Новини високих технологій
» » Як стримить на Twitch: інструкція

Як стримить на Twitch: інструкція

19-03-2017, 19:48
772
Спільнота користувачів Інтернету постійно зростає, як, власне, і різні сервіси. Останнім часом особливою популярністю почали користуватися блогери, які провадять стріми за різними напрямками. Основним гігантом даного напрямку, безсумнівно, є YouTube, але у даного інтернет-ресурсу є прямий конкурент - Twitch, що здобуває все більшу популярність. Правда, конкуренція цих гігантів досить специфічна, так як Twitch націлений в основному на ігрову тематику, але, тим не менш, ця сфера теж має великий попит. Тому не дивно, що багато користувачів все частіше задаються питанням про те, як стримить на Twitch. Щоб відповісти на нього, досить уявити спеціальні інструкції, що дозволяють домогтися потрібного результату. І якщо проста організація стріму не має особливих проблем, то не варто забувати про ігрові консолі і мобільні телефони. Через них теж можна почати трансляцію, правда, доведеться трохи докласти власних зусиль.

Що це за сервіс?

Але перш ніж ми розглянемо питання про те, як стримить на Twitch, варто розглянути сам сервіс. Twitch – сучасний інтернет-ресурс, що забезпечує зручні трансляції для користувачів, чия діяльність пов'язана з іграми. Через сервіс рекламують продукцію, багато заробляють завдяки трансляціям, підвищують популярність і просто розвивають цей напрям. З кожним днем число його користувачів збільшується, і він стає сильним конкурентом монополіста YouTube. Спостерігати за цим процесом досить цікаво. А тепер ми постараємося розібратися в тому, як стримить на Twitch.

Як проходить стрім?

Стрім – передача відеоінформації в прямому ефірі, коли користувачі активують свої відеокамери і спілкуються, обговорюють щось або просто грають. Напрямків існує велика кількість, і в основному користувачі цікавляться кіберспорту. Нічого особливого і складного в цьому процесі немає, правда, є свої умовності, що обмежують потокову передачу інформації. Приміром, не можна демонструвати кадри еротичного характеру, пропаганду міжнаціональних конфліктів, примушувати до насильства, рекламувати наркотики і т. д. угода сервісу включає всі ці вимоги, тому, перш ніж ви почнете займатися подібною діяльністю, варто уважно ознайомитися з умовами та правилами.

Як організувати стрім?

Як стримить на Twitch? Зробити це не так складно, достатньо просто виконати наступні кроки: Пройти реєстрацію в сервісі. Вибрати зручний спосіб для стріму. Прив'язати облікові записи. Провести тест. Визначитися зі своїми пріоритетами. Як бачите, сам процес організації стріму не такий складний. Сервіс досить зручний і практичний у плані застосування. Але не від нього безпосередньо все залежить, так як основним матеріалом для стріму є додаткові програми: OBS або ShadowPlay. Вони безкоштовні, і достатньо у них лише один раз трохи розібратися, зате потім у вас не буде виникати проблем. Але поговоримо про це трохи пізніше, поки ж торкнемося питання щодо можливості стримить з інших пристроїв.

Можна стримить з ігрової консолі?

Як стримить з PS4 на Twitch? Це питання стало виникати частіше, так як дана ігрова консоль сьогодні є доступною і простою у плані покупки. Спочатку здавалося, що організувати подібний процес складно, але після останніх оновлень дана ігрова консоль "подружилася" з сервісом і отримала спеціальну системну утиліту для стрімінг. Тому щоб провести стрім, достатньо виконати наступне:
Включаєте консоль і вибираєте гру. Під час гри натискаєте на кнопку, що викликає системне меню (особливість залежить від того, який саме у вас геймпад). Обираєте пункт «Показувати відео». Вибираєте в якості платформи видеопередачи Twitch. Вводите дані свого каналу. Встановлюєте налаштування інтернету та бажану затримку (якщо вона необхідна). Погоджуєтеся з усіма змінами і запускаєте стрім. Тепер, коли ви будете грати, праворуч на екрані з'явиться додаткова панель, що показує, скільки людей знаходиться на стриме, їх коментарі та іншу інформацію. Даний інструмент розроблений практично ідеально, не має збоїв і дозволяє без зайвих проблем проводити стріми.

Організація трансляції з телефону

Як стримить з телефону на Twitch? Цим питанням почали задаватися користувачі, які активно вивчають і користуються додатками. Завдяки стримам вони не тільки грають, але і створюють інструкції, проводять огляди і просто обговорюють зі своїми глядачами новинки. На щастя, процес організації відеопотоку не такий складний, досить виконати наступні рекомендації:


Викачуємо і встановлюємо спеціальний додаток для мобільного пристрою: ScreenStreamMirroring. Після цього переходимо в налаштування програми - Preferences. Переходимо в пункт Streamingserver і встановлюємо платформу Twitch. Далі слід вказати найближчий до вашого розташуванню сервер у пункті ServerURL. Далі слід вказати StreamKey (щоб отримати цю інформацію, потрібно просто перейти на свій канал в Twitch, вибрати інформаційну панель в налаштуваннях, перейти в пункт «Ключ потоку» і клацнути по елементу «Показати ключ»). Потім переходимо в пункт UPnPStreamingMode і вибираємо RTSP. Відзначаємо, звідки буде йти звук у пункті AudioSource. Обов'язковими в обилиии різних налаштувань є пункти Encodingbitrate (тут треба вказати 2565 Kbit/s) і Maxtramerate (тут вказуємо 30 fps). Залишилося перезапустити програму і активувати стрім, який почне транслювати ваш екран мобільного телефону на Twitch-платформу.

Використовуємо сторонні програми

Отже, ми розібралися з тим, як стримить гри на Twitch, але які програми використовувати для цього і складно ними користуватися? Насправді пріоритетними варіантами для Twitch є OBS і ShadowPlay. Перший варіант - від незалежних розробників, а другий надає компанія Nvidia.
В обох випадках організувати стрім не так складно, достатньо просто встановити програму, ввести реєстраційні дані свого каналу, встановити потрібну якість трансляції, вибрати сервер - і можна починати. Є ряд додаткових налаштувань, але вони потрібні лише для того, щоб регулювати додаткові елементи стріму. З ними можна ознайомитися особисто. Враховуючи, що надається інтерфейс російською мовою, проблем з розумінням і призначенням не буде. Як стримить на Twitch через ShadowPlay? Досить встановити програму, набути відповідного рівня відеокарту, оновити програмне забезпечення, і можна починати. Структура програми максимально проста, вимагає всього лише вказати реєстраційні дані і якість потоку відео. Потім досить запустити стрім - і все буде працювати. Як стримить на Twitch TV через OBS? У цьому випадку теж потрібно завантажити програму, правда, доведеться трохи повозитися з настройками, але це займе додатково всього лише кілька хвилин. Після цього можна запускати програму та починати стрім.

Навіщо цим займатися?

Пплатформа Twitch тримається не лише на творчій основі, але і дозволяє заробляти. Приміром, якщо у вас є постійний якісний контент, який подобається користувачам, то в якості підтримки вони можуть жертвувати фінансові засоби для вас, а можуть підписатися, заплативши певну суму. При певних обставинах на основі стримов можна заробляти, тільки доведеться наполегливо працювати і намагатися розширювати свою аудиторію. Крім можливості просто вести бесіди з гостями і користувачами, які дивляться ваш стрім, є ще можливість рекламувати свою продукцію. Правда, занадто нав'язлива реклама відразу відправляється в бан. Якщо пощастить, можна зібрати велику аудиторію глядачів і займати маркетинговим бізнесом.

Подальші перспективи

Тепер ви знаєте, через що стримить на Twitch TV, як саме організовувати цей процес, яку користь можна з цього отримати. Відразу виникає питання, а чи є перспективи? Насправді вони є. Платформа постійно розвивається, багато популярні блогери і стримери починають переходити на її основу, так і у фінансовому плані у Twitch все добре. Вона буде і далі розвиватися, залишилося тільки на ній реалізувати себе, а це вже не так просто, враховуючи високий рівень конкуренції з боку інших користувачів. Але якщо наполегливо працювати, то все вийде, благо вхід відкритий абсолютно всім, так і інструменти для цього практично всі безкоштовні. Спробуйте себе в цій справі, можливо, це те, що ви так довго шукали.
Цікаво по темі
Як отримати Твич Прайм? Безкоштовний Twitch Prime
Як отримати Твич Прайм? Безкоштовний Twitch Prime
Щорічно в світі корпорацій відбуваються злиття та партнерські симбіози. В честь цього деякі корпорації приймають рішення випустити щось нове для
Як отримати сувенірний набір в CS: GO? Що для цього потрібно робити?
Як отримати сувенірний набір в CS: GO? Що для цього потрібно робити?
Розробники популярної гри CS: GO намагаються всіма способами заманити якомога більше гравців. Але ще краще вони намагаються утримувати їх у грі. Для
Mercedes A-class: опис, технічні характеристики, комплектації
Mercedes A-class: опис, технічні характеристики, комплектації
Вперше у світ "Мерседес" А-класу вийшов у 1997 році. Відмінною рисою від конкурентів того часу було ...
Як стримить на "Ютубі": критерії та налаштування
Як стримить на "Ютубі": критерії та налаштування
Як стримить на відеохостингу "Ютубі", потрібна для цього партнерська програма, які проблеми можуть виникнути при стриме, і багато іншого описується в
Програму для стрімінг OBS як налаштувати? Покрокова інструкція, рекомендації
Програму для стрімінг OBS як налаштувати? Покрокова інструкція, рекомендації
Сучасний ринок цифрових послуг, реклами і мовлення починає поступово переходити на стриминговий формат...