Помилка 692 – поломка або тимчасова складність?

297 0 Новини високих технологій

Дуже багато процесів прив'язане до мережі Інтернет. І як буває неприємно, коли з'єднання розривається, та ще й з якоюсь помилкою. Звичайно, можна зателефонувати провайдера, щоб попросити його усунути виниклі неполадки. Але існують помилки, які можна виправити самостійно.

Помилка 692 - що це?

Цей тип помилок на комп'ютері є дуже неприємним. Адже зазвичай помилка 692 свідчить, що відбулася апаратна несправність в пристрої, подаючому на лінію Інтернету сигнал. Дослівно це виглядає так – у модемі або іншому пристрої зв'язку виникла апаратна помилка.


Помилка 692 – поломка або тимчасова складність?
Не варто вдаватися в паніку і відразу бігти зі своїм модемом в сервісний центр. Спочатку варто розглянути можливі причини поломки і спробувати усунути їх самостійно.

Причини виникнення помилки

В основному, помилка 692 з'являється у тих користувачів, які використовують в якості пристрою зв'язку застарілі моделі модемів або стаціонарні телефони. Причому абсолютно неважливо, яка операційна система встановлена на вашому ПК, яке налаштоване підключення і хто Інтернет подає.
Помилка 692 – поломка або тимчасова складність?
Можна відразу зв'язатися з провайдером і поцікавитися, чи немає яких-небудь несправностей на лінії (ремонтних робіт, розриву кабелю тощо). Якщо це так, то причин для паніки немає, і потрібно просто запастися терпінням. Отже, варто розглядати п'ять основних варіантів, коли з'являється помилка 692:
 • технічна поломка пристрою зв'язку або його відключення від живлення;
 • пошкодження кабелю (варіантів багато – від самого розриву кабелю до несправних мережевих гнізд, коннектора, замикання);
 • неправильні налаштування мережі на ПК;
 • збій в глобальних налаштуваннях модему, про що і говорить дана помилка;
 • відсутність сигналу Інтернету з боку постачальника послуг.
 • Способи усунення помилки

  У кожній операційній системі існують свої способи рішення даної проблеми. Наприклад, якщо вискочила помилка 692 Windows 7 пропонує після діагностики виконати перезавантаження ПК. Цілком ймовірно, що просто стався невеликий збій? і деякі служби відключилися, в тому числі і мережеву взаємодію.


  Ще один дієвий спосіб – повна переустановка драйверів мережевого обладнання. Або інший варіант – перепрошивка модему, якщо потрібно. Якщо з оновленням драйверів проблем не повинно виникнути навіть у недосвідчених користувачів, то прошивка пристрою зв'язку – це робота, яку краще довірити професіоналам.
  Помилка 692 – поломка або тимчасова складність?
  Якщо помилка 692 після зазначених процедур не зникла, можна перевірити мережевий кабель. Можливо, він пошкоджений. Хоча візуально визначити, в якому місці кабель не подає харчування, дуже складно. Зате можна обстежити коннектори на предмет їх якісного з'єднання з роз'ємами ПК і модему. І нарешті, останній засіб. Якщо з'явилася 692 помилка, PPPoE-з'єднання не відповідає, цілком імовірно, що в його роботі виникли проблеми. В якості альтернативи потрібно видалити неробочий підключення в налаштуваннях і підключити його заново, з повним шляхом налаштування. Якщо жодна з перерахованих вище засобів не допомогло – значить, існує серйозна проблема з самим пристроєм зв'язку. І тут без допомоги кваліфікованих фахівців не обійтися ніяк.

  Популярі новини
  Загрузка...