати у професійному сегменті. Тепер ви знаєте, скільки людей грають в "Доту 2" у всьому світі і чому її популярність помітно впала за останній рік.

Популярі новини
Загрузка...