Кращі програми для низькорівневого форматування жорстких дисків

200 0 Новини високих технологій

Більшості користувачів ПК вже давно відомо про способи форматування накопичувачів стандартними засобами Windows, проте навіть вони не здатні безповоротно видалити зберігалися обсяги інформації. У цій статті ми розглянемо програми для низькорівневого форматування жорстких дисків, за допомогою яких ви зможете не тільки видалити непотрібний вам "сміття", але також позбутися від шкідливих програм на носії. Перед початком стоїть також додати, що весь складений список додатків не є топом, всі наведені продукти в ньому заслуговують рівного уваги від користувачів.

Програма №1: HDD Low Level Format Tool

Кращі програми для низькорівневого форматування жорстких дисків
Це одна з простих і примітивних програм для низькорівневого форматування жорсткого диска WD і будь-яких flash-накопичувачів. Перед тим як приступати до форматування, вам необхідно буде визначити з чим саме буде взаємодіяти цей додаток. Далі, перемикаючись між вкладками, ви зможете вибрати повне або швидке форматування.


HDD Low відрізняється від інших аналогів тим, що підтримує велику кількість форматів карт пам'яті. Крім цього, ви без проблем зможете працювати з такими носіями, як HDD і SSD, на будь-якому зручному для вас інтерфейсі. До всього вищесказаного варто додати, що дана утиліта підтримується на всіх операційних системах, будь-то «Віндовс», «Лінукс» або «МакОС». Єдине, чим поганий цей софт - це низька швидкість обробки даних, яка не перевищує значення 50 мегабайт в секунду. Однак багатофункціональність і якісна обробка глибоких відділів носіїв роблять HDD Low відмінною програмою для низькорівневого форматування жорстких дисків.

Програма №2: JetFlash

Кращі програми для низькорівневого форматування жорстких дисків
Компанія Transcend випустила в світ гранично просту і зрозумілу програму для низькорівневого форматування жорсткого диска. Даний софт здатний не тільки видалити дані на глибокому рівні, але також і відновити їх. JetFlash є відмінним вибором для користувачів USB-пристроїв компанії Transcend і пристроїв від компанії ADATA.


Запустивши це додаток, можна побачити пару кнопок: перша необхідна для початку роботи, друга - для виходу з програми. Невелика кількість підтримуваних пристроїв є одним з головних недоліків цієї програми для низькорівневого форматування жорстких дисків. Відсутність русифікації можна записати до недоліків утиліти, так як вона дуже проста у використанні. Підводячи підсумки, можна сказати, що якщо ви маєте досить значною кількістю обладнання від таких компаній, як ADATA та Transcend, JetFlash стане для вас відмінним помічником в "чистці" системи від непотрібного обсягу даних.

Програма №3: HP Drive Key

Кращі програми для низькорівневого форматування жорстких дисків
Як і минулий претендент, ця програма дуже проста і зручна у використанні, проте на відміну від JetFlash вона підтримує більшу кількість марок USB-пристроїв. HP Drive відмінно справляється з файловими системами типу: FAT, FAT32 і NTFS. Основною «фішкою» цієї програми для низькорівневого форматування жорсткого диска інтерфейс. Вся робота даного софта укладена в одному вікні, з якого вам не доведеться виходити, щоб закінчити роботу з пристроєм.
Відсутність виправлення системних помилок і підтримки накопичувачів HDD/SSD є основними мінусами даної утиліти. HP Drive - це універсальна програма для низькорівневого форматування флешки, яка стане відмінним вибором для тих користувачів, які віддають перевагу USB-накопичувачі.

Програма №4: MiniTool Partition

Кращі програми для низькорівневого форматування жорстких дисків
Порівняно з попередніми програмами для низькорівневого форматування жорстких дисків, Minitool Partition більш актуальна і універсальна. Це завдяки тому, що вона оснащена значною кількістю різноманітних функцій для роботи з жорсткими дисками. Основною родзинкою MiniTool Partition є можливість перенесення операційної системи з одного пристрою на інший. Крім цього, вона є «майстром» відновлення загублених даних. З допомогою візуальної панелі і графічного меню користувач зможе без будь-яких проблем виконувати всі необхідні операції. На жаль, в даному додатку відсутня підтримка російської мови, але на просторах інтернету можна знайти досить хороші варіанти локалізації. MiniTool Partition - досить професійна програма для низькорівневого форматування жорсткого диска, флешки, яка, безсумнівно, є лідером за запитами пошуку в Мережі. Даний софт відмінно впорається з великою кількістю ваших запитів, проте не варто забувати, що поширюється це додаток в платному форматі. Однак розробники дають можливість ознайомитися з цією програмою безкоштовно в перебігу пробних 30 днів.

Висновок

Отже, в цій статті ми познайомилися з різними програмами для низькорівневого форматування, які, безсумнівно, варті уваги досвідчених користувачів персонального комп'ютера. Всі утиліти, наведені вище, однозначно здатні допомогти вам видалити непотрібні дані на різних пристроях, деякі з них здатні навіть переносити ОС на інші пристрої. Сподіваємося, що ви зможете підібрати потрібний вам продукт для якісної заміни вбудованих програмних систем форматування Windows.

Популярі новини
Загрузка...