Програма "Схід-3": відгуки про заробіток

159 0 Новини високих технологій

Биткоин і торгівля на біржах криптовалют — гучні теми, які в 2017 і 2018 роках призвели до появи безлічі тематичних сайтів. На деяких з них користувачам навіть пропонували заробити реальні гроші. Сьогодні ви дізнаєтеся про "схід-3" відгуки. Це ще один проект, творці якого запевняють, що придумали систему автоматичної генерації прибутку на монетах Bitcoin, майнинге і бінарних опціони!

Що з себе представляє "Восток-3"?

Нічого спільного з першими двома "Востоками" цей сервіс не має. Це лише маркетинговий хід творців сайту. Вони стверджують, що на чолі нової компанії стоїть якийсь Кирило Іванівський — родич людини, який розробив радянські пілотовані космічні кораблі.


Програма "Схід-3": відгуки про заробіток
Досить відвідати головну сторінку ресурсу "Восток-3", щоб дізнатися про те, який заробіток пропонують власники цього сайту. В їх "прямої трансляції" онук знаменитого фізика Іванівського розповідає про те, що з допомогою передових технологій "Роскосмосу" він зумів створити новий алгоритм генерації нескінченної прибутку. Людям, які випадковим чином дізналися про таємниці генія Кирила, останній пропонує взяти участь у безкоштовному тестуванні сервісу. Тим, хто відгукнеться на цю пропозицію, сайт автоматично нараховує 1500 доларів! Щоб заробити, судячи з тих відгуків про систему заробітку "Восток-3", які були озвучені в відеотрансляції, достатньо натиснути на 2 кнопки! За це Кирило Іванівський обіцяє платити до 1000 $ в день!
Програма "Схід-3": відгуки про заробіток

Чи варто вірити того, що пропонує "Восток-3"?

Творець системи заробітку на майнинге і бінарних опціонах у відеопрезентації говорить дуже впевнено, тому багато користувачів, які погано розуміють, що таке Биткоин і криптовалюта в цілому, легко ведуться на вудку шахрая. Але насправді все, що обіцяє Іванівський, — це обман.


Майнінг ніяк не пов'язаний з бінарними опціонами! Шахраї, які створили "Восток-3", використовують ці складні терміни з метою заплутати простих обивателів, збити їх з пантелику і виманити у них гроші. Адже якщо б описана система заробітку дійсно функціонувала справно, в СНД з'явилося б безліч доларових мільйонерів. Сам Івановський стверджує, що за 3 роки зробив на цьому понад 4000000 $!

Яким чином власники лохотрону виманюють у простих користувачів гроші?

Незважаючи на те, що кожен може отримати привітальний бонус 1500 $ після заповнення пари форм, цих коштів недостатньо, щоб почати заробляти. Якщо вірити тому, що пишуть про "схід-3" у відгуках, людям доводилося додатково вносити за 200-250 доларів, щоб система почала функціонувати. Однак навіть після того, як вони вкладали такі суми, тому нічого не приходило.
Програма "Схід-3": відгуки про заробіток
Шахраї не зупиняться, поки не позбавлять вас всіх заощаджень! Про заробіток в "Сході-3" відгуки пишуть не тільки люди з Інтернету, які проводять багато часу, але і пенсіонери, які потрапили в Мережу випадковим чином. Нерідко в таких коментарях користувачі розповідають про те, що їх змусили перевести на рахунки шахраїв сотні тисяч карбованців! Все це роблять під прикриттям оплати різних комісій, платних курсів тощо

Хто такий Кирило Іванівський насправді?

Досить дізнатися особистість людини, яка називає себе онуком радянського фізика, щоб зрозуміти, що "Восток-3" — це звичайний розлучення. Справа в тому, що це зовсім не працівник "Роскосмосу" і не творець геніальної системи заробітку — це всього лише актор, якому заплатили за те, щоб він вимовив певні слова на камеру. Інші особи, які беруть участь у зйомках, — це масовка.
Програма "Схід-3": відгуки про заробіток
Чи можна звинуватити актора в тому, що він вкрав гроші? Підстав робити такі заяви немає. Ця особа не має жодного відношення до створення облудній схеми. "Кирило" лише виконував свої обов'язки, як і інші люди, які взяли участь у зйомках відеопрезентації.

Як повернути вкрадені гроші?

Люди, постраждалі від діяльності шахраїв, напевно, хочуть повернути втрачені кошти. Розмір збитку у всіх різний, якщо вірити тому, що пишуть про "схід-3" у відгуках: біткоін, 2001000 доларів і навіть сотні тисяч карбованців! Власники цього розлучення буквально грабували користувачів, випрошуючи у них з кожним разом все більше грошей!
Програма "Схід-3": відгуки про заробіток
Щоб відшкодувати збитки, потрібно звернутися в поліцію і написати заяву. Чим більше з'явиться таких звернень, тим швидше візьметься за пошук шахраїв. З часом справи об'єднають і постраждалі зможуть направити до суду колективний позов. На рішення питання знадобиться час. Деколи компенсації виплачують лише через кілька років, але саме на це й розраховують зловмисники — щоб ошукані втомилися чекати і здалися!
Всім, хто постраждав від дій вигаданого персонажа Кирила Іванівського, варто обмінятися контактами! Знайти цих людей можна, читаючи про "схід-3" відгуки, які вже розплодилися по багатьох форумах і тематичних сторінок.

Чи варто тепер довіряти криптовалютным сайтів?

Найгірше, що такі проекти, як "Схід-3", підривають довіру інтернет-користувачів до ринку криптовалют. Через неосвіченість люди ведуться на очевидні лохотрони. Це призводить до того, що такі слова, як:
 • біткоін;
 • майнінг;
 • трейдинг
 • і пр.
 • у подальшому починають асоціюватися з шахрайськими сайтами. Хоча насправді крипта — це майбутнє фінансового світу! Електронні гроші цілком можуть замінити фізичні. Ними зручніше користуватися, їх легко можна відправити з однієї точки світу в іншу за лічені миті з мінімальною комісією. Але вся ця технологія може впасти в два рахунки із-за того, що з'являються такі сервіси, як програма "Схід-3", відгуки про яку вже розлетілися по всьому "Рунету".
  Програма "Схід-3": відгуки про заробіток
  Щоб надалі не стати жертвою обманних схем, кожній людині, що намагається заробити на криптовалюте і трейдингу, варто самостійно розібратися в наведеної термінології! Адже підкований в цій сфері людина ніколи б не повірив в існування майнінгу для бінарних опціонів, яким хвалився творець "Сходу-3"!

  Як в майбутньому зрозуміти, що сайт, який пропонує заробіток, — це розлучення?

  Щоб читачі статті більше не потрапили ні на один лохотрон, їм варто самостійно навчитися аналізувати сайти, що пропонують роботу. Для цього достатньо відповісти на наступні питання:

 • На чому проект, який пропонує вам легкі гроші, буде заробляти?
 • Що інші говорять про цьому ресурсі? (Якщо б всі читали про "Схід-3" відгуки, то ніхто б не постраждав).
 • Як давно сайт працює і на кого він зареєстрований?
 • Трьох відповідей цілком вистачить, щоб зрозуміти, з чим ви маєте справу — з розлученням або легітимним проектом, якому можна вірити.

  Чи можливо взагалі в Інтернеті заробити?

  Люди, які писали про систему "Восток-3" відгуки, скаржачись на те, що втратили гроші на цьому ресурсі, напевно засмутилися в самій ідеї існування онлайн-роботи. Саме після таких випадків користувачі починають сприймати в багнети будь-які пропозиції, пов'язані з віддаленої діяльністю. Дуже важливо не втрачати віру і продовжувати пошуки! Щодня в Мережі з'являються тисячі лохотронів. Але це не означає, що в пошуку "Гугла" і "Яндекса" можна знайти тільки обманні проекти. Є сотні чесних порталів, що пропонують різні види заробітку:
 • програмування;
 • дизайн;
 • озвучка;
 • копірайтинг;
 • віддалені продажу;
 • адміністрування і т. п.
 • Цей перелік постійно поповнюється новими найменуваннями. Інтернет зростає, а разом з ним розширюється база доступних вакансій на різних сайтах, що пропонують роботу в онлайні. Достатньо раз і назавжди навчитися відрізняти чесні пропозиції від фальшивих, щоб нарешті знайти проект, з яким дійсно можна заробити великі гроші, не виходячи з дому!

  Популярі новини
  Загрузка...