Новини високих технологій
» » Як відновити відео на "Андроїд": способи, інструкції

Як відновити відео на "Андроїд": способи, інструкції

12-01-2018, 21:47
2 197
Відразу забігаючи вперед, скажімо, що дані на мобільних гаджетів під управлінням платформи Android, відеофайли зокрема, врятувати можна приблизно в половині випадків. Але тут є пара нюансів, безпосередньо впливають на ці випадки. Втрата інформації може проходити по хорошому і поганому сценаріями. У першому випадку мова йде про сторонніх картах пам'яті та інших зовнішніх запам'ятовуючих пристроях. Відновити відео на «Андроїд» можна буде порівняно легко і навіть безкоштовно.
Але еволюція смартфонів йде семимильними кроками, і виробники все частіше відмовляються від карт пам'яті, вважаючи за краще збільшувати, одно як і прискорювати, внутрішні накопичувачі своїх гаджетів. У цьому випадку відновлення видалених відео на «Андроїд» буде проблематично, але все ж можливо. Спробуємо більш детально розглянути обидві ситуації, щоб користувач зміг зорієнтуватися в запропонованих варіантах і інструментах вирішення проблеми.


Отже, розберемося, як відновити відео на «Андроїд» після видалення, що для цього знадобиться, які шанси на успіх у тому чи іншому випадку і як уникнути подібних проблем у майбутньому.

SD-накопичувачі

Тут, як говорилося вище, проблема легко вирішується за допомогою безкоштовних утиліт і персонального комп'ютера. Можна відновити фото і відео на Android з гарантією, близькою до 100 %, якщо файли були видалено недавно. Одна з найпопулярніших утиліт такого плану – це Recuva. Вона зрозуміла, відмінно локалізована і абсолютно безкоштовна.


Recuva

Завантажити дистрибутив програми можна з офіційного ресурсу розробника. Після встановлення і подальшого запуску програми відразу відкриється майстер-помічник. Там ви можете вибрати необхідні дії з представленого списку. У нашому випадку - це відновити відео.
На android-гаджет потрібно попередньо виконати безпечне вилучення зовнішнього SD-накопичувача (Налаштування -> Пам'ять> Витяг SD-карти), потім підключити його до комп'ютера. Якщо майстер налаштувань не з'явився при першому запуску або ви випадково його закрили, то можна відновити відео на «Андроїд» з карти пам'яті через основний інтерфейс.

Особливості програми

Вибираємо потрібний диск у випадаючому меню зверху і потім у полі "Аналіз" клікаємо на «Перегляд файлів». Програма почне сканування і по завершенні надасть вам звіт. В отриманому списку всі відеофайли будуть розділені по трьом квітам. Зелений позначає найвищий шанс відновлення даних, жовтий приблизно 50/50 ну а червоний – без будь-яких гарантій. Якщо карта пам'яті після видалення інформації активно не використовувалася, але відновити відео на «Андроїд» можна без проблем. В іншому випадку ви можете отримати обрізки фрагментів або взагалі не працює відеоряд.

Внутрішня пам'ять телефону

Добра половина мобільних девайсів, особливо з благородного сектора, підключається до персонального комп'ютера за своїми протоколами, тобто не як рядова карта пам'яті або флешка. Тому вказана утиліта буде марна.
У цьому випадку, щоб відновити відео на телефоні Android необхідний спеціальний мобільний софт. Практично всі утиліти такого плану йдуть з триальным періодом, але він відрізняється від аналогічного на персональних комп'ютерах. На ПК ви можете безкоштовно скористатися, як правило, всіма наявними функціоналом протягом, наприклад, 30 днів. Після закінчення цього терміну можливості значно зменшуються або зовсім зникають.

Особливості програм

У випадку з мобільними поновлюючими утилітами теж є 30-, 20 - або 10-денний пробний період. Але максимум, на що можна розраховувати, – це повне сканування та отримання детального звіту про можливості відновлення тих чи інших відеофайлів. Повернути їх на старе місце вийде тільки після придбання ліцензії.
Такий підхід, в принципі, можна назвати чесним. Бажаючі відновити свої дані не беруть кота в мішку, а отримують докладний звіт про те, що і як утиліта в стані реанімувати. Якщо можливості користувача влаштовують, то можна витратитися і на ліцензію. З іншого боку, заплатити кілька тисяч своїх кровно зароблених розробнику за софт, яким вкрай рідко користуєшся, дуже важко. Але, як не крути, а втрата інформація і відео в тому числі – це вина користувача, принаймні у більшості випадків. А хороша фінансова струс – дуже непоганий мотиватор до того, щоб зберігати всі важливі дані десь у безпечному місці. Кращі програми для відновлення відео на платформі Android: Tenorshare Android Data Recovery. GT Recovery. Wondershare Dr.Fone. Undeleter (необхідні рут-права). EaseUS MobiSaver. Працюють всі ці утиліти за схожим принципом. Клієнт будь-якої програми потрібно встановити на персональний комп'ютер, після чого підключити до нього ваш мобільний гаджет, за допомогою USB-інтерфейсу. Програма сама розпізнає внутрішні протоколи смартфона і буде працювати з ним за аналогією з картами пам'яті.
Утиліти мають свій список підтримуваних моделей телефонів: у когось він менше, у когось більше, але всі вони цілком гідно працюють з відомими виробниками, начебто «Самсунга» або «Соні». Якщо ви володар якої-небудь «екзотики», то потрібно пробувати методом тику, тобто все по порядку, і сподіватися на краще. Власне, для цього розробники якраз і надають тріальні періоди на свої програми, щоб користувач міг випробувати підключення і синхронізацію, а вже потім зайнятися скануванням видалених даних.

Підводячи підсумок

Програм для відновлення файлів можна знайти чимало: платних і безкоштовних, ефективних і не дуже. Але все це зайвий головний біль, особливо якщо ви не перший раз наступаєте на одні і ті ж граблі. Всі дані, які є в вашому смартфоні, в тому числі і відео, можна спокійно убезпечити від видалення з допомогою хмарних сховищ. Той же «Гугл» зі своїм «Диском» пропонує абсолютно безкоштовний (з обмеженням за обсягом), дієвий і нітрохи не неспокійний варіант. Все, що вам знадобиться, – це просо налаштувати синхронізацію з хмарним сховищем, і сам сервіс буде бэкапить не тільки відео, але і взагалі все, що ви йому вкажете.
Цікаво по темі
Як перенести чат Whatsapp на інший телефон
Як перенести чат Whatsapp на інший телефон
Складно уявити в нинішній час людини, який би не користувався різними месенджера. Нічого дивного — вони прості у використанні, з допомогою них можна
Як відновити фото на "Андроїд" після видалення?
Як відновити фото на "Андроїд" після видалення?
Розберемося, як відновити фото на «Андроїд» після видалення, які інструменти для цього нам знадобляться, і як весь процес зробити максимально
Як відновити вилучені СМС на iPhone і Android: три способи. Програми для відновлення
Як відновити вилучені СМС на iPhone і Android: три способи. Програми для відновлення
Познайомимо читача з трьома основними шляхами, за допомогою яких можна відновити видалені СМС. Далі представимо програми, які можуть допомогти у
Як відновлювати видалені файли на "Андроїд" через комп'ютер?
Як відновлювати видалені файли на "Андроїд" через комп'ютер?
Майже всі користувачі будь-якого електронного гаджета зустрічалися з випадковим видаленням потрібної ...
Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція
Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція
Ця стаття відповідає на питання про те, як відновити "Андроїд" віддалений файл. Вона буде корисна тим користувачам, які випадково видалили документ,