Як зняти відеокарту і поставити нову - покрокова інструкція

449 0 Новини високих технологій

У вас виникло питання про те, як зняти відеокарту Nvidia з комп'ютера, щоб поставити нову, більш потужну? Вдаватися до дорогих послуг майстра немає бажання або коштів? Або ви хочете навчитися цього самі? Ви здивуєтеся, наскільки просто це зробити. У цій статті ми детально розберемо це питання.

Зняття кришки корпусу системного блоку

Як зняти відеокарту і поставити нову - покрокова інструкція
Вам будуть потрібні:
 • викрутка;
 • гарне освітлення;
 • стабільне електрику;
 • ліхтарик або лампа.
 • Отже, ви зважилися самостійно зняти відеокарту з комп'ютера Acer або будь-якого іншого. Модель абсолютно не важлива, так як будову у всіх ПК абсолютно однакове. Спочатку вам потрібно відключити пристрій від мережі живлення. Тепер від'єднайте від системного блоку кабель, що йде до нього від монітора. Далі, необхідно зняти з корпуса кришку. Як правило, вона розташована з лівого боку системного блоку.


  Уважно подивіться на задню частину системного блоку. Видно капелюшки болтів з боку кришки? Якщо так, то візьміть викрутку, так як їх необхідно викрутити. Після обережно покладіть комп'ютер на правий бік, прикладіть долоні на кришку і з натиском потягніть вліво. Якщо для цього на корпусі є спеціально призначена ручка - скористайтеся нею. Тепер відкладіть кришку в бік, приступимо безпосередньо до другого кроку.

  Зняття відеокарти з материнської плати

  Як зняти відеокарту і поставити нову - покрокова інструкція
  Якщо ви в перший раз бачите комп'ютер зсередини, можливо, вам зараз стало страшно від того, що потрібно робити, але не пізно відступити. Нічого складного в цьому немає, це тільки виглядає так. Для початку, як взагалі виглядає відеокарта? Як її знайти серед всієї начинки процесора? Насправді, просто. Залежно від моделі, вона може виглядати по-різному, але завжди знаходиться саме в системному блоці (фото внизу). З цим визначилися, продовжимо.


  Беремо в руки викрутку і розкручуємо гвинт, яким кріпиться відеокарта до корпусу. Відкладіть його вбік так, щоб не втратити - він нам ще знадобиться. Потім легенько натискаємо пальцем на пластикове кріплення материнської плати однією рукою, а інший акуратно тягнемо відеокарту вгору. Отже, ви вже знаєте, як зняти відеокарту самостійно. Це виявилося не так важко. Приступимо до встановлення нової відеокарти.

  Установка нової відеокарти

  Як зняти відеокарту і поставити нову - покрокова інструкція
  Тепер ви можете встановити нову відеокарту, яка подарує вам безліч нових відчуттів від ігор. Процес так само простий, як і зняття відеокарти. Спочатку дістаньте відеокарту з коробки і зніміть з неї всі пластикові заглушки. Потім акуратно, до клацання, вставляємо відеокарту в роз'єм на материнській платі, звідки ми витягали стару відеокарту, тримаючи її вентиляторами "вниз" корпусу. Прикручуємо її болтом від старої відеокарти. Підключаємо шлейфи від блоку живлення по інструкції, які йдуть в комплекті з відеокартою. Тепер закриваємо корпус кришкою, натиснувши на неї з невеликим зусиллям і зсунувши вправо. Закручуємо назад гвинти, на які кріпилася кришка. Підключаємо кабель монітора, на цьому робота з системним блоком комп'ютера закінчена. Виявилося не важко, вірно? Тепер справа за малим - встановити драйвера.

  Установка драйверів

  Включаємо комп'ютер. Не лякайтеся, якщо на моніторі все буде виглядати більшим - після установки драйверів все стане колишнім. Вставляємо диск з комплекту відеокарти в комп'ютер, і слідуючи інструкціям на екрані, проводимо установку. Перезавантажуємо комп'ютер. Ви самостійно поміняли відеокарту в своєму комп'ютері. Відеокарта - це пристрій, який перетворює графічний образ і виводить на екран монітора. Саме від неї залежить те, яке за якістю зображення ми бачимо під час гри, наприклад. Чим воно реалістичніше, тим відеокарта краще і потужніше. Сучасна відеокарта складається з графічного процесора, відеоконтролера, відео-ПЗП, коннектора, системи охолодження та інших елементів.

  Популярі новини
  Загрузка...