Розширення "Економія трафіку Google Chrome

1190 0 Новини високих технологій

У статті піде мова про те, як здійснюється економія трафіку в Google Chrome. Цей режим ще називають "Турбо", і його практично кожен спостерігав в таких браузерах, як Yandex Browser або Opera. Проте в Google Chrome даний компонент відсутній, і заощадити трафік не вийде. Щоб не відставати від конкурентів, розробники програми зробили спеціальне розширення - "Економія трафіку" (в Google Chrome конкретно). Якщо ви не знаєте, як його встановлювати, то ця стаття буде вам корисна.


Як знайти і встановити розширення

Для того щоб відшукати функцію "Економія трафіку", Google Chrome необхідно потрапити в однойменне меню. Щоб це зробити, відшукайте і виберіть у верхній правій частині вікна кнопку "Меню". Відкриється контекстне меню, в ньому наведіть курсор на "Додаткові інструменти" і виберіть "Розширення".
Розширення "Економія трафіку Google Chrome
Ви побачите вкладку, в якій будуть відображатися всі розширення, які встановлені у вас на даний момент. Потім потрібно перейти в магазин, для цього опустіться до кінця і перейдіть за посиланням "Ще розширення". Ось ви і потрапили в той самий магазин. Щоб не витрачати багато часу і не шукати режим "Економія трафіку Google Chrome вручну, краще скористатися пошуком. Пошукова рядок знаходиться на лівій панелі в самому верху, впишіть туди "data saver". Вам здадуться всі результати пошуку. Нас цікавить розділ "Розширення", там першою за списком і повинна розташовуватися шукана утиліта "Економія трафіку". У Google Chrome, щоб встановити її, необхідно натиснути "Встановити". Далі, потрібно підтвердження, погоджуйтеся - і почнеться завантаження та встановлення.

Як включити розширення

Якщо все пройшло вдало, і "Економія трафіку" встановилася в ваш браузер, то у верхній частині вікна, поруч з кнопкою "Меню", повинен знаходитися значок розширення.
Розширення "Економія трафіку Google Chrome
Для того щоб включити його, натисніть ЛКМ по іконці. Відкриється меню. Поставивши в ньому галочку, увімкніть економію трафіку, знявши - вимкніть. Також тут ви можете спостерігати статистику, яка буде показувати кількість зекономленого трафіку.

Популярі новини
Загрузка...