Як замовити карту "Ківі": варіанти, порядок дій, необхідні дані і умови отримання

222 0 Новини високих технологій

Вже друге десятиліття у користувачів Інтернету популярні сервіси електронних грошей. І якщо вони починали працювати тільки в рамках надання послуг з отримання коштів на віртуальні гаманці, оплати за мобільний зв'язок, комунальні платежі, товарів в інтернет-магазинах, то в даний час ситуація дещо змінилася. Майже всі сервіси, здійснюють реєстрацію електронних гаманців, пройшли офіційну легалізацію бізнесу з відкриттям обслуговуючого банку та отриманням необхідної ліцензії для роботи. Аналогічної історія була і в платіжної системи QIWI, яка з'явилася в 2007 році. У 2010-му ж до складу групи "Ківі" увійшов банк "1-й Процесинговий", який на наступний рік був перейменований в ЗАТ "КІВІ Банк". З цього моменту у користувачів з'явилася можливість замовити карту "Ківі Віза".


В даний час банк пропонує для отримання 5 варіантів дебетових карт.

Як замовити карту "Ківі": варіанти, порядок дій, необхідні дані і умови отримання

Карта QIWI payWave

Іменна пластикова картка підтримує можливість безконтактної оплати. Крім цього, вона має традиційний чіп для додаткової безпеки. Безкоштовне обслуговування і поповнення з іншої картки, відсутність комісії при оплаті за товари в російських магазинах – основні переваги цієї карти. Якщо власник вирішить розрахуватися нею закордоном або через Інтернет у закордонному магазині, комісія за платіж складе 25 % при оплаті в рублях і 0 % при оплаті в іншій валюті. Отримати готівку можна в будь-якому банкоматі світу з комісією 2 % + 50 рублів. Гаманець і карта "Ківі", яку може замовити кожен клієнт платіжної системи, мають об'єднаний рахунок, тому баланс можна відслідковувати в особистому кабінеті.


Термін дії картки становить три роки, і власник оплачує тільки вартість виготовлення картки в розмірі 199 рублів. Замовити карту "Ківі" цього типу можна з доставкою "Поштою Росії" або кур'єрською службою.

Карта QIWI payWave +

Також іменна картка з аналогічними умовами обслуговування. Відрізняється від попередньої терміном дії. Замість трьох карта діє п'ять років.
Як замовити карту "Ківі": варіанти, порядок дій, необхідні дані і умови отримання
Для її отримання користувачеві досить замовити карту "Ківі" поштою або з доставкою кур'єром. Вартість виготовлення складає 249 рублів.

Карта QIWI TEAM PLAY

Цей тип карти оцінять шанувальники онлайн-ігор. Доступно три варіанти зовнішнього вигляду, як ім'я власника зазначається нікнейм. Прив'язка до аккаунту в Steam, Battle.net і PlayStation Store дозволить автоматично поповнювати баланс в іграх. Замовити карту "Ківі Віза", на пластиці якій вказується ім'я облікового запису в найпопулярніших ігрових сервісах, можна в особистому кабінеті на офіційному сайті платіжної системи. Для її оформлення діють пільгові умови до необхідного пакету документів та віком власника: досить при отриманні пред'явити паспорт, а клієнтом може бути будь-який клієнт платіжної системи старше 14 років. Термін дії картки – три роки. Вартість виготовлення – 199 рублів.

Карта "Ківі": де замовити

Ця карта призначена для проведення офлайн-, онлайн-платежів і отримання готівкових коштів в банкоматах. Не підтримується безконтактна оплата і відсутня чіп, зате умови обслуговування аналогічні іншим варіантам. Також відсутня щорічна абонентська плата за банківське обслуговування. При поповненні з іншого картки комісія не стягується. Безкоштовні операції при купівлі у російських інтернет-магазинах. Оформлення замовлення на випуск карти також виконується в особистому кабінеті на сайті системи "Ківі".
Термін дії у неї трохи менше та становить два роки. Замовити картку можна всього за 149 рублів.

"Пріоритет"

Перламутрова карта для обраних. Оформляється при підключенні однойменного пакету обслуговування, який включає в себе:
 • підтримку технології безконтактних платежів payWave;
 • збільшений щомісячний ліміт до 600000 рублів на зняття;
 • річне безкоштовне SMS-інформування про надходження і списання з карти у онлайн-режимі. Повідомлення приходять на прив'язаний до віртуального гаманця номер мобільного телефону;
 • пріоритетне обслуговування при дзвінку до call-центру без очікування, автовідповідача і черг. Оператор відповість протягом 10 секунд.
 • Картка випускається обмеженим тиражем. Термін дії становить 3 роки. Вартість пакета послуг «Пріоритет» - 799 рублів в рік.

  Як зробити заявку на випуск карти

  Замовлення оформляється в особистому кабінеті на сайті платіжної системи в кілька етапів. Вибрати тип пластику і ознайомитися з умовами обслуговування можна в розділі «Каталог карт» на вкладці «Банківські карти».
 • В запропонованій формі потрібно ввести Ф. В. О. власника.
 • Як замовити карту "Ківі": варіанти, порядок дій, необхідні дані і умови отримання
 • Не варто забувати про необхідність пред'явлення паспорта при отриманні - перевірка зазначених даних дозволить уникнути непорозумінь при подальшому обслуговуванні.
 • На етапі зазначення адреси та способу отримання потрібно вибрати доставку поштою РФ або кур'єрською службою, а в відповідних полях вказати регіон, місто, вулицю, будинок, номер квартири одержувача.
 • Як замовити карту "Ківі": варіанти, порядок дій, необхідні дані і умови отримання
 • На третьому етапі вказується спосіб оплати: з рахунку гаманця або будь банківської карти. Незалежно від вибраного джерела коштів, за транзакцію платіжна система комісію не стягує.
 • Як замовити карту "Ківі": варіанти, порядок дій, необхідні дані і умови отримання
 • На завершальному етапі необхідно підтвердити рішення випуску картки шляхом введення паролю, отриманого на прив'язаний до облікового запису мобільний телефон.
 • Картка виготовляється зазвичай протягом п'яти робочих днів, після чого відправляється клієнту відповідно до обраним способом доставки.

  Як отримати

  Майбутнім власникам пропонується декілька варіантів отримання карти:
 • Доставка у відділення "Пошти Росії", термін доставки від 8 до 30 днів, в залежності від регіону замовника. Послуга абсолютно безкоштовна.
 • Кур'єрська доставка займає 5-10 днів. Кур'єр привезе конверт з картою на вказану адресу, вартість послуги становить 300 рублів, сплачується при оформленні замовлення.
 • Якщо бажаним видом доставки була обрана пошта, в особистому кабінеті є можливість відстежити готовність і переміщення карти. Для цього достатньо перейти на вкладку «Банківські картки» і клацнути на кнопці «Відстежити карту». Процес отримання пластику поєднаний з процедурою ідентифікації.
  Як замовити карту "Ківі": варіанти, порядок дій, необхідні дані і умови отримання
  Пред'являючи паспорт для отримання, власник аккаунта в платіжній системі підтверджує свою особистість і підвищує статус облікового запису.

  Як замовити карту «Ківі» у Крим

  Жителі півострова задаються цим питанням досить часто. Особливий статус цього регіону Росії вносить певні нюанси і створює складності звичайним людям. При оформленні замовлення і зазначення адреси доставки, власник віртуального гаманця в платіжній системі, який проживає в Криму, зіткнеться з відсутністю регіону у списку областей.

  На допомогу тут може прийти кмітливість і розуміння принципу роботи "Пошти Росії". Усі відправлення (листи, посилки, бандеролі) приймаються із зазначенням повної адреси одержувача, який включає в себе індекс, назва регіону, міста, вулиці, номер будинку і квартири. Але в більшості випадків співробітники всеросійської служби доставки звертають увагу на індекс. Тому при замовленні картки у особистому кабінеті рекомендується вибрати в списку регіонів Краснодарський край, а інші поля заповнити максимально точно. Особливу увагу варто проявити при вказівці індексу. Саме на нього будуть звертати увагу при сортуванні листів і посилок на пунктах "Пошти Росії".

  Про що слід пам'ятати

  Після отримання картки необхідно пройти процедуру її активації. До цього моменту скористатися нею і оплатити покупки в Інтернеті або супермаркетах, а також зняти готівку в банкоматі неможливо. До активації карта являє собою не більш ніж шматочок пластику. Зроблено це для безпеки і збереження грошових коштів клієнта на рахунку.
  Для проведення реєстрації картки в системі необхідно зайти в особистий кабінет " на офіційному сайті або мобільному додатку. Порядок дій при реєстрації через веб-сайт:
 • Перейти в рубрику "Банківські картки" у верхньому меню.
 • Як замовити карту "Ківі": варіанти, порядок дій, необхідні дані і умови отримання
 • Клацнути по кнопці "Активувати карту".
 • Ввести номер, нанесений на лицьову сторону пластику.
 • У вікні ввести код підтвердження, зазначений у SMS-повідомленні. СМС висилається на прив'язаний номер телефону.
 • У мобільному додатку для активації карти необхідно вибрати послідовно такі пункти: "Карти", "Пластикові карти QIWI", "Активувати карту". Далі черговість дій не відрізняється від варіанту, запропонованого для веб-сайту. Підказка для бажаючих заощадити: відстеження новин і проведених рекламних акцій платіжної системи дозволить у деяких випадках отримати карту абсолютно безкоштовно або за символічні гроші. Наприклад, з 24 грудня 2018 року включно проводиться акція "Карти по рублю".

  Популярі новини
  Загрузка...