Огляд Valkyria Chronicles II на PSP

89 0 Новини високих технологій

В ігровій індустрії, яка раніше була творчим місцем для талановитих розробників, які відбулися сильні зміни — вона стала старше. Це означає, що на одній оригінальність і якість продукту далеко не заїдеш, тому переважна кількість авторів намагаються приділяти якомога більше уваги потужною і своєчасної рекламної кампанії.

Загальна інформація

Valkyria Chronicles II продемонструвала чудову комбінацію між тактикою і японською анімацією (аніме), однак так і не отримала належної уваги при просуванні від своїх розробників. Ні "Сега", ні "Соні" не змогли забезпечити її хорошою підтримкою, внаслідок чого користувачі воліли віддати свої гроші іншим проектам. Як тільки у видавництві усвідомили весь потенціал, який весь цей час переховувався в "Хроніках", його почали розкручувати по повній. На світ стали з'являтися різні серіали, комікси, сувенірна продукція, аудіокниги і, звичайно ж, перенесення другий частини на портативну консоль. Новини про вихід Valkyria Chronicles II на PC поки не обіцяють нічого конкретного, однак у гравців все ж може з'явитися шанс випробувати другу частину "Хронік" на персональних комп'ютерах. Про нових перенесення буде відомо в майбутньому.


Огляд Valkyria Chronicles II на PSP
Кошти, витрачені на розробку, не повинні були досягати неймовірних розмірів, тому вибір розробників впав на Playstation Portable. Що ж у підсумку вийшло? Про це дізнаємося далі.

Про маленьку войовниці

Процес перенесення друге "Хронік Валькірії" не приніс творцям ніяких неприємних сюрпризів. Авторам вдалося зберегти всі кращі моменти з першої частини і при цьому додати кілька нових приємних деталей. Що стосується геймплея і розкладки кнопок, то їх залишили без будь-яких змін — приємний бонус для всіх шанувальників оригінальної версії.


Битви все так же проходять раундами. Командиру дається плоска карта, за допомогою якої він повинен розібратися з поточною ситуацією і віддати відповідні накази, заробивши бонуси. Після цього він приймає управління над бійцями в свої руки (третя особа) і починає активну гру. Варто також згадати про обмежені переміщеннях і лімітованої атаці — тільки один удар. Поки гравець не завершить свій хід, жоден супротивник не зрушиться з місця, але при цьому всі вони будуть стріляти в активного солдата.

Про недоліки

Огляд Valkyria Chronicles II на PSP
Valkyria Chronicles II на psp програє оригінальній грі в графічному виконанні. Розробникам довелося відмовитися від технології cel-shading, з-за чого перенесення "Хронік Валькірії" втратив свій унікальний стиль. Але гра може похвалитися привабливим візуальним рядом. З-за скромних консольних потужностей у розмірі змінилися локації. Правда, назвати це недоліком точно не можна, адже "Сьогі" вдалося обернути його на свою сторону. Відтепер бої розгорнулися не на одній великій території, а на декількох менших. Щоб переміщуватися з одного місця на інше, гравець повинен користуватися транспортними вузлами", при цьому правильно планувати свої дії і вірно застосовувати тактику розподілу загону.

Що новенького?

Велика частина елементів, доданих в Valkyria Chronicles II, були відсутні в оригінальній грі. Деталі і їх кількість дійсно вражають: враховується рельєф і погода під час битви, зведення мостів і сходів, підриви, тарани і багато іншого. Ще однією новинкою у другій частині стала наявність індикатора "бойовий дух". Він впливає на ефективність загону і на прояв позитивних/негативних рис. Положення стрілки буде помітно змінюватися в моменти, коли наші солдати вб'ють противника і захоплять базу, або коли ворог першим кинеться в бій.
Огляд Valkyria Chronicles II на PSP
Valkyria Chronicles II на PSP — це приємне доповнення до оригінальної версії. Існує надія на те, що розробники візьмуть піар-тактику до відома і вже не допустить помилок "Хронік" у наступних іграх.