Як зробити пошук по сторінці: інструкція

385 0 Новини високих технологій

Функціонал сучасних браузерів дозволяє не тільки отримувати швидкий доступ до будь-якої інформації за допомогою пошукових систем, але і знаходити потрібну інформацію в межах однієї сторінки. Щоб скористатися цією можливістю, ознайомтеся з цією інструкцією.

Як зробити пошук по сторінці?

Дана функція є у всіх сучасних браузерах. Способи відрізняються лише варіантом відкриття пошукового вікна - різні гарячі клавіші у всіх браузерах. В пошуковий рядок досить просто ввести слово, уривок, число і будь-які інші символи і натиснути на Enter. Браузер тут же виділить контрастним кольором (Google Chrome, наприклад, пошукові запити виділяються жовтим). Всі збіги будуть відзначені. Як бачите, зробити пошук по сторінці дуже легко. Розглянемо цю процедуру в рамках кожного з популярних браузерів.

Google Chrome

У «Хромі» досить натиснути на комбінацію клавіш Ctrl + F, щоб на екрані з'явилася рядок пошуку. Впишіть потрібне слово і натисніть клавішу Enter. Щоб переміщатися між виділеними словами, використовуйте стрілочки біля пошукового рядка або вручну прокручуйте сторінку мишкою. Дана функція дуже зручна, якщо вам потрібно зробити пошук по сторінці при обробці великої кількості інформації. Наприклад, при написанні реферату, коли потрібно знайти визначення чи потрібний абзац.


Як зробити пошук по сторінці: інструкція

Mozilla Firefox

У «Мозилле» функціонал пошукового рядка трохи більше. Щоб його викликати, необхідно також скористатися комбінацією клавіш Ctrl + F. Після натискання в нижній частині екрана з'явиться рядок для введення запиту і декілька додаткових кнопок. Введіть слово і перевірте наявність збігів на сторінці. За допомогою кнопок ви можете налаштувати підсвічування всіх знайдених збігів, враховувати регістр чи ні, шукати слова цілком. Також корисною буде повідомлення про те, що збігу не знайдено. У такому випадку вам не доведеться прокручувати всю сторінку вручну.

Opera

В «Опері» також працює комбінація Ctrl + F. Також зробити пошук по сторінці можна з допомогою меню «Правка–Знайти». У режимі пошуку працюють кілька гарячих клавіш. Щоб почати введення слова, клацніть по точці. Натиснувши кому, ви почнете пошук тільки по посиланнях на сторінці. За допомогою F3 або Ctrl + G ви можете переміщатися по знайденим словами.

Safari

На операційній системі Mac OS також є можливість пошуку. Запустити її можна за допомогою комбінації Cmd + F. В іншому функціонал Safari схожий з звичайними браузерами на Windows. До того ж, при бажанні ви можете скористатися Google Chrome, Opera або будь-яким іншим браузером.

Microsoft Edge

Стандартний браузер Windows 10 запускає пошук натисканням Ctrl + F. Можливості схожі з іншими програмами, а відрізняється тільки інтерфейс.
Як зробити пошук по сторінці: інструкція
Тепер ви знаєте, як виконувати пошук по сторінці в Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari і Edge. Розробники постаралися зробити так, щоб користувачі мали максимально швидкий і зручний доступ до всього функціоналу їх софту.

Популярі новини
Загрузка...