Kaspi-гаманець: інструкція по використанню

17 0 Новини високих технологій

Зовсім недавно населення нашої країни лякало словосполучення "електронні гроші і гаманці". Народ не довіряв цьому, вважаючи обманом. Сьогодні ж люди, особливо молоде покоління, що вже і не можуть собі уявити життя без зручностей, які надають електронні гроші. Kaspi-гаманець багатьом жителям Казахстану полегшив життя і заощадив час і кошти. За допомогою цього гаманця можлива оплата комунальних послуг, штрафів та податків, поповнення балансу багатьох телефонних операторів, купівля товарів в кредит або в розстрочку, та ще й отримання за це бонусів.


Kaspi-гаманець: інструкція по використанню

Створення гаманця

Kaspi-гаманець створюється досить просто, головне умова – наявність номера одного зі стільникових операторів Казахстану. Тепер весь алгоритм:
 • Переходимо на офіційний сайт "Каспі Банку".
 • На головній сторінці вибираємо «зареєструвати гаманець», далі вводимо номер телефону, до якого у вас є постійний доступ (це важливо), на нього відразу ж приходить СМС з кодом, необхідним для продовження реєстрації.
 • Заповнити всю необхідну інформацію в зазначені поля (ім'я, дата народження). Дані вносьте свої, бо при оплаті певних видів послуг потрібно буде ввести ІІН, якщо він не співпаде з вашим ім'ям і датою народження, встановленої при реєстрації, проведення операції буде неможливо.
 • Придумати і ввести пароль (і записати його).
 • Ви відкрили свій Kaspi-гаманець!
  Kaspi-гаманець: інструкція по використанню

  Як поповнити баланс?

  Поповнити гаманець не складніше, ніж його створити:
 • Знаходимо термінал "Каспі Банку". Його можна знайти за яскраво-червоному кольору. Дані пристрої розташовуються у всіх містах Казахстану і районних центрах. Якщо у вашому населеному пункті таких терміналів немає, можна скористатися іншими (наприклад, "Касса24") в розділі фінансові послуги або банківські операції (в залежності від терміналу).
 • Шукаємо яскраво-червоний значок "Каспі Банку", після цього натискаємо на нього, вибираємо «Поповнити гаманець».
 • Вносимо необхідну суму.
 • Обов'язково натиснути на кнопку «Оплатити».
 • Баланс майже завжди надходить миттєво, іноді відбуваються затримки хвилин на 30.


  Kaspi-гаманець: інструкція по використанню

  Оплата комунальних послуг

  В цілях економії часу і засобів велика кількість молоді стало використовувати Kaspi-гаманець. Оплата комунальних послуг, відгуки про яку 100% позитивні, проводиться швидко, просто і надійно. Все, що необхідно зробити:
 • Зайти в свій кабінет на сайті.
 • Знайти цікаву послугу (світло, газ, телефон, вода, домофон).
 • Перевірити заборгованість. Для цього потрібно ввести номер особового рахунку, після чого буде вказана інформація про борг, а також при оплаті деяких послуг з'являються ПІБ власника нерухомості та його адресу.
 • Вказати перераховується суму (система дозволяє вказувати її до тиынов).
 • Вибрати місце, з якого буде здійснено списання коштів: Kaspi-гаманець, бонусний рахунок або пластикова карта (мається можливість оплати карткою іншого банку).
 • Натиснути на кнопку "оплатити", у вікні підтвердити оплату. Якщо сума перевищує 5000 тенге, на мобільний телефон, вказаний при реєстрації, прийде СМС-повідомлення з кодом, який необхідно буде ввести в поле.
 • Як перевірити оплату?

  Для цього в розділі «Мої платежі» потрібно вибрати вкладку «Історія». Все вдало здійснені операції будуть відзначені зеленим кружечком. Ті операції, які ще не пройшли, будуть вказані червоним кружком зі знаком оклику всередині. Оплата відбувається відразу, у поодиноких випадках може бути затримка, знову ж таки не з вини "Каспі Банку", а в результаті внутрішніх технічних проблем підприємств, на особові рахунки яких і відбувається переказ грошових коштів.
  Kaspi-гаманець: інструкція по використанню

  Інші послуги

  Гаманець надає можливість оплачувати величезну кількість послуг. Крім комуналки, можна проплатити дитячий садок, податки, штрафи, мобільний зв'язок. На сайті є навіть свій магазин, де можна використовувати для оплати Kaspi-гаманець. Відгуки про цю послугу різняться: деякі користувачі не можуть правильно зробити замовлення і оплату продукту, інші ж використовують її при кожній покупці, бо каталог товарів представлений досить широким асортиментом (побутова техніка, електроніка, товари для дому, іграшки та інше). Можливість переказу грошей з рахунку на рахунок всередині системи і між картами також додає плюс до загального рейтингу гаманця. Дана послуга, як і всі інші, проводиться «на автоматі», без будь-яких несподіваних моментів. Уваги заслуговує клуб "Каспі-RED", вступити до якого може кожен, хто має Kaspi-гаманець. Що це таке, можна подивитися на офіційному сайті, але в двох словах – це можливість купувати товари в розстрочку без переплати.
  Kaspi-гаманець: інструкція по використанню

  Мобільний додаток

  Для тих, хто не розлучається зі своїм смартфоном, але при цьому не має комп'ютера, послуга також доступна, оскільки керівництво банку розробило повнофункціональне додаток з усім списком послуг, що надаються гаманцем. У використанні програми також немає ніяких труднощів – все просто і зрозуміло. Перебуваючи в пробках або під час руху в маршрутці на роботу чи ще кудись, можна провести оплату всіх комунальних послуг, не виділяючи для цього додаткового часу.
  У підсумку Kaspi-гаманець надає більшу вигоду як у часі, так і в грошах: т. к. за поповнення та оплату послуг система не стягує комісію взагалі. Крім цього, користувачі отримують бонус у розмірі 1% від витраченої суми. Здавалося б, небагато, однак при середній щомісячній оплаті комуналки в 20000 тенге 200 з них повертаються на гаманець у вигляді бонусів, які теж можна використовувати в будь-яких цілях. На оплату певних послуг надається бонус у розмірі 5%, наприклад, за оплату авіарейсів і рахунків в певних ресторанах.