Причини і усунення помилки «Використання Twitch для вас неможливо»

268 0 Новини високих технологій

Ведете ви прямі трансляції самостійно або ж є просто глядачем – це не важливо, від блокування з текстовим змістом «Використання Twitch для вас неможливо» не застрахований ніхто. Причому в більшості випадків проблема не з боку сервісу Twitch, а з вашою. Причини виникнення такої помилки та методи боротьби з нею зараз і розглянемо.

Порушення правил ведення трансляцій

Якщо ви активний стример і, зайшовши в черговий раз на свій канал, бачите повідомлення, що використання Twitch для вас неможливо – це значить тільки одне: ваш канал був заблокований за порушення правил ведення трансляцій.


Причини і усунення помилки «Використання Twitch для вас неможливо»
Неважливо, новачок ви стример або вже з величезною аудиторією підписників – правила сервісу Twitch для всіх єдині. Варто забігти наперед і повідомити, що на інших платформах для ведення прямих трансляцій правила будуть інші і можуть значно відрізнятися від того ж сервісу Twitch. Тому якщо ви ведете одночасно стріми на декількох майданчиках, то треба вивчати правила всіх майданчиків. Наприклад, зовсім недавно Twitch ввів правила дрес-коду на трансляціях. Відтепер, якщо одяг, в якій знаходиться стример на трансляції, підкреслює або, навпаки, розкриває контури тіла – то це є грубим порушенням і за таке можуть заблокувати весь канал. Зокрема, це стосується дівчат-стримерів, які до цього моменту одягали зовсім вже відверті наряди. Але і хлопцям не варто розслаблятися, за голий або оголений торс – наслідки однакові. Таке нововведення торкнулося тільки одного сервісу, і незнання цього правила не звільняє від відповідальності.


Причини і усунення помилки «Використання Twitch для вас неможливо»
Тому, якщо ви бачите у себе повідомлення «використання Twitch для вас неможливо» і ви є стримером на своєму каналі – це означає, що ви порушили якийсь пункт правил по використанню сервісу Twitch, можливо, навіть вищеописаний.

Погляд з боку глядача

Навіть якщо ви є глядачем, а не стримером, то для вас також діють певного роду правила. На трансляціях заборонено ображати інших відвідувачів, ображати самого стримера, проявляти расизм в будь-яких його формах. Є й інші регулюючі діяльність сервісу Twitch правила, з якими завжди можна ознайомитися як при реєстрації, так і після неї в розділі «Допомога». Тому, якщо ви бачите повідомлення про те, що використання Twitch для вас неможливо, – це означає, що з вашого боку були порушення, про які ви, можливо, не знали і з якими не ознайомилися при реєстрації на майданчику Twitch.
Причини і усунення помилки «Використання Twitch для вас неможливо»

Блокування в разі відсутності порушень

Чому пишуть «використання Twitch для вас неможливо», якщо ви абсолютно точно нічого не порушували і діяли згідно з установленими правилами? Так, буває й таке, особливо якщо у вас динамічний IP-адресу. Щоб розуміти, що таке динамічний адресу, необхідно знати, що в мережі Інтернет існує два типи адрес – динамічні та статичні.
 • Динамічний адресу IP – адресу, який може змінюватися з часом, як правило, під час перезавантаження роутера він буде вже змінено.
 • Статичний адресу – це постійний IP-адресу, який надається постачальником Інтернет-послуг для вашого комп'ютера. Такий адресу завжди постійна і не змінюється ніколи.
 • Причини і усунення помилки «Використання Twitch для вас неможливо»
  Тепер, розуміючи, що таке статичний і динамічний IP-адресу, можна пояснити популярніше, чому пишуть «використання Twitch для вас неможливо» у разі відсутності з вашого боку порушень. Таке може відбуватися, як вже згадувалося вище, тільки на динамічний IP-адресу, а причина банально проста – хто-то при підключенні до мережі Інтернет отримав такий же IP-адресу, який у вас зараз, і під цією адресою порушив правила майданчики Twitch. Сервіс Twitch застосовує блокування по IP-адресами, і заблокований адресу з волі випадку дістався вам при підключенні до Інтернету. У разі використання динамічного IP-адреси, блокування може отримати абсолютно будь-який користувач Інтернету випадковим чином.

  Способи вирішення проблеми

  Не важливо, стример ви або глядач, якщо ви бачите на своєму екрані повідомлення, що використання Twitch для вас неможливо, необхідно робити наступне:
 • Написати в службу підтримки сервісу Twitch і спробувати вирішити проблему через них.
 • Спробувати перезавантажити роутер – це може допомогти тільки в тому випадку, якщо у вас динамічний IP-адресу.
 • Використовувати проксі-сервери для підміни чинного IP-адреси. Виручає в разі статичної IP-адреси.
 • Перший і другий варіант – це найбільш прийнятні способи вирішення виниклої проблеми. Третій спосіб найкраще підходить, коли перші два способи не допомогли.

  Поради стримерам і глядачам

  Якщо ви є стримером і покладаєте надії на свій канал, то в першу чергу подбайте про те, щоб у вас був статичний IP-адресу. Підключити собі такий IP можна в особистому кабінеті вашого Інтернет-провайдера. В подальшому це може позбавити вас від більшості проблем. У випадку якщо ви простий глядач, статичний IP вам, по суті, не потрібен, достатньо перезавантажити роутер, і проблема буде вирішена в більшості випадків подібних блокувань. Ну а також не варто забувати про те, що вести себе потрібно на трансляціях належним чином і виконувати правила, які передбачені стрім-майданчиком.

  Популярі новини
  Загрузка...