Заробіток на підписках: огляд та поради для новачків

94 0 Новини високих технологій

Заробіток в інтернеті вже давно нікого не дивує. Проте велика кількість способів створює чимало сумнівів. Користувачі розмірковують, який варіант краще вибрати, а на яку не варто витрачати власний час. Заробіток на підписку – це, мабуть, найбільш простий варіант, який доступний навіть школярам. Він не вимагає ніяких спеціальних знань. Достатньо лише вміння користуватися інтернетом.

Заробіток на підписках: огляд та поради для новачків

Короткий огляд

Можливість заробити в інтернеті стала настільки популярною, що соціальні мережі вже давно використовуються не тільки для спілкування та обміну інформацією, але і для комерційних цілей. Наприклад, для заробітку на підписках. Давайте коротко розглянемо, що являє собою даний варіант. Отже, підписки бувають різними. Наприклад, існують агрегатори, які пропонують оплату в обмін на те, що користувач підпишеться на яку-небудь групу або акаунт у соціальних мережах. Натомість він отримає невелику оплату, а власник спільноти – приріст куплених підписників. За тією ж схемою влаштований заробіток на лайку, репостах та підписки. Потрібно розуміти, що великий прибутку дані способи не обіцяють, але дозволяють без будь-яких навичок отримувати дохід.


Заробіток на підписках: огляд та поради для новачків

Варіанти

Проста система заробітку на ЛІД підписки полягає в тому, щоб розміщувати посилання на різні магазини. Переходячи за посиланням, потенційний користувач може отримати знижку. Перевага полягає в тому, що не потрібно нічого нав'язувати або продавати. При цьому при здійсненні будь-якої покупки вам буде нараховуватися дохід. Також є можливість отримувати дохід, якщо використовувати ПУШ повідомлення. Всі знають, що це таке. Спливаючі в браузері повідомлення. При кліках по ним нараховується дохід.
Заробіток на підписках: огляд та поради для новачків
Є ще один різновид підписок – СМС. Наприклад, користувачеві надають який-небудь сервіс типу складання персональної дієти, а натомість пропонують ввести номер телефону та підтвердити кодом. Фактично дані дії будуть означати, що користувач підписався на послугу, і тепер з його рахунку автоматично будуть списуватися кошти. Для заробітку таким способом потрібно надавати користувачам який-небудь сервіс, а також мати домовленість з оператором зв'язку, який буде перераховувати вам гонорар.


Тепер вам відомо, як влаштований заробіток на підписках. Як і скільки прибутку можна одержати таким способом – окреме питання.

Актуальність

Для чого це потрібно замовникам і чому вони за це платять? Погодьтеся, це дійсно цікаве питання для тих, кого цікавить система заробітку на ЛІД підписки. Різні підписки, репости та інші дії в соціальних мережах правил великою кількістю користувачів, дозволяють розкручувати проект. Саме з цією метою замовник готовий давати оплачувані завдання виконавцями. Адже таким способом можна швидко і відносно просто збільшити кількість підписників і підвищити впізнаваність проекту.

З чого почати?

Отже, ви вирішили спробувати заробіток на підписках. У ньому немає нічого складного, тому завдання виявиться цілком посильною для будь-якого користувача. Отже, які дії потрібно вчинити новачкові:
 • Створити акаунти в соціальних мережах. Бажано не обмежуватися якоюсь однією майданчиком. Чим більше у вас акаунтів, тим більше завдань і доходів, відповідно.
 • Далі потрібно вибрати сайти-посередники, на яких замовники розміщують завдання, а виконавці приймають їх у роботу і таким способом здійснюють заробіток на лайку і підписок.
 • Також незайвим стане створення електронних гаманців у різних платіжних системах, які в майбутньому стануть в нагоді для отримання оплати.
 • Надійний інтернет. Для того щоб здійснювати заробіток на ПУШ підписках, доведеться витрачати кілька годин щодня.
 • Даний спосіб отримання доходу не пред'являє ніяких вимог до віку, рівня освіти, наявності досвіду, місцезнаходженням і т. д.
  Заробіток на підписках: огляд та поради для новачків

  Сайти посередники

  Отже, якщо ви все підготували для здійснення заробітку, наступним етапом стане пошук сайтів, які надають для виконавців нескладні оплачувані завдання. Досвідчені користувачі умовно поділяють їх на дві категорії. Це односоциальные, а також мультисоциальные посередники. У першу категорію включають сервіси, які надають завдання для роботи в якій-небудь одній соціальній мережі. Другі, навпаки, охоплюють одразу декілька, що дозволяє потенційному виконавцю мати більш широкий вибір замовлень, подавати більше число заявок і, відповідно, отримувати більш високий дохід. В обох випадках принцип роботи приблизно однаковий. Для отримання доступу до замовлень потрібно зареєструвати аккаунт, вказати власний адресу електронної пошти, потім підтвердити його й приступати до роботи.
  Як правило, все відбувається досить швидко. Завдання прості, тому не віднімають багато часу. Відразу після їх виконання виконавцю зараховують оплату на баланс облікового запису, яку в подальшому він зможе вивести в залежності від умов, які встановлює посередник.
  Заробіток на підписках: огляд та поради для новачків

  Поради для новачків

  Однак важливо мати на увазі, що при надмірній активності акаунт користувачі соціальної мережі може бути заблокований. Це потрібно враховувати тим, хто планує виконувати велику кількість завдань. Швидше за все, подібна схема виявиться провальною. Ось чому краще працювати з акаунтами відразу в декількох соціальних мережах, тим самим зменшуючи ймовірність блокування власних акаунтів. Потрібно розуміти, що подібна робота дуже одноманітна, вимагає неймовірної посидючості і сподобається далеко не кожному користувачеві. Щоб отримувати більш-менш непоганий дохід, потрібно щодня витрачати кілька годин на виконання повторюваних дій. Заробіток на різних підписок навряд чи підійде творчим людям, які хочуть реалізувати власний потенціал. Не менші складнощі чекають і тих, хто не має посидючості. Таким користувачам буде неймовірно складно виконувати одноманітні дії протягом кількох годин.
  Заробіток на підписках: огляд та поради для новачків

  Як заробити на лайку?

  Принцип досить просто. Все, що потрібно від користувача, - проставляти лайки, переходячи за вказаними замовником посиланнях. Однак потрібно мати на увазі, що на високу оплату розраховувати не доводиться. В середньому платять від двадцяти до п'ятдесяти копійок за вчинення дії.

  Однак для роботи не обов'язково мати комп'ютер. Всі дії можна здійснювати з будь-якого мобільного пристрою. При цьому можна абсолютно в будь-якому місці.
  Заробіток на підписках: огляд та поради для новачків

  Заробіток на мобільних підписках

  Давайте детальніше обговоримо цей варіант отримання доходу, оскільки він дещо відрізняється від розглянутих раніше. Отже, припустимо, що є який-небудь сайт, що надає платну послугу. Ви можете стати партнером такого сайту і наводити на нього користувачів. За кожного користувача, який підписався на платну послугу, сайт буде перераховувати гроші. Отже, заробіток на платних підписок полягає в тому, щоб залучати користувачів. Чим їх більше, тим більше вам вдасться заробити таким способом.

  Як залучати користувачів?

  Є декілька найбільш актуальних способів:
 • Власний сайт.
 • Тизери і банери.
 • Контекстна реклама.
 • Мабуть, користувачам, які мають власний сайт з аудиторією, буде відносно нескладно заробити на платних підписок. Достатньо лише розмістити рекламу партнерського сайту і донести інформацію до користувачів. Тизери і банери являють собою рекламні картинки з посиланням. Розміщувати їх можна на будь-яких сайтах за певну плату. Однак для отримання заробітку потрібно не просто публікувати банери та тизери, але і відстежувати ефективність кожного з них. Таким чином вам вдасться скоротити витрати на рекламу і при цьому отримати прибуток на платних підписок.
  Контекстна реклама – ще одним спосіб публікації платних оголошень. Проте в даному випадку це будуть текстові оголошення. Потрібно співвідносити кількість витрат і отриманий результат. Може виявитися, що витрати на контекстну рекламу перевищують потенційний дохід від платних підписок. Тепер ви знаєте кілька способів, як заробити. Який спосіб підписок використовувати, вирішуєте ви самі. Наприклад, якщо заробляти на підписках в соціальних мережах, будьте готові виконувати прості дії, які не приносять значних доходів, але забирають чимало часу. Якщо використовувати інші варіанти (наприклад, мобільні підписки), доведеться потрудитися, щоб залучити аудиторію. Однак при формуванні певної кількості підписок вдається отримувати більш значний і в деякій мірі стабільний дохід.

  Популярі новини
  Загрузка...