"Яндекс Гроші" - це Опис, застосування, переказ коштів, оформлення позик

106 0 Новини високих технологій

«Яндекс.Гроші» – це зручний сервіс для інтернет-користувачів, що дозволяє в кілька кліків оплатити послуги, онлайн-покупки, робити переклади грошей іншим людям, отримувати позики. Деякими можливостями можна користуватися без реєстрації. Для одержання повного доступу до всіх послуг рекомендується зареєструватися на сайті «Яндекс.Грошей». Дана процедура безкоштовна і не вимагає від користувача виконання яких-небудь особливих умов.

Можливості для незареєстрованих користувачів

У сервісі «Яндекс.Гроші» незареєстрованим користувачам доступна можливість оплати різних послуг. Наприклад, можна оплачувати штрафи, комунальні послуги, мобільний телефон, інтернет, телебачення, погашати наявні позики і кредити. Користувачеві потрібно лише вводити необхідну інформацію (номер рахунку, договору тощо) та вказувати свою банківську картку, з якої буде проводитися платіж (потрібна сума + комісія). Також особи, незареєстровані в системі, можуть через «Яндекс.Гроші» здійснювати переклади з однієї російської банківської карти на іншу. У подібних фінансових операціях сервіс виступає посередником, проміжним ланкою. Ще одна можливість, доступна без реєстрації, це перекази з картки на чий-небудь електронний гаманець на «Яндексі».


"Яндекс Гроші" - це Опис, застосування, переказ коштів, оформлення позик

Чому варто створити електронний гаманець

Чим же зручний і вигідний гаманець «Яндекс.Грошей»? В першу чергу він необхідний тим людям, які надають різноманітні послуги через інтернет і отримують за це оплату. У подібних випадках електронний гаманець виступає своєрідною скарбничкою. Які в ній зберігаються грошові кошти нікуди не зникнуть. Їх потім можна:
 • витратити на онлайн-оплату послуг, покупок;
 • вивести себе на карту;
 • перевести в готівку через системи грошових переказів.
 • Електронний гаманець ще зручний тим, що в ньому користувач може оформити для себе віртуальну і/або пластикову карту від системи «Яндекс.Гроші». Обидві картки мають кілька переваг. Переваги карт від сервісу «Яндекс.Гроші»

  Віртуальна карта  Пластикова карта  Випускається одним кліком у системі «Яндекс.Гроші». Відразу після випуску карткою можна користуватися.  Пластикова карта замовляється на сайті «Яндекс.Гроші». Після замовлення вона відправляється або поштою або кур'єром.  Баланс віртуальної і пластикових карт – це баланс електронного рахунку в «Яндекс.Гроші» (тобто гаманця).  Безкоштовно пластикову і віртуальну карти можна поповнити через «Ощадбанк», «Евросеть», «Зв'язковий».  Обслуговується безкоштовно.  Обслуговується платно, але вартість невелика – всього 300 руб. за 3 року. Оплачується обслуговування відразу при замовленні картки.  Платежі без комісій.

  Віртуальна карта може використовуватися тільки для здійснення платежів в інтернеті. При її наявності користувачеві не потрібно вказувати дані своєї основної пластикової картки на малознайомих сайтах інтернет-магазинів. Таким чином, віртуальна мапа – це додаткова міра безпечної оплати у всесвітній мережі, спосіб захистити себе від шахраїв і виключити ймовірність розкрадання коштів з основної картки. Пластикова картка від системи «Яндекс.Гроші» випускається для користувачів, які активно здійснюють покупки в звичайних магазинах і не хочуть замислюватися про способи виведення грошей з електронного гаманця. Вона ще приваблює тим, що в її тарифі є пункт про можливість безкоштовного зняття готівки (тобто без комісії) – до 10 тис. руб. в місяць.


  "Яндекс Гроші" - це Опис, застосування, переказ коштів, оформлення позик

  Цікаві пропозиції сервісу

  На сайті «Яндекс.Гроші» періодично зареєстрованим користувачам пропонуються вигідні акції. Кілька років тому, наприклад, пластикову картку від цього сервісу можна було отримати практично безкоштовно – за символічну суму. Зараз така акція не проводиться, але зате є чимало інших вигідних пропозицій. Сервіс «Яндекс.Гроші» пропонує користувачам знижки на покупки. Деякі з них для прикладу, які є чинними в даний час:
 • знижка 40% на замовлення від 5 тис. руб. в Lamoda;
 • знижка 30% при онлайн-замовлення оригінальних сувенірів на суму 2 тис. руб. на сайті «Червоний куб»;
 • знижка 10% при онлайн-замовлення товарів для домашніх тварин на сайті «Бетховен».
 • У сервісі «Яндекс.Гроші» також є пропозиції з кэшбеком. Наприклад, за придбання електроніки і техніки в «М. Відео» передбачено повернення коштів у розмірі до 133% від суми покупки. При цьому не потрібно в обов'язковому порядку проводити оплату «Яндекс.Грошима». Пропозиції зі знижками та кешбеком рекомендується періодично переглядати з тією метою, щоб не пропустити нові вигідні акції.

  Реєстрація в «Яндекс.Гроші»

  Зацікавилися сервісом і вирішили зареєструватися? Для початку зайдіть на сайт «Яндекс.Грошей» і натисніть на кнопку «Створити гаманець». Відкриється сторінка для реєстрації. Зареєструватися можна за допомогою зазначення електронної пошти «Яндекса» або через соціальну мережу «ВКонтакте». Обов'язково вкажіть номер мобільного телефону. На нього в подальшому будуть приходити смс-повідомлення з паролями для підтвердження виконання платежів. Після реєстрації відкривається стартова сторінка із зазначенням номера гаманця, балансу. На цій сторінці також є посилання на всі необхідні розділи – «Оплата послуг», «Грошові перекази», «Карти Яндекс.Грошей» і т. д.
  Після реєстрації в верхній частині сайту натисніть на кнопку з балансом. Відкриється меню. У ньому під номером гаманця буде відображатися статус рахунки в «Яндекс.Гроші» – анонімний. Якщо ви збираєтеся активно користуватися сервісом, то анонімний статус не є для вас підходящим, оскільки він не надає дуже широкі можливості. При анонімному статус:
 • в гаманці можна зберігати суми до 15 тис. руб.;
 • ліміт на платіж становить 15 тис. руб. з гаманця і 15 тис. руб. з прив'язаною банківської карти;
 • ліміт на зняття готівки з картки «Яндекс.Грошей» дорівнює 5 тис. руб.;
 • недоступний ряд послуг – платежі по всьому світу (доступна оплата тільки за Росії), перекази грошей через системи «Юністрім» і Western Union, на карти банків РФ, банківські рахунки, інші гаманці, зареєстровані в сервісі «Яндекс.Гроші».
 • Щоб отримати доступ до ряду перерахованих вище послуг, необхідно змінити статус. Інші існуючі статуси в системі «Яндекс.Грошей» – це іменний і ідентифікований.

  "Яндекс Гроші" - це Опис, застосування, переказ коштів, оформлення позик

  Іменний статус електронного гаманця

  При отриманні іменного статусу розширюються ліміти. По-перше, в гаманці може зберігатися сума до 60 тис. руб. По-друге, платежі з гаманця, прив'язаною карти дозволяється здійснювати на суму до 60 тис. руб. Ліміт на зняття готівки, на жаль, не змінюється. Він так само становить 5 тис. руб., як і при анонімному статус. Іменний статус відкриває доступ до здійснення платежів по всьому світу і перекладів на банківські картки і гаманці «Яндекса», а от переводити гроші на банківські рахунки і виводити кошти готівкою через «Юністрім» і Western Union, як і раніше не можна. Як отримати іменний статус? Зробити це дуже просто. На інтернет-сторінці сервісу, де порівнюються статуси, є онлайн-анкета для отримання іменного статусу. Її можна заповнити тільки при наявність російського паспорта. В анкету вносяться такі дані:
 • прізвище, ім'я та по батькові власника гаманця;
 • дата народження;
 • серія і номер паспорта, дата видачі цього документа.
 • Попередження для власників гаманців! Анонімні іменні гаманці іноді блокуються. Таке відбувається в тих випадках, коли система починає вважати деякі фінансові операції підозрілими. Грошові кошти заморожуються. Власник гаманця втрачає права на здійснення платежів, переказів. Можна «Яндекс.Гроші» розблокувати? Ця проблема є розв'язною. Для відновлення доступу потрібно пройти ідентифікацію – процедуру підтвердження введених паспортних даних.
  "Яндекс Гроші" - це Опис, застосування, переказ коштів, оформлення позик

  Ідентифікований статус гаманця

  Електронний гаманець з ідентифікованим статусом володіє повним набором можливостей. Власникам доступні всі послуги. Ліміт на зберігання грошей у гаманці зростає до 500 тис. руб., на платіж – до 250 тис. руб. з гаманця і до 100 тис. руб. з прив'язаною карти, на зняття грошей з карти «Яндекс.Гроші» – до 100 тис. руб. Ідентифікація доступна для громадян РФ і для іноземців, що не мають російського паспорта. Дану процедуру можна пройти одним з доступних способів:
 • В будь-якому салоні «Евросети». При собі потрібно мати паспорт і номер електронного гаманця. Вартість проходження ідентифікації – 300 руб. З цієї суми 1 руб. перекладається на електронний гаманець.
 • У «Зв'язковому». У салонах цієї компанії послуга ідентифікації коштує 300 руб. Потрібен паспорт і номер електронного гаманця. Після оплати обов'язково потрібно забрати чек.
 • Через мобільний банк «Сбербанку». В «Яндекс.Гроші» цей спосіб ідентифікації безкоштовний. Він доступний клієнтам «Ощадбанку», які мають банківську карту з балансом не менше 10 руб. Телефонний номер, прив'язаний до карти, повинен також бути прив'язаний до електронного гаманця.
 • У будь-якому з офісів «Яндекса» і «Яндекс.Грошей». Вони є в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Єкатеринбурзі. Послуга ідентифікації в офісах безкоштовна.
 • В будь-якому офісі системи Contact. Вартість послуги – 250 руб. З цієї суми 100 руб. повертається на електронний гаманець.
 • Також можна для ідентифікації відправити заяву поштою, однак цей спосіб є не дуже зручним. Якщо ви його виберете, то вам буде потрібно написати заяву на ідентифікацію, відксерокопіювати паспорт (головний розворот з фотографією і сторінки з реєстрацією), завірити документи у нотаріуса і відправити їх поштою рекомендованим листом або кур'єром у московський офіс «Яндекс.Грошей».

  Основні способи поповнення гаманця

  Як переводити гроші на гаманець «Яндекса» – питання, що цікавить нових і недосвідчених користувачів сервісу. Для поповнення передбачено кілька основних способів:
 • Переказ з картки будь-якого банку (Visa, MasterCard, Maestro, «СВІТ»). Поповнення таким способом здійснюється прямо на сайті «Яндекс.Грошей». В спеціальні поля вносяться такі дані, як номер картки, дата, до якої вона дійсна, cvc-код. Якщо ви вирішили перевести кошти з картки на «Яндекс.Гроші», то не турбуйтеся з приводу вказівки вищезгаданої інформації. Всі дані шифруються. Шахраї не мають доступу до них. Комісія за поповнення гаманця з картки – 1%. Також банк може взяти додаткову комісію.
 • З балансу мобільного телефону, прив'язаного до гаманця. Цей спосіб підходить для поповнення, якщо номер обслуговується компанією «Мегафон», «МТС» або «Теле2». Комісія «Яндекс.Грошей» залежить від оператора. Її розмір коливається в межах від 786% до 1586%.
 • З картки «Ощадбанку» через «Ощадбанк Онлайн». Поповнення електронного гаманця цим способом здійснюється без комісії.
 • Готівкою. Поповнювати можна через термінали, в «Ощадбанку», у салонах компаній «Евросеть», «Зв'язковий».
 • "Яндекс Гроші" - це Опис, застосування, переказ коштів, оформлення позик

  Поповнення гаманця допомогою позик

  З кількома микрофинансовыми организациями співпрацює сервіс «Яндекс.Гроші». Це для власників гаманців є плюсом. Співпраця дозволяє людям оформляти у мікрофінансових організаціях позики і отримувати грошові кошти на електронні рахунки. Ось перелік компаній, що надають можливість перерахування позик сервіс «Яндекс.Гроші»:
 • «еКапуста».
 • SmartCredit.
 • «ВЭББАНКИР».
 • «Турбозайм».
 • «Займер».
 • Pay P. S.
 • Konga.
 • OneClickMoney.
 • Співробітництво «Яндекс.Грошей» з МФО не означає, що у власників електронних гаманців шанси на отримання позик більш високі, ніж у інших осіб. В мікрофінансових компаніях всі заявки розглядаються на рівних умовах. Що потрібно зробити для отримання позики на гаманець? Процес оформлення грошей у борг включає в себе вибір МФО з відповідними умовами, заповнення онлайн-заявки на офіційному сайті обраної компанії. При отриманні схвалення клієнт має право вибрати найбільш зручний спосіб отримання позикових коштів. Наприклад, це може бути гаманець на сайті «Яндекс.Грошей». Однак при першому зверненні в МФО позику на електронний гаманець, як правило, недоступний. Спершу клієнтам пропонуються висновки коштів на карту або через системи грошових переказів. Точні умови надання позик на «Яндекс.Гроші» дізнавайтеся в мікрофінансових організаціях.

  Переклади на банківські рахунки

  Якщо у електронному гаманці є гроші, а картка «Яндекс.Грошей немає, як можна вивести кошти? Один із способів – переказ на банківський рахунок. Ця процедура виконується прямо в сервісі «Яндекс.Гроші». На сайті є спеціальна сторінка з заявкою. Для перекладу потрібно заповнити всього кілька полів, вказавши БИК банку, прізвище, ім'я та по батькові одержувача, номер рахунку. Для процедури переказу грошей з «Яндекса» на банківський рахунок передбачені умови:
 • кошти можна переказати на рахунок фізичної особи;
 • переклади можливі тільки на рублеві рахунки російських банків;
 • зарахування грошей проводиться протягом 3 робочих днів;
 • комісія – 15 рублів + 3% від суми переказу.
 • "Яндекс Гроші" - це Опис, застосування, переказ коштів, оформлення позик

  Переклади на банківські картки

  Якщо у вас періодично виникає необхідність виведення коштів з електронного гаманця, то замовте пластикову картку «Яндекс.Гроші». Щоб зняти з неї гроші, не потрібно виконувати переклад. У карти, як вже говорилося вище, баланс є спільним з гаманцем. Якщо є кошти на гаманці, то вони завжди доступні на карті. Їх ви можете зняти в банкоматі будь-якого банку в абсолютно будь-якій країні (конвертація валют здійснюється автоматично). Якщо ж виводити гроші вам доводиться рідко, то не замовляйте карту від «Яндекса». При необхідності ви можете перекинути на абсолютно будь-яку пластикову картку. На сайті «Яндекс.Грошей» є для цього спеціальний розділ. Для перекладу вказуйте номер потрібної картки і суму. Зазвичай гроші зараховуються миттєво, але в деяких банках надходження коштів не є моментальним. За переказ на карту стягується комісія в розмірі 3% від суми. Додатково ще з рахунку знімаються 45 руб.

  Перекази через Western Union і «Юністрім»

  Зручно виводити кошти з електронного гаманця через системи грошових переказів Western Union і «Юністрім». Що для переказу грошей з «Яндекса» потрібно зробити? Ось декілька порад:
 • Спочатку визначитеся з системою грошових переказів – або Western Union, «Юністрім». Умови в них діють практично однакові, тому перед вибором подумайте над тим, в яких банках зручніше отримати гроші. Далі дізнайтеся, з якими системами грошових переказів вони співпрацюють. Одні банки працюють з Western Union, а інші – з «Юністрім».
 • Після вибору заповніть заявку на сайті «Яндекс.Грошей» у розділі відповідної системи грошових переказів. Вкажіть прізвище, ім'я, по батькові одержувача, країну, в яку піде переклад і суму (вона буде списана після підтвердження переказу з невеликою комісією).
 • Після переказу за отриманням коштів ви можете відразу вирушати. Їх вам видасть будь-який банк, який є партнером обраної вами грошової системи.
 • Через Western Union і «Юністрім» за один раз можна відправити не більше 100 тис. руб. Допустимий місячний ліміт у грошових систем відрізняється. Його розмір у Western Union – 300 тис. руб., а у «Юністрім» – 600 тис. руб.
  "Яндекс Гроші" - це Опис, застосування, переказ коштів, оформлення позик
  «Яндекс.Гроші» – це сервіс, який значно полегшує життя сучасним людям. Він дозволяє здійснювати різні фінансові операції з використанням інтернету. Якщо ви ще не використовували цей сервіс, увійдіть в ньому, отримаєте ідентифікований статус, замовте пластикову карту. Після цього ви зможете користуватися всіма тими можливостями, які пропонує сайт «Яндекс.Гроші».

  Популярі новини
  Загрузка...