Як поповнити гаманець WebMoney з банківської картки?

135 0 Новини високих технологій

Сервіс WebMoney був зареєстрований ще більше двадцяти років тому. Тепер його користувачами є близько тридцяти мільйонів людей з різних держав. Багато хто з початківців власників задаються питанням, як поповнити гаманець WebMoney. Для цього існує декілька способів, і банківська карта один з них.

Популярні способи поповнення гаманця

Щоб внести кошти на свій особистий рахунок в системі "Вебмані", можна скористатися одним з декількох варіантів. Система пропонує найрізноманітніші способи - це можуть бути як готівку, так і безготівкові. Користувач може вибрати найбільш підходящий для себе варіант. При цьому поповнити гаманець можна через смартфон і комп'ютер, перебуваючи вдома або в офісі, або скористатися громадськими місцями. У другому випадку для внесення коштів доступні, наприклад, термінали.


Поповнення гаманця з допомогою банківської карти

Використання цього способу дозволяє вносити гроші на гаманець не виходячи з дому. Для поповнення досить обзавестися картою однією з поширених у світі систем платежів. Це може бути, наприклад, Visa або MasterCard. При першому використанні банківської картки система "Вебмані" вимагає перевірити, чи працездатна вона. Для цього на рахунку повинен бути позитивний баланс, оскільки WebMoney заблокує близько одного відсотка від решти на карті коштів. Перевірка триває близько десяти хвилин. Якщо все здійсниться успішно, то заблоковані гроші перейдуть на ваш рахунок в системі.
Як поповнити гаманець WebMoney з банківської картки?
Щоб поповнити гаманець WebMoney з банківської картки, користувачеві потрібно пройти наступний ланцюжок кроків:
 • Увійти в систему. Для цього знадобиться доступ, що складається з логіну та паролю.
 • На вкладці "Поповнити" вибрати спосіб поповнення банківської картою.
 • Відкриється нове вікно, в ньому необхідно вказати номер гаманця, суму, яку потрібно покласти, а також дані самої картки.
 • Система перерахує суму з урахуванням своєї комісії, яка становить 25 відсотка.
 • Після підтвердження переказу коштів на гаманець будуть зараховані протягом декількох хвилин.
 • Саме з тієї причини, що для внесення грошей користувачеві потрібен лише доступ до мережі Інтернет, багато відповідають на питання, як поповнити гаманець WebMoney, част однаково - банківською карткою. Адже це дійсно дуже зручно.


  Як прив'язати до гаманця "Вебмані" розрахунковий рахунок?

  Система "Вебмані" дуже зручна для здійснення регулярних платежів, особливості перекладів. Тому постійним користувачам системи цікаво дізнатися, як поповнити гаманець WebMoney, а також прив'язати до нього рахунок. Як виявляється, в даній процедурі все дуже просто. Для прив'язки рахунку або кредитної карти в процесі чергового перекладу потрібно натиснути відповідний прапорець, який з'являється в той момент, коли власник гаманця вводить його номер і величину платежу. Крім перерахованих способів, система "Вебмані" дозволяє додати до гаманця і інші платіжні системи. Це можуть бути, наприклад, сервіси QIWI, EasyPay або "Яндекс.Гроші". Прив'язка здійснюється після того, як WebMoney перевірить правильність вказаних даних.

  Внесення коштів у терміналах

  До того як онлайн-переклади зайняли лідируючі позиції в сфері інтернет-платежів, основним місцем, де вносилися кошти на гаманці, були термінали. Але і зараз цей варіант є дуже затребуваним, тому багато користувачів цікавляться, як поповнити гаманець WebMoney через термінал.
  Як поповнити гаманець WebMoney з банківської картки?
  Для додавання коштів на свій рахунок в системі необхідно перейти в розділ з потрібною іконкою, який є в будь-якому терміналі. Далі відкриється вікно з заголовком R, в який потрібно внести номер гаманця. Після підтвердження переказу можна вносити грошові купюри в приймач терміналу. Як тільки процедура буде закінчена, власник гаманця зможе отримати чек, який підтверджує здійснення операції. Щоб в подальшому не виникало питань і проблем з платежами, завжди рекомендується забирати чек з собою.

  Як внести гроші через телефон

  Цим способом поповнення трохи більше року. Перед тим, як поповнити гаманець WebMoney через телефон, необхідно прикріпити свій смартфон до WMID, який представляє собою ідентифікатор власника в системі.
  Як поповнити гаманець WebMoney з банківської картки?
  У тому разі, коли це не зроблено, необхідно пройти дану процедуру. Щоб поповнити гаманець WebMoney з телефону, потрібно зайти на сайт платіжного сервісу, а потім перейти в категорію My Phone. Тут і здійснюється прикріплення особового рахунку смартфона. Після успішного виконання операції можна додавати кошти на свій гаманець Вебмані" і знімати їх, якщо потрібно.
  Як поповнити гаманець WebMoney з банківської картки?
  Алгоритм поповнення балансу через телефон зводиться до таких пунктів:
 • Перехід на вкладку "Фінанси" (іконка гаманця).
 • Клік на "Всі способи поповнення", далі - "З телефону".
 • Вибір способу підтвердження і вказівку величини перекладу. Дуже важливо знати, що при даному способі внесення грошей можна вводити тільки рублеві суми.
 • Введення підтверджує коду, клік по кнопці "ОК".
 • Отримання СМС-повідомлення з умовами системи і відповідь на нього підтвердженням.
 • В залежності від оператора мобільних при перекладах з власника гаманця знімається комісія від 75% до 1312%.

  Як поповнити "Вебмані" через обмін валют

  Отже, з рублевими платежами все ясно. Але як поповнити гаманець WebMoney, якщо переклад необхідно здійснити в доларах? Тут підійде спосіб, в якому застосовується валютообменник. Для початку потрібно перейти на майданчик Exchanger, яка надає послуги обміну. При цьому власники гаманців можуть самостійно сформувати той курс, який кращий їм, біржового типу. Безсумнівна перевага поповнення балансу гаманця з використанням валютного обмінника - відсутність комісійних зборів за переклад.
  Як поповнити гаманець WebMoney з банківської картки?
  Саме тому витрати власників гаманців зводяться до мінімуму. Однак при використанні даного способу платежів теж є свої нюанси. Наприклад, обмінюватися засобами можна тільки в тому випадку, якщо обидва гаманця мають один код WebMoney. Для поповнення "Вебмані" через обмін валют потрібно перейти в розділ "Поповнити", а потім натиснути "Обміняти WM на WM". У новому вікні знадобиться вказати потрібну суму, визначитися з валютою, а потім вибрати курс обміну.

  Що зробити, щоб покласти гроші без комісії

  В цілях мінімізації витрат при здійсненні операцій багато користувачів системи запитують, як поповнити гаманець WebMoney без комісії. Найбільш вигідними перекази можуть стати для тих, хто отримує зарплату на пластикову картку від Ощадбанку. В даному випадку внести кошти на баланс можна, скориставшись одним з банкоматів. Щоб поповнити свій гаманець вдома або на роботі, можна підключити рахунок до сервісу "Сбербанк Онлайн". В даному випадку комісія також не буде зніматися. Сервіс 2cash теж дозволяє вносити гроші на "Вебмані" без комісії. Для цього потрібно перейти на сайт системи, а потім відправити заявку на зарахування коштів через Ощадбанк. Після зазначення номера карти і величини перекладу потрібно почекати кілька хвилин, і гроші будуть зараховані. Тут важливо вказувати всі реквізити вірно, щоб переклад не зарахував на інший гаманець.

  Поповнення гаманця "Вебмані" в Білорусії

  У даному державі теж дуже популярна вивчається система. Тому питання, як поповнити гаманець WebMoney в Білорусі, отримав таке широке поширення. Для початку потрібно буде заручитися початковим атестатом в системі. Щоб отримати цей документ, користувачеві потрібно звернутися у відділення "Технобанка" з наступним пакетом документів:
 • своїм паспортом;
 • заявою;
 • чек, що підтверджує оплату мита.
 • Як тільки початковий атестат буде отримано, власникові гаманця стануть доступні самі різні способи поповнення - від банківських карт і переказів до поштових відділень.

  Поповнюємо чужий гаманець WebMoney

  Цей варіант обміну цікавить користувачів системи в різних ситуаціях. Одним необхідно погасити будь-яку заборгованість, іншим - оплатити товар або послугу, а треті і зовсім пересилають гроші на дні народження близьких і друзів. Тому поповнити чужий гаманець WebMoney також можливо, і для цього існують різні способи. Найоптимальніший - використання мобільного додатку. Тут переклад стане доступним після авторизації та зазначення рахунка, на який необхідно внести потрібну суму. Зручний цей спосіб ще і з тієї причини, що "Вебмані" не вимагає підтвердження операції кодами, оскільки додаток вже прив'язане до смартфону.
  Як поповнити гаманець WebMoney з банківської картки?
  Якщо скористатися офіційним сайтом WebMoney, то перевести кошти на чужий гаманець можна всього в кілька кліків. Досить пройти авторизацію, перейти в панель керування, де вибрати свій гаманець, а потім клікнути на кнопку "Перевести". Після вибору пункту "гаманець" потрібно буде вказати реквізити одержувача і величину переказаних коштів. Підтвердження операції в даному випадку здійснюється або через повідомлення на телефон, або через E-num.

  Вигідне поповнення гаманця WebMoney

  Існують такі сервіси, які дозволяють не тільки робити платежі на WM-гаманці, а також підвищувати рівень свого атестата в "Вебмані". Це, наприклад, такі системи, як Contact, UNIstream або Anelik. Щоб вигідно поповнити баланс через дані сервіси, необхідно:
 • перейти на сайт однієї з систем і заповнити обов'язкові пункти заявки;
 • здійснити візит в той банк, який має партнерські відносини з цим порталом;
 • внести кошти через касу, для чого потрібно буде взяти з собою паспорт або водійські права, а також назвати код платежу.
 • Крім підвищення атестата, такий спосіб поповнення гаманця може бути вигідним в тому випадку, якщо система не бере комісію за свої послуги, а також дає якісь бонуси за здійснення великих угод.
  Як поповнити гаманець WebMoney з банківської картки?
  Скориставшись одним із способів внесення коштів на гаманець WebMoney, можна не тільки поповнювати свої рахунки і карти, але також оплачувати борги або робити переклади своїм знайомим. Досить вибрати найбільш оптимальний і зручний для себе варіант, а також користуватися рекомендаціями, даними у цьому матеріалі.

  Популярі новини
  Загрузка...