Запис дзвінків на "Андроїд": кращі програми

362 0 Новини високих технологій

Запис дзвінків на «Андроїд» може знадобитися в багатьох випадках і різних областях. Тут і робота журналіста, і якісь ділові переговори, і інші сфери, де потрібне точне відображення першоджерела. Також не варто скидати з рахунків і побут, коли людина на тому кінці дроту раптом стає дуже забудькуватим і «не пам'ятає» сказане ним напередодні. Захоплюватися подібної, швидше шпигунською діяльністю не варто, тому як запис дзвінків на «Андроїд» дуже тісно стикається з порушенням прав приватного життя, особливо, якщо ваш опонент не в курсі того, що ви пишете. Тим не менш подібні інструменти досить популярні у користувачів, але розумне ЗА дуже складно відшукати на просторах Інтернету.


Отже, спробуємо визначити декілька популярних програм для запису дзвінків на «Андроїд», які відзначилися якісної складової, ефективністю своєї роботи, а також великою кількістю схвальних відгуків на «Гугл Плее».

Record Mic and Call

Утиліта може працювати не тільки з вхідними викликами, але і записувати звук з усіх встановлених на гаджеті додатках. Але в будь-якому випадку для коректної роботи софта потрібно хоч який-небудь мікрофон.
Запис дзвінків на "Андроїд": кращі програми
Додаток для запису дзвінків на «Андроїд» зберігає доріжки в чотирьох популярних форматів: MP4 AMR, WAV і 3GP. Сам запис може відбуватися як повністю в автоматичному режимі, так і за допомогою попередніх налаштувань. Отриману запис дзвінка на «Андроїд» можна тут же відправити або на поштову скриньку, або в «Скайп». Продукт поширюється по безкоштовної ліцензії, тому обтяжений рекламою. Остання не надто нав'язлива, але іноді все ж таки напружує.


RecForge Lite

Дане ПЗ для запису дзвінків на «Андроїд» відрізняється гарним функціональним набором. Якщо якість звуку в інших додатках подібного плану залежить цілком і повністю від можливостей мікрофона, то тут ми маємо можливість додаткової обробки доріжки. Можна погратися з каналами, бітрейтом, ефектами і зробити з вихідного матеріалу справжню цукерочку.
Запис дзвінків на "Андроїд": кращі програми
Програма працює з трьома форматами WAV, MP3 і OGG, але що найцікавіше, вона може тут же конвертувати одну кодування в іншу, що дуже зручно. Автоматичного запису, на жаль, немає, але додаток пропонує безліч зручних віджетів, після натискання на які включиться основний функціонал. Софт з приставкою «Лайт» розповсюджується безкоштовно, але, як і в першому випадку, користувачеві буде час від часу заважати реклама. Відключити її можна покупкою розширеної версії.

Easy Voice Recorder

Назва програми повністю виправдовує себе. Це дійсно інтуїтивно зрозуміла і проста програма для запису дзвінків на платформі Android. Користувачеві досить вибрати в налаштуваннях те, для чого ви хочете використовувати додаток, і інші параметри підлаштовуватимуться автоматично.
Запис дзвінків на "Андроїд": кращі програми
До якості запису у користувачів претензій немає ніяких, бо як софт вичавлює максимум з мікрофона та на виході виходять доріжки у високому бітрейті. Останнє стосується форматів WAV і М4А, але якщо ви хочете заощадити місце на внутрішньому накопичувачі або карті пам'яті, то можна писати в посередньому 3GP.

Особливості софта

Також варто згадати про такий функціональної можливості, як перетворення мови в текст. Вбудований сервіс працює як треба, і серйозних претензій до нього немає. Єдиний і критичний для вітчизняного споживача недолік – це розпізнавання тільки англійської та іспанської мов. Так що сфера застосування даного функціоналу для російськомовного користувача буде дуже специфічна. У загальному і цілому даний софт можна назвати оптимальним для доброї половини споживачів. Він проста, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, безкоштовний, без агресивної реклами, а також невимогливий до системних ресурсів гаджета.

Популярі новини
Загрузка...