Автосерфінг: програми для заробітку

362 0 Новини високих технологій

Ні для кого не секрет, що з допомогою інтернету можна заробляти грошові кошти, проте не всі користувачі знають про це. У цій статті ми познайомимося з біржами, що надають можливість заробітку своїм користувачам за допомогою різних програм автосерфінгу, які дуже прості і зручні в освоєнні.

VipIP

На цьому сайті можна знайти дуже просту безкоштовну програму для заробітку. Автосерфінг в цьому додатку здійснюється навіть у згорнутому стані, що дуже зручно. За допомогою біржі VipIP можна виводити грошові кошти в рублях через такі популярні електронні гаманці, як "Вебмані", "Яндекс.Гроші" і "Паер". Також вартий уваги той факт, що біржа дозволяє використовувати плагіни для браузера, які полегшать роботу з автосерфингом.


Ebesucher

Автосерфінг: програми для заробітку
Проект з нескінченним автосерфингом. Програма міжнародного класу, виплати своїм користувачам здійснює в євро на такі електронні гаманці, як "ПейПал", "Вебмані" і так далі. Те, скільки ви будете отримувати, залежить від IP країни, в якій ви знаходитесь. Збільшити приплив грошових коштів дозволить функція отримання оплачуваних листів від біржі Ebesucher. Для роботи в цьому автосерфінгах достатньо лише запустити «перегляд сайтів», а потім у вас відкриється нова вкладка в браузері і почнеться нескінченна прокрутка веб-сторінок.

Wmmail

Автосерфінг: програми для заробітку
Хороший сайт зі своєю автоматичною програмою для заробітку, можливості якого націлені не тільки на автосерфінг, але й на отримання платних електронних листів.

Autodengi

Даний сайт надає одну з найкращих програм для автосерфінгу, з допомогою якої можна отримувати непогані гроші. Виплати проводяться лише на російську гаманець "Вебмані". Ціна одного перегляду за допомогою автосерфінгу буде залежати від кількості активних користувачів на проекті.


Globus-Inter

Даний проект надає кращий автосерфінг за гроші. Програма має всі необхідні умови для хорошого заробітку. Виплати здійснюються в доларах, що робить цей сервіс проектом міжнародного рівня. Вивести кошти можна на «Вебмані», «ПейПал», «ПерфектМани», також на «МастерКард» або картку «Віза». Відрізняється цей проект від інших тим, що мінімальна сума на виведення грошових коштів становить 50 центів. Ще однією особливістю є наявність семирівневої партнерської програми, яка буде збагачувати вас за перегляд запрошеним вами користувачем однієї платної посилання.

IPweb

Автосерфінг: програми для заробітку
Ще один сайт з дуже зручною програмою автосерфінгу. Якщо порівнювати його з прибутковістю з іншими сайтами, то він, безумовно, є кращим. Виплати виробляються в рублях, до всього іншого, проект має шестирівневої партнерською програмою, що і робить його одним з кращих сайтів для автосерфінгу.

Surfsitmoney

Surfsitmoney – лідируючий проект за обсягом заробітків кредитів з допомогою нескінченного автосерфінгу. Програма надає нескінченний потік сайтів, за перегляд яких користувач буде отримувати кредити і можливість обміну їх на долари всередині проекту.

Waspace

Досить старий проект з автосерфингом, перевагою якого є можливість створити нескінченну кількість акаунтів без потреби прив'язки до IP-адресою. Програма автосерфінгу в Waspace буде заробляти вам кредити, на які ви зможете обміняти на грошові кошти через гаманці, зазначені в особистому кабінеті.

SeoSprint

Автосерфінг: програми для заробітку
Програми для автосерфінгу на SeoSprint варті уваги будь-якого користувача, який бажає заробити якомога більше грошей через інтернет. Виділяються великою кількістю серфінгу для заробітку, до того ж ціни для цього способу заробітку високі.

WebSurf

Надає своїм користувачам непогану програмку для заробітку грошей в автоматичному режимі. Гроші надходять відразу в рублях на ваш рахунок. Після цього кошти можна одразу вивести на вказані електронні гаманці. Програма WebSurf дозволяє заробляти грошові кошти в згорнутому стані, що, безсумнівно, полегшує життя користувачу. Крім цього, на біржі можна відшукати плагін для автосерфінгу через браузер.

E-clius

Хороший сервіс з декількома видами заробітку. Читання листів, перегляд сайтів, виконання завдань, різні конкурси і відмінна партнерська програма - все це надає E-clius своїм користувачам для заробітку. Для того щоб отримувати гроші вже сьогодні, не потрібно володіти особливими навиками або знаннями, достатньо лише зайти на даний сервіс і слідувати інструкціям. Проект є дуже актуальним, так як запустився в недавньому часі.

Висновок

Отже, в цій статті ми розглянули кращі програми для заробітку з допомогою автосерфінгу і не тільки. Існує значна безліч програм для автосерфінгу, і перерахувати всі неможливо. Кожна біржа має у своєму арсеналі унікальну програму для заробітку. Всі вони надаються в безкоштовному форматі, що дозволить абсолютно будь-якому користувачеві заробити кошти, не вкладаючи при цьому ні копійки, головне - мати бажання і вільного часу.

Популярі новини
Загрузка...