JOOM: відгуки покупців про товар

5016 0 Новини високих технологій

Покупки в інтернеті користуються величезною популярністю. Сьогодні можна відшукати чимало інтернет-магазинів з різною продукцією. Не так рідко люди замовляють посилки з Китаю. Наприклад, через Joom. Відгуки покупців про даному інтернет-ресурсі будуть цікавити нас далі. Чи варто взагалі зв'язуватися з цим сайтом? Наскільки добре він працює? Що і як можна тут придбати? Відповіді на все це і не тільки обов'язково будуть виявлені нижче.

JOOM: відгуки покупців про товар

Опис сервісу

Що таке інтернет-магазин Joom? Відгуки покупців про товари і даному сервісі залишають все частіше і частіше. Але не всі знають, з чим їм доведеться мати справу. "Джум" - торгова інтернет-майданчик. Це своєрідний конкурент відомого сайту "АліЕкспрес". Тут можна відшукати різноманітні товари за низькими цінами. Але що думають покупці про цій платформі? Варто з нею взагалі зв'язуватися? Або в гонитві за низькими цінами можна зіткнутися з обманом?


Реєстрація

Для початку варто звернути увагу на те, що "Джум" дозволяє купувати товари лише після проходження реєстрації. Раніше вона була можлива тільки через спеціалізовані програми для Android або iOS. Але тепер можна здійснювати покупки і переглядати доступну продукцію за допомогою звичайного браузера. Відгуки покупців про Joom часто висловлюють невдоволення формою реєстрації. Справа все в тому, що авторизація на торговому майданчику здійснюється через соціальні мережі. Ніяких інших варіантів немає. Щоб завести свій аккаунт на "Джуме", дозволено використовувати:
 • "ВК";
 • "Однокласники";
 • "Гугл";
 • "Фейсбук".
 • Відповідно, якщо у людини немає анкети хоча б в одній із соціальних мереж, здійснювати покупки на "Джуме" він не зможе.
  JOOM: відгуки покупців про товар
  Важливо: найчастіше люди просто заводять нову електронну адресу на Google. Його можна використовувати для роботи з досліджуваної торговим майданчиком.

  Асортимент

  Наскільки хороший інтернет-магазин Joom? Відгуки покупців про даному сервісі зустрічаються різні. Серед них є і позитивні думки, і негативні. Користувачі задоволені асортиментом продукції. Тут можна знайти:
 • одяг для дорослих і дітей;
 • електроніку;
 • побутову хімію;
 • косметику;
 • костюми;
 • товари для дорослих;
 • іграшки;
 • книжки;
 • ювелірну продукцію;
 • напої;
 • предмети для урочистостей;
 • речі для тварин.
 • Серед пропозицій "Джума" чимало товарів, яких просто немає в багатьох російських магазинах. Тому деякі користувачі буквально захоплені різноманітним асортиментом інтернет-ресурсу.


  Важливо: окремі юзери запевняють, що Joom - це "дзеркало" AliExpress. Тим не менше, вибір товарів на цих сайтах дещо різний.

  Ціни

  Що ще можна сказати про Joom? Відгуки покупців про магазин найчастіше підкреслюють, що тут пропонується продукція за низькими цінами. І це не може не радувати.
  JOOM: відгуки покупців про товар
  Тим не менше іноді можна помітити, що юзери залишаються розчаровані. Деякі товари на "Джуме" коштують дорожче, ніж на "Алі" або на "Пандао". Тому варто звертати увагу на цінник. У будь-якому випадку він часто виявляється нижче, ніж у звичайних російських магазинах.

  Доставка

  Відгуки покупців про доставку Joom теж неоднозначні. Що кажуть люди про цю особливості? Доставка "Джуме" безкоштовна. Це правило поширюється на всі товари, незалежно від їх виробника. Тому доплачувати за пересилку продукції не доведеться. І неважливо, де живе користувач. Посилку доставлять без вимоги коштів за обслуговування.
  Поряд з цим Joom відгуки покупців не збирає найкращі за службу доставки. Як і у більшості китайських інтернет-магазинів, у досліджуваного сервісу не все так добре, як хотілося б. Чекати посилки доводиться довго. Іноді по 2-3 місяці. Тільки у виняткових випадках товар приходить за кілька тижнів. Іноді посилку надсилають з пошкодженнями. Якщо вірити деяким думкам, то далеко не всі замовлення доходять до одержувачів. Деякі посилки просто не приходять. І тому іноді у відгуках про Joom покупці вказують на те, що досліджуваний сайт - лохотрон. Важливо: досвідчені юзери кажуть, що відсутність доставленого товару - це проблема місцевих поштових служб. Працівники просто крадуть посилки. І тому виходить, що товар не доходить до одержувача.
  JOOM: відгуки покупців про товар

  Відстеження посилки

  Для зручності роботи з інтернет-магазином рекомендується завантажити і встановити додаток Joom. Відгуки покупців про цьому софті підкреслюють, що іноді він працює нестабільно. Але ніяких критичних помилок не виникає. На "Джуме" є можливість відслідковування посилки. Ця опція працює несправно. Іноді дані про пересування замовлення оновлюються одразу, а в деяких випадках функція не активується. Важливо: описана проблема спостерігається і у користувачів, що працюють з веб-сайтом "Джума", і з однойменною додатком. Немає жодних гарантій на стабільну роботу функції відстеження посилки.

  Служба підтримки

  Наступний момент, на який часто звертають увагу юзери - це оформлення повернення товару та зв'язок зі службою підтримки. За діючими правилами "Джума" повернути гроші за продукцію можна, якщо:
 • товар не відповідає опису;
 • продукцію не доставили протягом 75 днів з моменту оплати;
 • прийшов бракований товар.
 • Теоретично ніяких проблем зв'язок зі службою підтримки не викликає. Але в реальному житті повернути гроші за продукцію або добитися тлумачного відповіді від співробітників техпідтримки "Джума" проблематично. Декому так і не вдалося довести свою правоту. А кому пощастило- служба підтримки сервісу зробила неоціненну допомогу при вирішенні конфліктів.
  JOOM: відгуки покупців про товар
  Важливо: негативні відгуки покупці Joom залишаються за відсутність зворотного зв'язку з постачальником безпосередньо. Іноді цей недолік завдає чимало клопоту.

  Розміри

  А що кажуть відгуки покупців про розмірності? Joom - це черговий інтернет-магазин речей з Китаю. І тому не виключено, що з розміром одягу виникнуть проблеми. Іноді так і буває. Деякі товари маломерят, інші трохи більше встановленого розміру. А якась продукція повністю відповідає опису. Передбачити, з яким товаром можуть виникнути проблеми, неможливо. Важливо: можна вибирати продукцію з урахуванням відгуків та оцінки постачальника/виробника. Але навіть цей момент не дає ніяких гарантій на якість товару і його відповідність заявленим розмірами.

  Якість товару

  Наскільки популярний J oom? Магазин покупці у відгуках здебільшого оцінюють позитивно. Але завжди має місце сумнів: чи варто зв'язуватися з цим сервісом? Деякі покупки розчаровують - десь шлюб, де-то неякісно зшитий товар, а хтось зовсім отримує посилки з продукцією не того кольору/розміру. Про це говорять багато користувачів. Тим не менш, "Джумом" активно користуються. Товар, куплений тут, заробляє чимало позитивних відгуків. Головне – ретельно вибирати продукцію та здійснювати покупки у надійних виробників.
  JOOM: відгуки покупців про товар

  Акції та бонуси

  Joom відгуки покупців отримує вельми неоднозначні. Серед них є і позитивні, і негативні. Що ще хорошого кажуть юзери про інтернет-ресурсі? Наприклад, нові користувачі при здійсненні першого замовлення на "Джуме" через відповідний додаток отримують знижку 10 %. Крім того, постачальники сайту постійно проводять різного роду розпродажі. І їх продукцію можна придбати набагато дешевше. Часом знижка становить 85-95 %. І це досить часте явище. Кожен зареєстрований на сервісі користувач може отримати додаткові купони на 15 % знижку при здійсненні чергового замовлення. Для цього необхідно опублікувати огляд розпакування якої-небудь продукції з "Джума" вартістю більш 500 рублів. Відео викладають в офіційній групі Joom у "ВК". Якщо його опублікують, тоді можна чекати купон на допскідку. Ніякого обману! Позитивні відгуки від покупців Joom отримує ще й за постійні розіграші призів. Вони проводяться по типу "Зроби репост - випробуйте удачу". Переможці акції визначаються "рандомно", тому все гранично чесно. Можна отримати безкоштовну продукцію з "Джума".

  Залишення відзиву на сервісі

  На Joom відгуки покупців про товари можна подивитися прямо в вікні з відповідною продукцією. Ця опція радує юзерів. Найчастіше відгуки, залишені на сайті інтернет-магазину, мають не тільки докладний опис наданого товару, але і унікальні авторські фотографії. З ним можна зробити висновок про те, наскільки гарні речі пропонує той чи інший постачальник. Важливо: саме "місцеві" відгуки про покупках допомагають вирішити, у кого замовляти той чи інший товар.

  Локалізація сервісу

  Ще один момент - це локалізація сайта для російськомовних користувачів. За цю особливість Joom відгуки покупців отримує не найкращі. Справа все в тому, що опис товарів на сервісі погано локалізовано. У цілому зміст залишається зрозумілим, але переклад з китайського залишає бажати кращого. Аналогічна ситуація спостерігається і на AliExpress, і на Pandao. Тому "кривий" переклад китайських інтернет-магазинів нікого не дивує. Тим не менш, він може доставити немало клопоту починаючим користувачам. Особливо якщо раніше замовник не працював з китайськими інтернет-магазинами. Погана локалізація для російськомовних покупців не повинна відштовхувати. Ключові моменти при описі товарів все одно залишаються зрозумілими.
  JOOM: відгуки покупців про товар

  Підсумки

  Ми з'ясували, що собою являє Joom. Відгуки покупців про це інтернет-сервісі не дозволяють повною мірою оцінити всі плюси і мінуси торговельної площадки. Можна з упевненістю сказати, що "Джум" - це реальний магазин, а не лохотрон. А ось товар, який надсилають замовникам, не завжди якісний. Замовляючи тут, людина оплачує покупку на свій страх і ризик. Втім, як і на будь-який інший віртуальної торгової майданчику продукції з Китаю.

  Популярі новини
  Загрузка...