Докладно про те, як оновити Internet Explorer 11

403 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас користуються сучасними благами цивілізації, найбільшим і найвеличнішим з яких є комп'ютер. Він допомагає не тільки спілкуватися з далекими рідними, але і пізнавати нове, створити цілі світи в цифровому вигляді, а також багато іншого. Для доступу в глобальну мережу Інтернет ми використовуємо браузер, причому, у всіх людей різні смаки, саме тому так багато різних браузерів, намагаються знайти свою певну аудиторію. Для зручності також створюються доповнення. У даній статті ми докладно розповімо, як оновити Internet Explorer в домашніх умовах. Стаття рекомендується для користувачів операційної системи Windows, адже саме для неї і створювався даний браузер.


Переваги Internet Explorer 11

Для початку варто з'ясувати одну важливу річ, яка стосується Internet Explorer. З першим своєю появою цей браузер був вельми популярний багато років, але чому? Вся справа полягала у виключній інноваційності на той проміжок часу, адже хто, як не «Майкрософт» вміють створювати додатки для власної операційної системи. Також у той час Інтернет був не настільки дешевим, значить, не кожен міг собі його дозволити, тим більше, не кожен міг дозволити створювати власні додатки, що працюють через Інтернет.
Докладно про те, як оновити Internet Explorer 11
Однак, «Майкрософт» створює операційну систему, продає її всього за 100 доларів (5600 руб.), а в ній вже є весь пакет інструментів для роботи, на відміну від прямих конкурентів на той час. Причому, через пару років став більш-менш доступним Інтернет за допомогою аналогових модемів. Мабуть, кожен пам'ятає їх жахливий космічний звук під час роботи.


«Майкрософт» любить зберігати традиції, тому вони буквально інтегрували Internet Explorer власну ОС. Що мало свої плюси і мінуси. До мінусів можна віднести можливість для хакерів оволодіти комп'ютером, просто перейшовши за певною засланні в Internet Explorer. Час йде, а вищезгадана компанія відмовляється від свого браузера, але що робити з версіями, де немає Edge? Не варто панікувати завчасно, все досить просто. Адже саме для цього і створювався Internet Explorer 11. Як екстрений замінник Edge для старих систем (по відношенню до Windows 10). У наступному пункті статті ми докладно розповімо, як оновити Internet Explorer до останньої 11 версії. Інформація, наведена нижче, не тільки поліпшить роботу браузера, але і посилить захист вашого комп'ютера.

Як оновити Windows Internet Explorer

Даний пункт призначений в першу чергу для тих, хто відключає оновлення системи відразу ж після її установки. Якщо ви - майстер, то говоримо відразу: для оновлення браузера необхідно оновити всю систему, заодно оновиться і браузер. Своєчасне підтримання актуальності елементів системи – це перший крок до вашої анонімності в мережі, тому нічого боятися не варто, ваші дані не попливуть в мережу, як часто розповідають у страшилках.
Докладно про те, як оновити Internet Explorer 11
Інструкція по тому, як оновити Internet Explorer до 11-ї версії:
 • Для початку потрібно активувати Windows. Якщо ні, то придбайте ліцензійний ключ в офіційному магазині – це кращий вибір у даній ситуації.
 • Тепер потрібно зайти в «Настройки» або «Панель управління», якщо у вас Windows 7.
 • Далі потрібно знайти пункт, що відповідає за оновлення. На Windows це пункт «Оновлення та безпека».
 • Далі послідує пропозиція негайно оновитися, що і слід зробити. У списку пакетом автоматично повинен бути Internet Explorer 11 тому почніть оновлення в стандартному виборі.
 • Комп'ютер завантажує оновлення, встановить їх і кілька разів перезавантажиться. Після цього значок браузера зміниться на характерний Internet Explorer 11.
 • Оновлення застарілих версіях

  Сьогодні оновити Internet Explorer на Windows XP неможливо. Вся справа в тому, що обслуговування цієї операційної системи закінчилося ще до появи Windows 8.1. Те ж відноситься і до версії Internet Explorer 11.
  Не просто так «Майкрософт» надають одинадцятий версію разом з оновленням системи, оскільки браузер інтегрований в систему, а Windows XP давно вичерпав свій термін служби. Однак, в наступному пункті ми вкажемо, як вирішити і цю проблему.
  Докладно про те, як оновити Internet Explorer 11

  Популярні аналоги

  Якщо запитати кого-небудь ваших друзів про те, який браузер їм більше всього подобається, то у кожного буде свій оригінальний відповідь. Тому на даний момент настільки барвистий і багатофункціональний світ сучасних браузерів, а також це промінчик надії для застарілих систем, одна з яких описана вище. Розробники досить лояльно ставляться до своїх фанатів, тому випускають версії для Windows XP, яких зараз чимала кількість. Також варто зауважити, що дана ОС підтримує тільки 3 гігабайти оперативної пам'яті, значить, доведеться використовувати більш економічний браузер, яким і є Firefox. Також рекомендуємо звернути увагу на «Яндекс браузер», хоч він, порівняно з попереднім, споживає трохи більше пам'яті.
  Докладно про те, як оновити Internet Explorer 11

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як оновити Internet Explorer до останньої - 11-й версії. Може, в далекому майбутньому «Майкрософт» порадує нас новою версією даного браузера, а поки нам залишається тільки користуватися одинадцятою і поглядати в бік інших розробників. Якщо у вас Windows XP, то рекомендуємо оновити до 10 т. к. в економічності ця ОС не поступається.

  Популярі новини
  Загрузка...