Новини високих технологій
» » Помилка Critical Structure Corruption на Windows 10: Як виправити?

Помилка Critical Structure Corruption на Windows 10: Як виправити?

22-02-2018, 12:47
728
Якщо при роботі з комп'ютером періодично став з'являтися синій екран з помилкою, то це серйозний привід зайнятися "лікуванням" системи, оскільки подібні несправності можуть призвести до повної поломки пристрою. У даній статті ми розберемося з тим, як виправити Critical Structure Corruption на Windows 10.

Можливі причини

Щоб дізнатися точну причину несправності, необхідно провести безліч тестів і перевірити різні компоненти ПК. При появі цієї помилки користувачам необхідно звернути увагу на наступні моменти:


перевірка комп'ютера антивірусною програмою; встановлення всіх оновлень з сервісу Windows Update; перевірка розділів жорсткого диска; перевірка стану оперативної пам'яті; переустановка драйверів; очищення реєстру. Розглянемо всі перераховані варіанти і спробуємо виправити Critical Structure Corruption на Windows 10.

Сканування антивірусом

Перевірити ПК на наявність шкідливого ПЗ - це перше, що необхідно зробити у разі появи помилки. Рекомендується завантажити сторонній антивірус, а не використовувати стандартний "Захисник Windows", оскільки той не зможе забезпечити необхідний рівень сканування. Встановіть Kaspersky, Dr.Web або подібний софт.

Установка оновлень

Частина помилок виникає з-за того, що користувач відмовляється встановлювати свіжі оновлення операційної системи. Для цього вам необхідно відкрити "Центр оновлень" і перевірити наявність нових патчів. Після завантаження та установки перезавантажте комп'ютер, перевірте наявність помилки Critical Structure Corruption. Якщо синій екран з таким текстом не зникає, тоді переходьте до наступного кроку.


Перевірка компонентів

Тепер переходимо до тестування вінчестера і ОЗП. Щоб перевірити вінчестер, необхідно зробити наступне: Запустіть командний рядок. Зробити це можна через пошуковий рядок або через вікно "Виконати" з допомогою команди cmd. Тепер напишіть рядок sfc /scannow і запустіть сканування клавішею Enter. Програма почне сканування системних файлів. При виникненні проблем утиліта попросить перезавантажити ПК і автоматично виправить їх, якщо це можливо. Також рекомендується провести дефрагментацію HDD. Для цього скористайтеся стандартним додатком Windows: Клацніть ПКМ по розділу жорсткого диска і зайдіть в "Властивості". Відкрийте вкладку "Сервіс" і клацніть по кнопці "Оптимізувати". У вікні, що відкрилося, виконайте аналіз стану жорсткого диска і запустіть дефрагментацію при необхідності.
Щоб виправити Critical Structure Corruption на Windows 10 необхідно виконати тестування планок ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті. Зробити це можна через програму Memtest86+. Оскільки перевірку ОЗУ можна виконати тільки без запуску операційної системи, вам доведеться створити завантажувальний накопичувач з цією утилітою. Далі запустіть Memtest86+ з-під BIOS. Якщо під час тесту з'явиться хоч одна помилка, значить, оперативну пам'ять доведеться змінювати, оскільки вона не підлягає відновленню.

Реєстр

Також дана помилка може виникати з-за помилок в реєстрі, які необхідно виправити. Для цього скористайтесь сторонньою програмою CCleaner. Її можна безкоштовно завантажити і встановити з офіційного сайту розробників. Після цього запустіть програму і зробіть наступне: Відкрийте вкладку "Реєстр" через бічне меню. Натисніть кнопку "Пошук проблем", щоб запустити сканування. Після завершення натисніть на "Виправити вибране". По завершенні перезавантажте персональний комп'ютер. Тепер ви знаєте, як виправити Critical Structure Corruption на Windows 10 за допомогою різних методів.
Цікаво по темі
Що робити, якщо не встановлюється розширення Google Chrome?
Що робити, якщо не встановлюється розширення Google Chrome?
Розширення для браузера є зручним і незамінним засобом збільшення функціоналу. З їх допомогою ви можете блокувати рекламу на сайтах, додавати
Як видалити NET Framework: інструкція
Як видалити NET Framework: інструкція
NET Framework - програмна платформа, розроблена компанією Microsoft. З її допомогою створюються програми, тому наявність даного пакету на комп'ютері
Що робити, якщо в грі немає звуку?
Що робити, якщо в грі немає звуку?
Геймери часто стикаються з проблемами в комп'ютерних іграх. Частина з них пов'язана з продуктивністю на їх комп'ютерах, інша – з проблемами в ігрових
Як відновити биті сектори на жорсткому диску за допомогою програми Victoria? Перевірка жорсткого диска на биті сектори
Як відновити биті сектори на жорсткому диску за допомогою програми Victoria? Перевірка жорсткого диска на биті сектори
Як відновити биті сектори жорсткого диска у себе вдома? Причина виникнення бед-блоків, засоби вирішення проблем та профілактики. Відновлення HDD за
Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7
Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Шкідливі оновлення Windows 7
Не всі користувачі комп'ютерів і ноутбуків пробували на ділі Windows 7. Багато з тих, хто належить до IT-спільноти, використовують в якості