Чому не працюють торренти і як це виправити

504 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас люблять фільми, музику, ігри, але все це досить дорого. Вартість вираховується в доларовому еквіваленті, а, як відомо, зараз не найкращі часи для придбання якого-небудь товару, ціна якого визначена доларом. На допомогу нам приходять добрі і не дуже пірати – варти правосуддя і безкоштовного кіно. Але Земля кругла, тому в цих людей досить багато проблем. Саме їх ми сьогодні і спробуємо вирішити, щоб сказати: "Заповітне кіно повністю безкоштовно!". У даній статті ми розповімо, чому не працюють торренти, небезпеки при їх використанні, а також що робити, якщо у вашій країні торрент заблокований на державному рівні. Стаття рекомендується виключно для початківців користувачів операційної системи Windows.


Що таке торрент і трекер

Для початку варто розібратися, як же працює світова піратська павутина під назвою Torrent. Назва даної програми всім відомо, адже любителів безкоштовного софта і фільмів ой як багато, а платити видавцеві величезні гроші не хочеться. Подібним ходом думки оперували люди, які створили цю програму, адже спочатку інтернет був абсолютно безкоштовним, так чому він повинен бути платним зараз? Отже, сам файл в торрент спочатку заливає один чоловік, після чого створюється спеціальний однойменний файл, з допомогою якого можна завантажити вміст - торрент файл. Багато бачили, що будь завантажуваний файл не створює свою копію на комп'ютері, а просто відправляється кудись. Так от, це «кудись» і є всі підключені до мережі користувачі торрент.


Чому не працюють торренти і як це виправити
Завдяки настільки хитрої технології практично неможливо відшукати комп'ютер, який залив файл, тому пошуки хакерів в даній мережі іноді не увінчуються успіхом. Тепер стоїть питання в тому, що ж таке трекер. Як вже говорилося, доступ до вмісту торрента можна отримати через однойменний файл, але як передати його іншим зацікавленим у цьому користувачам? Звичайно ж через сайт – це і є торрент трекер. Він складається з декількох частин, в тому числі сервер з базою даних, де зберігаються всі торрент-файли, через які звичайні користувачі можуть завантажувати ті чи інші файли. Головна проблема в тому, що сайт можна дуже легко заблокувати, а це в нашій країні це досить популярне явище. Всі пам'ятають самий популярний торрент трекер «Рутор» - його більше немає, оскільки його заблокували. Доступ до сайту можливий виключно через VPN. Ось ми і розібралися в тому, чому не працюють торрент трекери. У наступному пункті ми поговорив про основні причини блокування, після чого розповімо, як обійти блокування.

Причини того, чому не працює торрент трекер

Багато виробників антивірусів негативно ставляться до торрентів, тому в базу даних будь-якої такої програми часто вшивається ім'я торрент файлу, або ж при установці трекера антивірус лютує і просить вас допомогти йому у видаленні цієї програми. Можливо, що ваш улюблений торрент трекер не заблокували, а у вас його блокує антивірус. Инактивируйте його, після чого спробуйте знову.
Також, якщо у вашого коханого трекера які-небудь проблеми з обладнанням, то завантаження в такому випадку теж буде неможливим. Тому рекомендуємо зайти на офіційний сайт трекера і прочитати останні новини.
Чому не працюють торренти і як це виправити
Якщо говорити про те, чому влада блокує торрент, то відповідь очевидна – досить великий ринок збуту і оборот капіталу, який ніяким чином не піддається оподаткуванню. До речі, у західних країнах люди навіть бояться використовувати торрент, адже це поза законом, а при виявленні цієї програми на комп'ютері може світити дуже великий штраф.

Чому не працює торрент клієнт під назвою UTorrent

Як вже говорилося в пункті вище – спробуйте зупинити ваше антивірусний засіб. Під час скачування ваш комп'ютер підключається до безлічі інших, що дуже схоже на DDOS атаку. Якщо ж ви ставите питанням про те, чому не працює «Зона» торрент, то відповідь буде аналогічним. По своїй суті, «Зона» ідентична свого оригіналу, у неї є лише функція пошуку всіх доступних торрентів. Спробуйте оновити ці дві програми до останньої версії. Якщо не допоможе, то варто використовувати VPN – це засіб, завдяки якому ваш IP-адресу стає іншим, наприклад, громадянина Франції. Таким способом багато качають торренти.
Чому не працюють торренти і як це виправити

Способи обходу блокування

У пункті про те, чому не працюють торренти, ми вже зачіпали тему того, що уряд блокує трекери. Є ще один спосіб передачі торрентів з рук в руки – це Magnet-посилання, що виконують ту ж роль, що і їх файлові аналоги, але їх скупчення куди складніше відстежити і видалити. В інтернеті є безліч сайтів, де фільми, музика, ігри та багато іншого поширюється виключно завдяки таким посиланнями.
Чому не працюють торренти і як це виправити

На закінчення

Сподіваємося, що після прочитання статті про те, чому не працюють торренти, ви зрозуміли основні причини виходу з робочого станах. Ми настійно не рекомендуємо використовувати подібні ресурси для передачі файлів, оскільки це може бути розцінено як порушення авторського права.

Популярі новини
Загрузка...