Як вивести зображення з ноутбука на телевізор: кілька простих методів

318 0 Новини високих технологій

Напевно, нікому не потрібно пояснювати, що ноутбуки, ультрабуки при всіх своїх можливостях навіть при установці найбільш сучасних графічних прискорювачів не здатні забезпечити комфортний перегляд відео в сенсі того, що мають занадто малу діагональ екрану. Нинішні ТВ-панелі володіють екранами куди більшими. Про те, як вивести зображення з ноутбука на телевізор будь сучасною чи застарілою моделлю, й піде далі мова. Для цього знадобляться елементарні навички в області підключень і знання операційної системи комп'ютера і телевізора (якщо він, звичайно, підтримує такі функції).


Передача зображення з ноутбука на телевізор: основні аспекти підключення і транслювання

Найголовніша проблема передачі зображення з будь-якого комп'ютерного або мобільного пристрою полягає у втраті якості і уповільнення відтворення відео або трансляції гри, а також у швидкості відкриття тих же фотографій.
Як вивести зображення з ноутбука на телевізор: кілька простих методів
Таким чином, спочатку сам питання того, як вивести зображення з ноутбука на телевізор, складається якраз з вирішення проблем подібного роду. Але тут доведеться подумати, що сама головна проблема полягає в тому, те, що, з одного боку, на ноут все може працювати нормально, завдяки тому ж графічному прискорювачу, якого на телевізорі немає, з іншого – і сама панель може не сприймати підключення через банальну несумісності пристроїв.

Варіанти підключення

Що стосується об'єднання ноутбука або телевізора в одну систему, варіантів тут не так вже й багато.
Як вивести зображення з ноутбука на телевізор: кілька простих методів
Використовувати можна або дротове підключення на основі наявних входів на панелі і виходів на ноутбуці начебто DVI або HDMI, або бездротове підключення через Wi-Fi. Проблема кабелів полягає в тому, що занадто довгими їх зробити не можна (деякі фахівці вказують довжину не більше 15 метрів, а то й менше). Бездротовий зв'язок теж має свої обмеження, пов'язані з радіусом дії маршрутизатора (роутера або ADSL-модему), який за завяленным характеристиками становить приблизно триста метрів прямої видимості, але обмежується лише сотнею, і то не завжди (деякі роутери типу TP-Link підтримують і того менше).


Як вивести зображення з ноутбука на телевізор через HDMI?

Кабельне підключення ноутбука до телевізійної панелі є найпростішим. Проте в даному випадку слід врахувати кілька нюансів.
Як вивести зображення з ноутбука на телевізор: кілька простих методів
По-перше, при прямому з'єднанні звуку не буде, оскільки інтерфейс HDMI на це спочатку не розрахований. Тому доведеться увійти в налаштування звуку Windows з зображенням на екрані телевізора і вибрати саме звуковий драйвер HDMI, а не той, який встановлений в системі за умовчанням (зразок High Definition Audio). Зверніть увагу і на той момент, що два одночасних підключень по описуваного інтерфейсу не підтримуються. Тобто якщо у вас є телевізійна приставка або домашній кінотеатр, то їх доведеться відключити. Далі (на прикладі Windows 10) все просто. Натискаєте на кнопку повідомлень в системному треї і вибрати плитку дублювання екрану. Після цього використовуєте потрібний режим.

Підключення через бездротову мережу

Тепер подивимося, як вивести зображення з ноутбука на телевізор через WiFi. В принципі, дії на практиці практично аналогічні, але в даному випадку основну роль грає синхронізація панелі з лептопом (за умови, що і сам телевізор має вбудований модуль бездротового зв'язку). Незважаючи на те що у Windows-системах такий інструмент є, без підтримки Miracast, Wi-Fi Direct або Intel WiDi не обійтися.
Як вивести зображення з ноутбука на телевізор: кілька простих методів
Якщо така можливість є, у вирішенні проблеми того, як вивести зображення з ноутбука на телевізор, і нічого вигадувати не треба. Запускаєте аплет на телевізорі з підтримкою синхронізацією на ноут і чекаєте, поки визначиться підключається пристрій. Взагалі, проблема того, як вивести зображення з ноутбука на телевізор, з використанням сучасної техніки вирішується досить просто. Але в деяких випадках можуть спостерігатися затримки, які, по всій видимості, пов'язані або з підключенням, або сумісності обладнання.

Що краще?

Якщо підводити підсумок у вирішенні питання того, як вивести зображення з ноутбука на телевізор, доводиться визнати, що сучасні роутери не здатні забезпечити потрібну швидкість передачі даних, а ось дротові підключення працюють набагато краще. Проблеми з HDMI вирішуються самим елементарним способом вибору відповідного пристрою відтворення. З DVI таких проблем немає, але ось підключення через кілька штекерів типу «тюльпан» (як це радять багато користувачів або компанії, що надають послуги перегляду телебачення онлайн, краще не використовувати взагалі і якість нижче, і сигнал не той). Таким чином, неважко зробити висновок, що дротове підключення ноутбука або стаціонарного комп'ютерного терміналу до сучасної телевізійної панелі на даний момент залишається актуальним настільки, що ніякі бездротові технології його не переплюнуть (тим більше що при такій зв'язку можуть спостерігатися помилки і збої програмного характеру).

Популярі новини
Загрузка...