Стався збій "Скайпу". Що робити?

292 0 Новини високих технологій

Зараз складно знайти людини, який не зареєстрований ні в одній соціальній мережі. Навіть літні люди все активніше використовують Інтернет-ресурси і технології, з ними пов'язані. Якщо раніше найчастіше використовувалися різні чати і месенджери, то зараз на перший план виходить відеозв'язок. Однією з основних програм, яка забезпечує такого роду спілкування, є Skype. Дана програма дозволяє спілкуватися з застосуванням відео не тільки між людьми з одного міста, але і між різними країн. І оскільки популярність «Скайпу» зростає, в його роботі постійно з'являються нові функції і можливості. Користувачі, встановлюючи оновлення для цієї програми, як раз і хочуть бачити ці нові можливості, але іноді після таких оновлень відбуваються різні збої в роботі «Скайпу», наслідком яких може бути неможливість запуску програми навіть після її повної переустановки.


Помилка 1601

Збій «Скайпу» може відбутися з різних причин, однак найбільш поширеною є помилка під кодом 1601. Як правило, наявність такого збою помітити дуже легко. При запуску «Скайпу» його активне вікно відразу закривається, а на екрані з'являється повідомлення про помилку 1601. Але не завжди буває саме так. Іноді збій «Скайпу» проявляється іншим чином.
Стався збій "Скайпу". Що робити?

Можливі варіанти розвитку

Помилка 1601 може проявлятися і не дуже явно. Вона може сповільнювати роботу операційної системи, з-за неї можуть повільно відгукуватися клавіатура, миша та інше підключене обладнання. Комп'ютер може навіть підвішувати, а в самих критичних ситуаціях самостійно і несподівано починати перезавантаження або просто вимикатися.


Причини виникнення

Причин збою в роботі «Скайпу» може бути кілька. Щоб правильно її виявити, потрібно простежити, коли саме відбуваються помилки, які програми запущені в цей момент, чи працює «Скайп» або він тільки запускається. Розглянемо причини. Наприклад, збій «Скайпу» може бути викликаний тим, що установка відбулася не повністю. Таке трапляється якщо інсталяційний файл з програмою вже був пошкоджений при скачуванні. Однак причиною збою «Скайпу» може стати і шкідлива вірусна програма. Вона втручається або в системні папки, або в програмні файли. У дуже рідкісних випадках спровокувати збій може стороння програма, конфліктує зі «Скайпом» і видаляє помилково файли, необхідні для його запуску.
Стався збій "Скайпу". Що робити?

Як виправити помилку

Після встановлення причини збою «Скайпу» набагато легше її вирішити. Варіантів рішення проблем, як правило, декілька. Починати краще з самих простих і менш витратних за часом. Можливо, ще на початку шляху вийде вирішити проблему. Вдаватися до інших способів варто тільки у випадку, якщо попередні варіанти усунути збій «Скайпу» не допомогли.

Відновлення реєстрових записів

Іноді навіть самі незначні помилки в реєстрі можуть спровокувати серйозні проблеми в роботі системи та інших програм. Тому, чим раніше вдасться відкоригувати реєстрові записи, тим краще.
Однак важливо мати на увазі, що вдаватися до таких дій варто тільки при наявності певних знань і досвіду. В іншому випадку можна не тільки не усунути вже наявні помилки, але і взагалі пошкодити всю операційну систему. Оскільки такий ризик існує, користувачам, які в собі не впевнені, чи варто скористатися спеціальними програмами, які отсканируют систему, знайдуть і усунуть помилки. Крім того, перед тим як почати сканувати систему, спеціалізована програм створить резервну копію, щоб була можливість повернути її у попередній стан, якщо редагування вийде не цілком коректним. При успішному редагуванні, «Скайп» без проблем можна буде запустити, крім іншого швидкодію системи також буде підвищено.
Стався збій "Скайпу". Що робити?

Очищення системи

Кожен день користувачі виходять в Інтернет, переходять по десятках різних посилань, скачують файли, встановлюють програми. З-за цього в комп'ютері може скупчитися величезна кількість непотрібних файлів. Саме тому, іноді в різних програмах, у тому числі і в «Скайпі», можуть відбуватися збої. У цьому випадку може знадобитися очищення системи. Якщо в «Скайпі» стався збій з цієї причини, то чистка дисків від тимчасових файлів повинна допомогти. В процесі чищення всі непотрібні файли будуть видалені, у зв'язку з чим, буде збільшено швидкодію системи і виправлені інші помилки. Однак, в ручну чистити диски від тимчасових файлів не варто, краще скористатися призначеними спеціально для цього програмами, благо зараз їх величезна кількість.
Стався збій "Скайпу". Що робити?

Пошук вірусів

«Скайп» може не запускатися, тому що на комп'ютері може перебувати шкідливе програмне забезпечення, від якого не застраховані навіть володарі антивірусів. Якщо ж антивірусного захисту на комп'ютері немає, а помилка 1601 зберігається, варто спробувати встановити програму з пошуку вірусів, або сканувати комп'ютер на наявність в режимі онлайн.
Встановлена на ПК програма антивіруса також не гарантує повної безпеки, тому якщо є підозра на наявність шкідливого ПО, то варто перевірити комп'ютер іншими антивірусними програмами. Часто буває, що вірус знаходиться далеко не всіма антивірусами. Якщо якась вірусна програма була виявлена, то з нею треба діяти в відповідності з інструкціями, після чого і «Скайп» має заробити, і комп'ютер буде відчувати себе набагато краще. Це відіб'ється на його працездатності.
Стався збій "Скайпу". Що робити?

Оновлення драйверів

Можливо, могла застаріти якийсь драйвер, його оновлення повинно допомогти. І в цьому випадку також спеціалізовані програми виручать, вони отсканируют комплектуючі комп'ютера, перевірять драйвера на необхідність оновлення, самі їх знайдуть і оновлять. Але якщо після всіх пророблених дій все одно видно збій в «Скайпі» під кодом 1601. Як виправити цю помилку? В такому випадку, можливо, доведеться зробити відновлення системи або перевстановити операційну систему.

Популярі новини
Загрузка...