Як виправити код помилки 805a8011 Windows Phone в домашніх умовах

259 0 Новини високих технологій

Все частіше і частіше більшість користувачів мобільної операційної системи Windows стикаються з різними проблемами, пов'язаними з користувацькими додатками. Це звичайна практика для будь-якої операційної системи. У даній статті ми розповімо про код помилки 805a8011 Windows Phone: як виправити, причини і наслідки помилки. Стаття рекомендується для початківців користувачів смартфонів, що працюють з операційною системою Windows.

Причини появи помилки

Причини можуть бути різні. Оскільки дана операційна система не настільки популярна, як її аналоги Android OS X, деякі помилки можуть бути невідомі роками, поки який-небудь розробник додатків по випадковості не активує її. Якщо ви вже самі розробник, то рекомендуємо вам перейти до наступного пункту статті, де ми розповідаємо, як виправити код помилки 805a8011 Windows Phone.


Як виправити код помилки 805a8011 Windows Phone в домашніх умовах
Причинами наведеної помилки може служити наступне:
 • Інтернет працює тільки через Internet Explorer.
 • До мережі не може підключитися WhatsApp, або він дуже довго завантажується.
 • Немає можливості оновити програмне забезпечення або користуватися хоч якимись послугами інтернет-магазину додатків Microsoft.
 • Немає можливості вийти в електронну пошту і SMS.
 • Як виправити код помилки 805a8011? Windows Phone: магазин

  Як уже говорилося, цей пункт особливо корисний початківцям розробникам, тому, прочитавши інструкцію нижче, можна зробити певні висновки, після чого через Debug дивитися точно, яка ж функція є причиною помилки.


  Виправлення помилки виконується наступним чином:
 • Перевірити дату і час на відповідність дійсності. Підключаючись до захищеного сервера, пристрій синхронізується з ним. Таким чином, якщо дата і час виставлені неправильно – це і може бути однією з причин виникнення помилки. Для цього необхідно вручну виставити параметри, а не синхронізувати їх по мережі.
 • Підключіться до іншої мережі. Побачивши помилку з кодом 805a8011 необхідно просто замінити одну мережу іншого. Тобто скористатися іншим Wi-Fi або мобільним інтернетом.
 • Очистіть пам'ять. Дана помилка іноді виникає через маленьку пам'яті на пристрої. Для цього необхідно видалити будь-які файли. Головне: для повноцінного функціонування пристрою необхідно залишати хоча б 150 мегабайт порожній пам'яті.
 • Налаштуйте профіль. Незаповнений профіль також може привести до виникнення помилки. Для цього потрібно зайти з персонального комп'ютера в обліковий запис, заповнивши більшу кількість полів, а також дати згоду на ліцензійну угоду.
 • Синхронізувати обліковий запис. Це необхідно зробити вручну, виконуючи послідовно наступне: «Налаштування» > «Пошта і Облікові записи», натисніть і не відпускайте, поки процес не почнеться.
 • Перейдіть на новий акаунт. Для цього підключаємо телефон до Інтернету, відкриваємо браузер і заходимо на сторінку Mail.live.com після чого необхідно зареєструвати новий обліковий запис. Створивши обліковий запис, заходимо в «Налаштування» > «Пошта і Облікові записи» і натискаємо на «Додати електронну пошту». Останнім кроком залишається активувати новий обліковий запис, а потім ввести логін і пароль.
 • Як виправити код помилки 805a8011 Windows Phone в домашніх умовах

  Як виправити код помилки 805a8011 Windows Phone, якщо попередні методи не допомогли

  Якщо позитивного результату не вдалося досягти після того, як були випробувані перераховані вище методи, залишається самий радикальний. М'який скидання допоможе відновити заводські налаштування. Плюсом даного методу є той факт, що всі ваші особисті дані залишаться. Для цього необхідно одночасно натиснути та утримувати дві функціональні клавіші гучності вниз, а також харчування. Використовуючи даний метод, обов'язково перевірте налаштування часового поясу.
  Також існує спосіб програмного скидання. Щоб виконати дану дію, заходимо в «Налаштування» > «Відомості про телефон», натискаємо на кнопку «Скидання всіх параметрів» і даємо згоду з'явився попередження. На закінчення налаштовуємо телефон, як при покупці. Жорсткий скидання – це самий грубий і небажаний спосіб для усунення помилки 805a8011. Застосовуючи цей метод, слід враховувати, що вся інформація буде стерта. Для її збереження потрібно виконати резервну копію даних. Щоб виконати жорсткий скидання, потрібно відключити телефон, утримуючи функціональну клавішу зі знаком "-". Також рекомендуємо підключити джерело живлення. Система видасть на екран знак оклику, який передбачає виконання наступних дій в строгому порядку: функціональна кнопка гучності > клавіша зменшення гучності > кнопка живлення> функціональна кнопка для зменшення гучності. Виконавши цей порядок дій, чекаємо повноцінного запуску телефону.
  Як виправити код помилки 805a8011 Windows Phone в домашніх умовах

  На закінчення

  Це всі способи, які можуть допомогти вам у виправленні помилки 805a8011. Думаємо, що ви знайшли тут необхідний метод, який допоміг вам виправити проблеми з телефоном. Також настійно рекомендуємо оновлювати прошивку вашого смартфона, адже з кожною новою версією пропадають ті чи інші уразливості системи.

  Популярі новини
  Загрузка...