Як накрутка глядачів на "Twitch" може позначитися на каналі

335 0 Новини високих технологій

Не будемо лукавити і скажемо чесно, що кожен стример, створюючи собі канал, сподівається не тільки на підписників і глядачів, але й на фінансове благополуччя. Більшість стримерів вже вдало монетизують свої канали, а це, повірте, пристойні гроші від рекламодавців, так і від глядацьких пожертвувань. Як же отримати популярність і почати заробляти? У цьому може допомогти грамотна накрутка. Як накрутити глядачів на Twitch і чи потрібно це взагалі? Зараз і розберемося в цих питаннях докладніше.


Як влаштована видача каналів на Twitch

Видача каналів влаштована таким чином: чим більше людей вас дивиться, тим вище ви піднімаєтеся по списку каналів. Це ж правило діє і в зворотному порядку, чим менше вас дивляться, тим нижче ви знаходитесь у видачі. Канали неможливо відсортувати і за замовчуванням зверху завжди знаходяться канали, на яких зібрано найбільше глядачів. Тобто новостворений канал буде знаходитися в самому низу видачі, до куди навіть при доброму бажанні не дістатися глядачеві.
Як накрутка глядачів на "Twitch" може позначитися на каналі

Як набрати перших глядачів

Не секрет що на Twitch накручують як глядачів, так і підписників – це вже знають всі і таємниці в цьому немає. Як би це не було парадоксально, але молодим каналами (через високу конкуренцію) без накрутки вилізти в топ-позиції Twitch стає нереально. Більшість початківців стримерів хоч раз та задавалися питанням: «Як накрутити глядачів на Twitch?». Відповідь на це питання є.

Накрутка на Twitch

Про те, як накрутити на Twitch глядачів поговоримо трохи пізніше, спочатку треба розуміти, що з цього може вийти за підсумком. Найбільший ризик – це повне блокування каналу. Як правило, вона приходить не відразу, а лише коли помітять, немає ніякої гарантії в тому, що помітити можуть і через півроку, коли ваш канал вже обзаведеться передплатниками. Погодьтеся, не зовсім приємне відчуття, коли замість звичного оформлення каналу буде красуватися напис: «Канал заблокований».


Як накрутка глядачів на "Twitch" може позначитися на каналі
Ще один неприємний фактор полягає в тому, що глядачі негативно ставляться до каналів, які використовують накрутку. А такі канали (особливо нові) дуже легко виявляти, досить лише подивитися на чат і все стає зрозумілим. На каналах, де знаходиться, наприклад, 100 глядачів – чат живий і досить активний, чого не скажеш про канали з явною накруткою.

Програма для накрутки на Twitch

Накрутити програмою на Twitch як глядачів, так і підписників практично вже нереально. Програми, якими дійсно можна якось вплинути на показники каналу, не лежать у відкритому доступі і не поширюються. Все, що зараз можна знайти на просторах мережі вже неактуально, зважаючи на те що Twitch оновив безпеку своєї платформи.
Як накрутка глядачів на "Twitch" може позначитися на каналі
Ні в якому разі ми не намагаємося зараз сказати, що накрутка стала неможливою, просто зараз вона стала виконуватися набагато складніше. Програма по накрутці глядачів на Twitch TV є тільки на вузькоспеціалізованих сайтах, які займаються безпосередньо розвитком акаунтів на таких сервісах. Такі сайти надають лише послугу по накрутці, а не продають свій софт. Варто остерігатися шахраїв, так як безліч сайтів сьогодні є підставними, а деякі навіть копіюють один одного. Купивши у шахраїв накрутку, ви отримаєте тільки розчарування і втрату грошей. Читайте відгуки перед тим, як щось купувати. Відгуки необхідно читати не на сайті, який надає послуги, а в незалежних джерелах. На закінчення хотілося б сказати наступне. Якщо у вас не виходить розкрутити свій канал без фінансових вкладень, то і з грошима у вас його розкрутити не вийде. Глядача не вийде весь час утримувати грошима. Він повинен приходити на канал без всякої накрутки і реклами. Якщо ваш контент цікавий, то глядач залишиться з вами назавжди.

Популярі новини
Загрузка...