Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті" на пристроях Android?

4415 0 Новини високих технологій

Багатьом користувачам апаратів під управлінням операційної системи Android добре відомий магазин додатків, через який здійснюється завантаження всіх необхідних для смартфона або планшета програм, ігор. Для того щоб можна було встановлювати додатки, необхідно здійснити вхід на персональну обліковий запис. Для усіх "Андроїдів" такий обліковим записом служить Gmail. Зареєструвавши поштову скриньку на даному сервісі, можна стати повноцінним користувачем, отримавши доступ до всіх програм. Але як бути, якщо на телефоні вже присутня якась обліковий запис? Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті" і використовувати персональну обліковий запис?


Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті" на пристроях Android?

Яка обліковий запис використовується в "Плей маркеті"?

При першій спробі відкриття "Маркету" користувачеві буде запропоновано здійснити введення даних має облікового запису сервісів Gmail. Без виконання авторизації подальші дії будуть неможливі. Тому слід завчасно в налаштуваннях апарата прописати свої дані. Це дозволить в повному обсязі працювати зі смартфоном. Перш ніж перейти до основного питання даної статті і розповісти про те, як вийти з облікового запису в "Плей маркеті", хотілося б ще раз нагадати всім користувачам, для чого саме обліковий запис Gmail дає право користуватися магазином.

Коли може знадобитися здійснити вихід з облікового запису Google?

При придбанні нового гаджета можна бути впевненим у відсутності наявних облікових записів і збережених облікових записів, так само як і відсутність яких-небудь збережених медіафалів і пр. А от при купівлі смартфона або планшета з рук або в салонах, що реалізують б/у пристрої, легко можна отримати у користування чиюсь запис Gmail. Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті" в цьому випадку? Варто користуватися тією учеткой, яка вже є в налаштуваннях телефону? Що стосується другого питання, то категорично не рекомендується використовувати чужі дані. Адже це може привести до несподіваних наслідків. Одним з них може стати зміна пароля для облікового запису колишнім власником. І в цьому випадку всі сервіси будуть недоступні, в тому числі пошта, контакти (у разі якщо налаштована синхронізація даних).


Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті" на пристроях Android?

Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті" на телефоні?

Єдиним способом припинення використання "Плей маркету" на стільниковому апараті є видалення облікового запису "Гугл" з налаштувань гаджета. Зробити це досить просто. Досить перейти в налаштування пристрою, потім відкрити розділ "Облікові записи та синхронізація" (в деяких смартфонах список облікових записів може розташовуватися на головній сторінці форми налаштувань). Потім необхідно відшукати потрібний обліковий запис, перейдіть до нього або натиснути на кнопку вибору (при її наявності). У списку доступних дій необхідно вибрати операцію видалення і підтвердити свій намір натиснувши відповідну кнопку. Після цього у відкритому списку може бути доданий новий аккаунт. Причому доступна можливість не тільки введення даних наявної облікового запису, але і створення нової.
Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті" на пристроях Android?

Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті" на планшеті?

Якщо ви використовуєте планшетний ПК і необхідно позбутися від застарілого або неактуального облікового запису, потрібно виконати ті ж дії, що і у випадку з телефоном. Як вийти з облікового запису в "Плей маркеті", не видаляючи повністю обліковий запис? На поточний момент обліковий запис "Гугл" надає комплексний доступ до різних сервісів. Відмовитися від "Плей маркету", зберігши можливість користуватися іншими, – нереально. Таким чином, видалення авторизаційних даних неминуче. Після додавання нового запису в список доступ в "Гугл плей" буде відновлений.

Інші способи виходу з облікового запису

Крім того, позбутися облікового запису можна, просто помінявши пароль до аккаунту: зробити це можна у налаштуваннях профілю на іншому пристрої. У цьому випадку при спробі входу в "Плей маркет" буде видано повідомлення про те, що необхідно ввести авторизаційні дані.

Популярі новини
Загрузка...