Докладно про те, як оновити WhatsApp

400 0 Новини високих технологій

Багато користувачі з нетерпінням чекали появи більш доступних стільникових телефонів, адже звичайні — стаціонарні, були важкі, незручні, якість сигналу був незадовільний, а раптом що трапиться на вулиці, доводилося бігти додому, і тільки з домашнього апарату викликати швидку допомогу або поліцію. Однак з початку 90-х років ринок стільникових апаратів почав зростати в геометричній прогресії, чому сприяло зменшення транзисторів, а значить, і всіх пристроїв, що використовують подібні технології. Тепер і телефони стали дійсністю, а їм на заміну прийшли смартфони з неймовірно зручними додатками. У даній статті ми докладно розповімо, як оновити WhatsApp на вашому смартфоні. Стаття рекомендується для користувачів операційної системи Windows.


Для чого потрібен WhatsApp

Можливо, ви застали ту пору, коли мобільні телефони тільки приходили на наш споживчий ринок. Вони були важкі, незручні, але зате давали чудову можливість, хоч і втридорога, поспілкуватися з людиною, яка живе на іншому кінці земної кулі, причому дзвінок міг відбуватися звідки завгодно, хоч з особистого лімузина, але, мабуть, звідти тільки і виходив, т. к. вартість подібних пристроїв сягала кількох тисяч доларів. Тепер можете уявити, наскільки це пристрій було недоступне в часи розпаду СРСР, а айфон на його тлі тепер здається дитячою іграшкою.
Докладно про те, як оновити WhatsApp
Отже, зараз 21 століття — ера комп'ютеризації та глобального спрощення життя людини. Тепер не треба лізти на дерево, щоб зловити стільниковий сигнал, не варто переплачувати тисячі доларів за який-небудь телефон, для інтернету і зв'язку підійде навіть найдешевший за 30 доларів (1690 руб.). Крім цього, зв'язок стала не те що дешевої, вона стала абсолютно безкоштовною з функцією відправлення відео!


З появою інтернету і різних програм, за типом WhatsApp, мобільний зв'язок почала стрімко котитися в небуття, тому на екранах телевізорів можна так часто почути рекламу супербезлимитных пакетів, де ви платите одну копійку і користуєтеся всю вічність. Проте не всі користувачі вміють добре користуватися додатками, тому в даній статті ми розповімо, як оновити WhatsApp безкоштовно. Варто зауважити, що оновлення буде проводитися на комп'ютері, телефоні ж дана функція автоматична.

Що потрібно, щоб оновити версію WhatsApp

Для початку варто зауважити, що оновлення проводиться абсолютно безкоштовно, тому якщо з вас вимагають гроші майстра або хтось ще — це чистої води обман, щоб заробити на вас. Для оновлення на комп'ютері в основному буде потрібно наявність інтернету. Також важливо врахувати, що для оновлення ваш додаток на телефоні та на комп'ютері має бути синхронізоване.
Докладно про те, як оновити WhatsApp
Робиться це наступним чином:
 • Завантажуєте WhatsApp на ваш комп'ютер.
 • Встановлюєте і запускаєте додаток.
 • Запускаєте додаток на телефоні.
 • На комп'ютер буде запропоновано сканувати QR-код телефоном, зробіть це.
 • Вітаємо, тепер на комп'ютері програма активовано.
 • Якщо ви давно не оновлювали додаток, то вона сама запропонує це зробити за вас, або ж просто не захоче запускатися, поки ви цього не зробите. Залишився останній і найважливіший пункт у тому, як оновити WhatsApp. У наступному пункті ми успішно оновимо додаток.

  Як оновити WhatsApp на Windows

  Отже, майже все готово, тепер залишається найголовніше — оновити. Переконайтеся, що ваше інтернет-з'єднання більш ніж стабільне, тому якщо буде обрив, то можливі непередбачувані наслідки як для самого додатка, так і для комп'ютера в цілому, адже нам не потрібен зайвий сміття на комп'ютері.
  Докладно про те, як оновити WhatsApp
  Інструкція по тому, як оновити WhatsApp:
 • Запустіть програму.
 • Авторизуйтеся.
 • У меню «Довідка» буде «Перевірити оновлення», натисніть на цю кнопку і чекайте повного завантаження оновлення.
 • Перезавантажте комп'ютер для вступу змін в силу.
 • Докладно про те, як оновити WhatsApp

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як оновити WhatsApp на вашому персональному комп'ютері. Також у меню буде галочка «Оновлювати автоматично», якщо її вибрати, то всі новітні оновлення будуть встановлюватися автоматично! Нагадуємо: оновлення програмного забезпечення відбувається на повністю безкоштовній основі, платними можуть бути лише виняткові можливості програми, але не воно саме, не дайте себе ввести в оману, тому що своєчасно відвідуйте сайт розробника і слідкуйте за всіма новинами додатки.

  Популярі новини
  Загрузка...