Що таке помічник з оновлення до Windows 10?

598 0 Новини високих технологій

Багато користувачів не звертають увагу на таку важливу річ, як оновлення, від чого відбувається безліч різних помилок, багів, лагів і іншого, адже розробники з дня у день намагаються принести в операційну систему що-небудь нове і досить корисний, прибравши при цьому погані моменти. Якщо ви ніколи не використовували автоматичне оновлення, то саме для таких людей і створений помічник з оновлення до Windows 10 від самого розробника даної ОС. Дана стаття рекомендується виключно для початківців користувачів операційної системи Windows.


Для чого потрібен помічник з оновлення до Windows 10 - Creators Update

Операційна система Windows практично кожні кілька місяців здійснює глобальні оновлення як свого вбудованого антивіруса, так і інших не менш важливих компонентів, наприклад, браузера Edge. У зв'язку з новиною, що операційна система Windows стежить за своїми користувачами, багато користувачів тут же почали шукати мільйони способів відключити будь-які оновлення, а також антивірус, адже куди краще аналоги на ринку програмного забезпечення.
Що таке помічник з оновлення до Windows 10?
У 2017 році вийшло глобальне оновлення під назвою Creators Update. Воно орієнтовано виключно на власні планшетні комп'ютери від Microsoft. Його основне нововведення полягає в заміні звичайного Paint на Paint3D, тому якщо хочете скоріше встановити його, то сміливо використовуйте помічник з оновлення до Windows 10. Але все ж варто розібратися, навіщо ця програма? Справа в тому, що для переходу від версії 1600 до 1700 неможливо без переустановлення операційної системи заново, але це додаток доводить зворотне. Багато користувачів скаржаться, що додаток заважає їм виконувати повсякденну роботу, вимагає постійну перезавантаження комп'ютера, але це не так, тому що один раз варто зробити повне оновлення, а вже потім воно не буде вас турбувати. У наступному пункті статті ми розберемося, як дістати цей додаток для Windows свого 10.


Де дістати програму "Помічник з оновлення до Windows 10"

Якщо ж вас звабили привабливі пропозиції нового оновлення, то програма обов'язково допоможе перейти з однієї версії на іншу. Мабуть, кожен знає, як це клопітно перевстановлювати систему, тому добрі розробники зглянулися і додали помічник з оновлення. Як отримати додаток? Помічник з оновлення до Windows 10 встановлюється на ваш комп'ютер з останніми оновленнями системи, тому просто не блокуйте їх.
Що таке помічник з оновлення до Windows 10?
До речі, якщо уважно прочитати угоду користувача Windows, то в одному з пунктів вказано, що відключення оновлень може розраховуватися компанією як злом, і передано рада підприємців законодавчим органам на розгляд, тому настійно рекомендуємо мовчки погоджуватися з оновленнями, такі вже правила, яких варто дотримуватися кожному, якщо не хочеться оплачувати величезні штрафи.

Шахраї

Настільки не радимо вам скачувати дане додаток зі сторонніх сайтів, оскільки є дуже велика ймовірність завантажити вірус, або інше вірусне програмне забезпечення. Чим це може загрожувати? Безліччю неприємних проблем, серед яких викрадення банківських карт, а якщо хакер достатньо хороший майстер, то є можливість за помилку слідчих отримати кримінальну справу за статтею «Шахрайство», тому що такі історії не рідкість у наш. Також якщо хочете завантажити будь-який додаток, то в Windows 10 присутній свій власний магазин додатків, де є і безкоштовні версії, а платні не такі вже й дорогі, незважаючи на курс долара, оскільки ціни орієнтовані на Росію.
Що таке помічник з оновлення до Windows 10?

На закінчення

Що таке помічник з оновлення до Windows 10?
Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, що таке помічник з оновлення до Windows 10. Рекомендуємо використовувати цей додаток, оскільки воно не потрібне втручання користувача для оновлення компонентів системи, що в сучасному світі дуже і дуже важливо.

Популярі новини
Загрузка...