Новини високих технологій
» » Варта уваги відеокарта GeForce GTX 745?

Варта уваги відеокарта GeForce GTX 745?

6-02-2017, 21:59
659
Компанія nVidia - це провідний світовий виробник графічних адаптерів для мобільних і персональних комп'ютерів. Лінійка продукції представлена різноманітними моделями, які підійдуть як для вимогливих користувачів, так і для складання бюджетних ПК. Серед відеоадаптерів можна виділити відеокарту GeForce GTX 745. Заслужено її обходять стороною на російському ринку комп'ютерної техніки?

Характеристики

Низькопрофільний графічний адаптер GeForce GTX 745 поставляється для збирачів персональних комп'ютерів (ОЕМ), із-за чого знайти на роздрібному ринку дуже складно. Між тим архітектура нового покоління, яка лежить в основі адаптера, спокушає багатьох геймерів – при грамотному поєднанні з іншими комплектуючими ПК вдається досягти високих показників продуктивності.
Але і сама по собі відеокарта GeForce GTX 745 має достатньо потужними характеристиками, яких достатньо для запуску несучасних комп'ютерних ігор: 384 ядра CUDA; базова частота – 1 ГГц; пам'ять GDDR3 об'ємом до 4 Гб; пропускна здатність відеопам'яті – 288 Гб/с; максимальна роздільна здатність – 4096x2160 точок (2048x1536 VGA); інтерфейс типу PCI Express 3.0.

Реалізовані технології

Однією з особливостей відеоадаптера є можливість виведення дисплея одночасно на три монітора. Крім того, у моделі реалізована підтримка сучасних технологій: 3D Vision – дозволяє насолодитися стереоскопічним відтворенням зображень, фільмів та відеоігор за допомогою окулярів віртуальної реальності. CUDA – прогресивна архітектура паралельних обчислень, що істотно підвищує продуктивність адаптера за рахунок використання графічних процесорів. TXAA – технологія тимчасового згладжування, яка суттєво покращує якість відображення картинки, впроваджується в ігрові движки. G-SYNC-ready оптимізує частоту відеозображення, усуваючи тремтіння і затримки зображення. PhysX – симуляція фізичних явищ стала ще більш правдоподібною. FXAA – сучасна технологія згладжування зображення. Adaptive VSync – служить для усунення розривів зображення з-за високої частоти кадрів, активується автоматично. nVidia GameStream – дозволяє транслювати ігри на портативний пристрій. При всьому при цьому відеоадаптер GeForce GTX 745 розігрівається до температури 95 градусів за Цельсієм – для її охолодження досить однослотового кулера.

Продуктивність

Дані тестування відеокарти дуже мізерні. Причиною є її відсутність на відповідному ринку і поставка виключно в зборі з готовим комп'ютером. Невелика жменька» інформації дає нам зрозуміти, що адаптер розчарує любителів «викручувати налаштування на максимум».
Так, разом з мікропроцесором від Інтел Core i7-4790 з частотою 36 ГГц і обсягом оперативного запам'ятовуючого пристрою 12 Гб, дана відеокарта змогла видати лише 23 кадру в секунду в грі Far Cry 4 (при дозволі 1680 на 1080 пікселів), яку на даний момент можна назвати застарілою. Все можна було б списати на погану оптимізацію гри, але продуктивність у четвертій частині GTA і многообещавшем Watch Dogs теж не зможе задовольнити вимоги середньостатистичних геймерів. Вердикт: відеокарта GeForce GTX 745 підійде для ігор до 2014 року випуску. Насолодитися сучасними проектами з нею не вийде.

Питання ціни

Зустріти відеокарту на роздрібному ринку неможливо – компанія не займається поштучної дистрибуцією. Але можна купити готовий системний блок від компанії НР, який коштує близько 70 тис. рублів. Подібна ціна з низькими показниками продуктивності змушують задуматися про кращих варіантах щодо вартості та якості товару.
Але якщо ви стали володарем відеокарти GeForce GTX 745 характеристики якої далекі від ідеалу, ви можете її продати на просторах інтернету. Середня ціна вживаної моделі становить 70-85 доларів – все залежить від об'єму відеопам'яті.
Цікаво по темі
Відеокарта GeForce GTX 980: опис, характеристики, фото
Відеокарта GeForce GTX 980: опис, характеристики, фото
Компанія NVIDIA відома як постачальник надійних і високопродуктивних відеокарт, зокрема, оптимізованих ...
Графічний адаптер NVidia GeForce GT-520: характеристики, актуальність продукту і його результати в ігрових додатках
Графічний адаптер NVidia GeForce GT-520: характеристики, актуальність продукту і його результати в ігрових додатках
Графічний прискорювач ультрабюджетного класу з дуже скромними параметрами і низьким рівнем швидкодії — це NVidia GeForce GT 520. Характеристики цього
Графічний прискорювач NVidia GeForce GT 240: характеристики, специфікації та відгуки
Графічний прискорювач NVidia GeForce GT 240: характеристики, специфікації та відгуки
До графічних прискорювачів початкового класу в 2009 році ставився NVidia GeForce GT 240. Характеристики самого ж акселератора чітко вказують на те,
Графічний адаптер NVidia GeForce 9800 GT: характеристики, тести в іграх та відгуки
Графічний адаптер NVidia GeForce 9800 GT: характеристики, тести в іграх та відгуки
Графічний прискорювач для складання бюджетних ПК в 2009 році з одними з найкращих технічних специфікацій для цієї ніші — це «НВидиа ДжиФорс 9800 GT».
Відеокарта NVIDIA GeForce 210: характеристики
Відеокарта NVIDIA GeForce 210: характеристики
Дискретний графічний прискорювач бюджетного класу з вельми скромними характеристиками і дуже доступною ціною – це NVidia GeForce 210. Характеристики
Графічний прискорювач NVidia GeForce GT 640: характеристики, відгуки і можливості
Графічний прискорювач NVidia GeForce GT 640: характеристики, відгуки і можливості
Графічний адаптер середнього класу 2012 року випуску з доступною вартістю і прийнятними технічними специфікаціями — це все про NVidia GeForce GT 640.